Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. przytulasty kąpiel pazurki i będzie wystawowy
  2. oczy jak zacznie brać te krople to koniec będzie brał do końca mój Pik bierze Fortecor a co do oczu musi unikać słońca bo będzie miał stany zapalne mój Pik ma to samo może lepiej żeby go specjalista zdiagnozował
  3. ciociu daj tyle ile zje na razie tak można przyszły domek czeka ciężka praca nauczenia psa jeść psiego jadzenia.Sytuacje znam z autopsji jako dziecko dziadek znalazł takiego zagłodzonego kundelka wujek był weterynarzem pies odmawiał jedzenia dziadek mówił żeby go uśpić a ja ryczałam więc wuj kazał spróbować podać słodycze i pomogło dożył późnej starość w zdrowiu
  4. mówiłam że słodkie pomoże może ona jadała po ludzku zdjęcia śliczne
  5. jestem na razie z kasą ciężko ale widze dt na horyzoncie Misiek jest młody śliczny szybko dom znajdzie
  6. pozdrawiam mizianko dla stadka cudownie się to czyta!!!
  7. ciociu kup serek danio słodki może ją z kusi może pani karmiła ją nie zbyt mądrze ludzkim jedzeniem spróbuj też biszkoptów może coś zje
  8. Lordziu nie uciekaj samochody niestety nie boją się jamników
  9. ciociu jak mój Pik ogłasza strajk głodowy to gotuje wątróbke drobiową bez przypraw i wymieniam wode w czasie gotowania żeby nie było za tłusto
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:Całusy dla kochanego kangurka
  11. ciociu trzymaj się śle jamniczą moc wiem bo mój Pik też ma takie okres nie jedzenia
  12. no to hoooooooooooooop
  13. hooooooooooopam chłopaka
  14. gratuluje to ja z moim Maksem i Pikiem też na kawałek ciasta się załapie
  15. trzymam kciuki żeby biegunka nie wróciła
  16. :multi::multi::loveu::loveu::loveu:cudowne zdjęcie pod prysznicem prawdziwa lady pozdrawiam całe stado
  17. ciocia rytka to pw było jak balsam na dusze tak trzymać
  18. ciociu ona na pewno umie załatwiać się na dworze tylko nie wiadomo jak długo przed śmiercią pani była zaniedbywana a co do biegunki polecam Loremid i uzupełnienie flory bakteryjnej w jelitach albo jogurtem a lepiej tabletkami może to jej pomoże
  19. właśnie gdzie ciociu rytko??????????????????????
  20. mój Pikuś ma ok 6 i też siwieje a Maksiu jak go do domu przyniosłam 20.09.2004 miał ok.5,5 roku i już był siwy
  21. :lol::lol:fajnie Wafel pajda trzymaj się to zawsze boli niestety ale teraz ma swojego ludzia
×
×
  • Create New...