Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. zapisuje śliczny jest
  2. :lol:będzie na pewno ciocie a oto Pikuś taki kuzyn Zuzi [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53df394d82b81fd1.html[/url]
  3. kochana malutka ona tyle przeszła że to nie jedzenie z nerwów na pewno ciociu trzymam za was kciuki ps.a synowi powiedz ze wiele bym dała żeby mieć tak psio zakręconych rodziców jak on ma
  4. ona taka chora bo czuje zmiane a że w życiu nie wiele dobrego ją spotkała to się boi nie wie że do raju jamniczego trafi ona jak mój Pik jest 14 miesięcy z nami a każda zmiana go przeraża
  5. zgadzam się ciociu z tobą a kto pójdzie z tym do sądu żeby psa odzyskać
  6. widze że ciocia yunnona rozwiązuje wszelkie psie problemy znikam z wątku bo widze że wystarczy kochać psa żeby go dostać i jeszcze jedno jak p.N tak o niego walczy to co będzie jak po kontroli stwierdzimy że pies nie jest tak traktowany jak miał nie wiem czy bez bitwy w sądzie ta pani go oda jeżeli jest tak o swojej miłości przekonana żal tylko Atosa i rytki bo załatwiła mu tymczas i jeszcze jedno mam wrażenie że w tej dyskusji ma chodzić o psa a każdy jak rytka taks itd się wypowie to zostaje zmieszany z błotem w schroniskach jest pełno psów które były kochane tylko czemu są teraz w schronisku pies to nie rzecz my musimy zdecydować co dla niego lepsze a ja nie chce mieć go na sumieniu najlepiej by było gdyby psy się spotkały i wtedy podejmować decyzje
  7. ciociu rytko trzeba się wyłączyć z dyskusji bo nie mają szansy normalne argumenty zrobimy tak będziemy oodawać psy jak tylko ktoś powie że kocha
  8. trzymam kciuki ciociu mam nadzieje że będzie lepiej i będziesz mogła ją wysterylizować żeby pseudo jej nie dostał bo jest taka śliczna
  9. zgadzam się ze zdaniem cioci Rytki
  10. pozdrawiam ja z moim Kacperkiem rozmawiałam po niemiecku i francusku i wszystko rozumiał
  11. super wiadomość
  12. Gonia trzymaj się to zawsze bardzo boli bo jak nie pokochać takiego krasnalka
  13. ja mam tylko takie zastrzeżenie Atos jest psem starszym lepiej nie będzie jego stan może nie musi się pogarszać po prostu starość a Pani suczka jeszcze kilka lat będzie żywiołowym psem i to mnie martwi że Atos będzie chciał dotrzymać jej kroku i to odbije się negatywnie na jego zdrowiu
  14. ja pomyślałam i napisze tak Pani Natalio Atos to jedna starszy pies szczególnej troski a sunia to młody żywiołowy pies i nie wiem czy uda się Pani wytłumaczyć małej żeby zostawiła Atosa w spokoju on może się odgryźć lub co gorsza zacząć szaleć razem z nią i przypłacić to zawałem.po drugie jest pani matką proszę myśleć o Atosie jak o kilku miesięcznym dziecku on nie zejdzie z drogi wpadnie na każdą rzecz jak będzie nie na swoim miejscu.po trzecie jamniki to kochane inteligentne psy ale bywają wredne uparte dominują nie lubią dzieci lub je tylko tolerują ja spędziłam 27 lat życia z jamnikami jamnik to trudny indywidualista jamnik po przejściach bywa ciężko moje dwa dały nieźle popalić.Może lepiej adoptować młodą sunie tak do 5 oba zwierzaki będą lepiej pasować.Nam tylko chodzi o dobro Atosa i tylko oto
  15. a ja czekam na foty ze spotkania i trzymam kciuki
  16. no to trzeba Lodkowi auto kupić
  17. zgadzam się z ciociom Taks lepiej szukać dalej
  18. ciocie nie wiem czy 8 latek dobrze się nim zajmie to jeszcze dziecko i może wszystkiego nie przewidzieć a jak zawoła go kolega i puści smycz...co do pana jeżeli tam po mieszkuje i nie lubi psa Atos nie widzi różnie bywa no i ta suczka wydaje mi się że dla Atosa dobre by było towarzystwo ale starszego psa.Jeżeli pani chce adoptować psa to może mniej wymagającego nadzoru i uwagi kalekiemu psu trzeba się poświęcić i brać pod uwagę wiele rzeczy
  19. uczucia mieszane partner który nic nie wie 8 latek i odpowiedzialność za niewidomego psa do tego suczka szczeniak i stwierdzenie że ma nadzieje że nie będzie musiała go oddawać sama nie wiem co myślicie?
  20. ciociu cudowna ale bidulka traume przeszła
×
×
  • Create New...