-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Przepraszam znikam z wątku.
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
Anula replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Kochani już jest po ptokach jak było tak było.Teraz ważne są tylko faktury od weta aby jakoś rozliczyć wydatki Lolka,aby wszystko było czarne na białym.Brak faktur to brak wydatków a co za tym idzie to zwrot pieniążków chyba nie może iść do DT.Deklarowicze też oczekują na co poszły pieniążki ale to musi być potwierdzone rachunkami,paragonami,fakturami. -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
A nie można jej dowieźć pociągiem? -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
A czy ktoś by mógł kupić w Aptece Olekardin omega 3+6+9+E.Są to kapsułki z olejem rybim i z wit E na oczka.Ja to stosuję u moich tymczasowiczków z super efektem.Kosztuje 24zł.W opakowaniu jest 60 kapsułek tj.na dwa miesiące. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka musimy sobie nawzajem pomagać.Dogo jest stworzone z takich psiolubnych istot,że nie ma innej opcji.Ja staram się wszystkim moim tymczasowiczkom służyć,radą,pomocą jeżeli jest taka potrzeba i wtedy szczerze pisząc jestem szczęśliwa.A kong to no cóż - uchyliłabym nieba Majeczce i Tobie Inka,że zaadoptowałaś Majkę i robisz wszystko aby zwierzaki w Twoim domu żyły w zgodzie,ponieważ nie każdego jest na to stać.Marzę o takim dniu jak napiszesz,że wszystkie zwierzątka w Twoim domu tolerują się i pokochały się na wzajem a wierzę,że tak będzie,musi być nie ma innej opcji.Tylko czas,jeszcze raz czas powinien zrobić swoje i dzięki Twojej pracy na bank tak będzie.Inka uciszaj Majkę nie pozwalaj jej szczekać,ona od początku powinna wiedzieć co jej można robić a czego nie.Te pierwsze tygodnie decydują jak Majka ma być ułożona.Ona teraz weszła w nowe życie i co ją nauczysz tak już pozostanie. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka-dzisiaj wysłałam kong powinien dotrzeć w ciągu dwóch dni.Kupiłam w kształcie piłki,ponieważ inne były dla większych psiaków i ciężkie.Trochę zasięgnęłam informacji o nich,a więc tak,ten co kupiłam nadaje się do mokrego i suchego pokarmu,jednak najlepiej mieszać mokre z suchym wtedy lepiej się trzyma.Można wkładać smaczki ale też oblepione mokrym pokarmem.Okazuje się,że są różne typy kongów też na sam suchy a takżę na smaczki taki rurkowy,jednak wybrałam ten uniwersalny,ponieważ jak Majka lubi surową wołowinę to można ją wykorzystać do nafaszerowania konga może dodając suchy.Nie wiem musisz sama wypróbować.Mam nadzieję,że się przyda jak nie na już to w przyszłości.Jest to kong z renomowanej firmy tak mi powiedziano w sklepie.Cieszę się,że mogłam pomóc. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Przelew zrobiony.Tylko tyle mogę i będę wspierać obecnością na wątku Beniutka,bo co mogę więcej! -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Napisałam pw do kilku osób od Benków może przybędą na wątek.Benek pomimo obcięcia i tej byle jakiej skóry i tak jest przepiękny.Zawsze fascynowały mnie te psy,piękne,duże,o silnej budowie ciała,przepięknej sierści i takie dostojne. Może tu go Ciocie wstawicie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/133903-BERNARDYNY-adopcje.-Przeka%C5%BC-na-bernardyny-1-swojego-podatku%21/page48"]http://www.dogomania.pl/threads/133903-BERNARDYNY-adopcje.-Przeka%C5%BC-na-bernardyny-1-swojego-podatku!/page48[/URL] -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Okey to czekam na informację o koncie.A Beniutek niech teraz sobie odpoczywa po dwóch latach bezsensownego życia jakie spędził w schronie. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Podeślę 50zł chociaż Benkowi,ponieważ kibicowałam mu od początku i Cioteczkom,które mu pomagały. Na jakie konto mam przelać pieniążki? -
