Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. bo jak tu się nie zakochać ....zawsze może zostać u ciebie tak sobie myśle że może go ktoś ukradł albo miał rodzine ale coś jej się stało,,,,,,sama nie wiem
  2. mam nadzieje że jego ludzie się znajdą
  3. jak tz wróci do kraju za 2 lata mam nadzieje na stałe i kupimy dom to zamienie go w zoo
  4. :cool3:ciociu jak mu uszka naciągnąć to będzie przerośnięty jamnik do twojego stadka
  5. ja też chce taką siódemke może kiedyś się uda
  6. trzymam kciuki żeby się udało
  7. moja babcia mawiała Panie Boże chroń nas od fachowców
  8. miejmy nadzieje że ktoś go szuka
  9. u nas są o misia zawsze chcą tego co ma drugi czasem o jedzenie no i o wyjazdy z Pikiem do weta jak wraca pachnie inaczej i Maks dostaje szału i Pik musi być kąpany po wizycie:shake:
  10. ciocia a może powiadom lokalne koła łowiecki może ktoś wie coś o foksiu.śliczny jest eska jest chyba krajowym radiem
  11. ciociu różnie bywa Kacperek za tm od razu zaakceptował Maksa a Maks jak adoptowaliśmy Pika było ciężko ale teraz żyją w harmonii no czasami mają burkliwe dni
  12. ja jutro wpłace
  13. :lol::shock:prawdziwy jamnik one rządzą całusy dla malucha od cioci Miki i jej stada mój Maks upolował dziś bąka skończyło się na opuchniętym ryjku i zawale u całej rodziny
  14. ;)to proszę o adres może uda się do rana dojechać
  15. czasami żałuje że one nie potrafią mówić był by to piękny opis ludzkiego okrucieństwa
  16. śliczna jest nie wiem czy to da się wykorzenić to przecież jamnicza natura
  17. ;)aż ślinka cieknie
  18. mój Pik też tak ma jak go coś boli lub jest po wizycie u weta jamniki to pamiętliwe stwory a może kiedyś jakiś facet go skrzywdził mój jamnik Maks panicznie boi się mężczyzn w okularach mam go 7 lat na początku jak mnie widział w okularach to warczał i uciekał teraz wie że ma ślepą panią co mu nic nie zrobi
  19. :loveu:uwielbiam jamniki i te ich spojrzenia a papryka apetyczna:razz:
  20. :loveu::lol:uwielbiam takie zakończenia cudowne zdjęcia Kacperek szczęśliwy mizianko dla malucha
  21. :evil_lol:to ja czekam na te zdjęcia tz z miską
  22. całus w te słodkie łapki cieszę się że ma jak w raju
  23. :loveu:uwielbiam Lodka kot ma nauczke jamniki są za mądre na kary jak się je ukaże to się zemszczą:evil_lol:i sami je przepraszamy
  24. cudowne foty całusy dla Marcelka
×
×
  • Create New...