Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i człowiek tylko wypatruje tych przebłysków wiem jak było z moimi dziadkami.biedny Lodek będzie miał wrzody:cool3:
  2. :calus:to ode mnie duża buźka dla całego stadka
  3. oby był cały i zdrowy.....
  4. boski dzień ciociu rytko ja tu siedze z igła w żyle i czekam na te filmy mam podły dzień za sobą mój Pik miał znowu wodobrzusze jest chudy jak oświęcim tylko się załamać potem Maks zaatakował pika i znowu się nie lubią dom wariatów
  5. o biedak może go ktoś zabrał
  6. cudowne foty kotek to prawdziwa pantera
  7. :cool3:w ciemności każdy jamnik taki sam
  8. super wiadomość!!!!u mnie kiepsko z kasą:shake:
  9. przyszłam robić za tłum
  10. :lol::loveu:cudowne foty miło patrzeć na całe stado Amik wygląda cudownie
  11. ja też tak mam czasem patrzą na mnie z takim pożałowaniem w oczach jak by myślały ty głupia kobieto....ale żyć się bez nich nie da próbowałam
  12. moje jamole pozdrawiają Lodka [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a348d09d0e19064.html[/url]
  13. melduje się słodziak z niego
  14. jeżeli jestem komuś winna za bazarek proszę o kontakt nie było mnie 10 tygodni
  15. :-(odwiedzam ciocie Bianke po miesiącach nieobecności a tu taka przykra wiadomość nie ma naszej Frytki
  16. :razz:witam ciocie chyba wróciłam na dobre tyle straciłam przez te 10 tygodni a Lodek jak widze nadal cwana bestia jest
  17. Ciocie a moje wpłaty dotarły byłam 2 miesiące w szpitalu bez netu?
  18. Ciocie wróciłam a tu taka cudna wiadomość całusy dla Lordzia!!!!
  19. obie uwielbiam polece ci jeszcze Joy Fielding Pierwszy raz ryczysz non stop ale pouczające
  20. jak lubisz sensacje i przygode to polecam Cliva Cusslera np.Sahara jak romans z sensacją to polecam książki Nory Roberts np.Słodka Zemsta jak lubisz kryminał to polecam Kathy Reichs troche naukowe ale niezłe przeczytaj MAGICZNY OGRÓD Sarah Addison Allen bardzo pocieszna książka ja ostatnio przerobiłam sage Zmierzch ze zgrzytaniem zębami wole wampiry Rice np.Wywiad z wampirem polecam też WODNY LaBIRYNT Erica Frattiniego super sensacja plus dużo historii wypraw krzyżowych lub krwawo-sensacyjnie Tess Gerritsen np.Autopsja lub Klub Mefista ja zawsze czytam o książkach tu [url]http://www.biblionetka.pl/[/url]
  21. ciociu polecam książki ja się tym trzymam przy życiu
  22. zagłosowano!!
  23. te ze śmietnika zawsze mają fanaberie super zdjęcia a jak Lodkowe zęby?
×
×
  • Create New...