[B]Karol[/B],to pies znaleziony 31.12 na ul. Piątkowskiej w Głownie. Był zaniedbany,sierść posklejana,chudy i zagubiony. Starszy już,ma problem z oczami.Na zdjęciu wygląda nieźle,bo jest już po strzyżeniu. [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1736/karol3.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/184024-Przytulisko-dla-zwierz%C4%85t-w-G%C5%82ownie.?p=18317650#post18317650[/url]
-
[quote name='nika28']Nie wiem, nie dostałam żadnej odpowiedzi, nawet odmownej... :( Szkoda... [B]Szukam kogoś do kontroli domu w Łęczycy cały czas... [COLOR="red"]To bardzo pilne...[/COLOR][/B] :([/QUOTE] Napisz konkretnie na pw do Osy.Ona jest z Kociego Świata a jak nie to zadzwoń.Ten maluch nie może być długo w Przytulisku.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
No super,że Benek poza schronem.Jak ma zanik mięśni skuteczne są masaże łapek.Jest fakt bardzo biedniutki no ale teraz w super warunkach mam nadzieję,że odzyska siły i zdrowie.Jak zachowywał się na smyczy,czy mój wcześniejszy osąd,że to takie ciele się sprawdził? -
Ale cudowne wieści.Dziękuję.No to tylko sterylka i transport wchodzi w grę.Cudownie-tak marzyłam aby sunieczka zamieszkała w domu obok ludzi a nie w budzie.
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
I ja też mocno trzymam kciuki i zarazem bardzo cieszę się,że nadszedł ten upragniony chyba dzień dla Benka. -
Miks pudla oddany w Wigilię do schroniska MA JUŻ DOM!!!
Anula replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ja też się bardzo cieszę i trzymam kciuki za sobotę.Romka będziesz przy adopcji? Oby tylko Misiaczek docenił dobre intencje Państwa i nie pokazał się ze złej strony jeżeli taką posiada. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka ja absolutnie nie twierdzę,że Majka może podłapać nosówkę.Szczepionka na wirusówki składa się z szeregu szczepów,że to nie jest tylko na nosówkę.Moje wszystkie tymczasowiczki były szczepione u mnie na wirusówki a z Majką przez tą cieczkę tak jakoś wyszło.Oczywiście jak wet zalecił to się trzeba trzymać zaleceń weta i zaszczepić za miesiąc.Mój rezydent jest szczepiony co roku.Jeszcze coś chcę napisać,że każdy piesio ma w sobie przeciwciała i organizm sam sobie daje radę jeżeli jest zdrowy natomiast przy osłabieniu różnie to może być.Majka miała podawany przy antybiotyku Probiolac plus,sama go zastosowałam,ponieważ weci nie bardzo przejmują się żołądkiem i zazwyczaj nic nie przepisują.Jutro zajrzę do sklepu i zorientuje się w cenach i pooglądam to antidotum.Jeżeli będzie względna cena to Majeczka dostanie to ode mnie w prezencie,przecież to była moja kochana niuniusia bo tak często ją też nazywałam. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka ja jutro popatrzę u nas w sklepie jak się nie mylę to się to nazywa kong chyba,napycha się jakimś jedzeniem i pies ma zajęcie na kilka godzin.Osobiście tego nie mam w domu.Jeżeli cena będzie odbiegać od Twojej jutro postaram się kupić i wysłać szybciutko.Szkoda,że nie wiedziałam o tym rano,ponieważ robiłam zakup w formie kubraczka dla mojej byłej tymczasowiczki Cecylki i wysyłałam paczkę. Cieszę się,że dajesz radę sobie i nie opuszcza Cię chęć szkolenia Majki.Rozumiem,że Majka nie została zaszczepiona na wirusówki,dlaczego tak się pieklę,ponieważ zahaczyłam Lecznicę i wet powiedział mi,że przed chwilą miał przypadek nosówki i sunia leży pod kroplówką i nie mógł mnie wcześniej przyjąć.Zaraz pomyślałam o Majce. -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka,jestem trochę teraz zakręcona,nie doczytałam pw - czy Maja została zaszczepiona na wirusówki przy okazji wizyty u weta? -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Państwa.Wszystko jest okey.Liwia bardziej przywiązana chyba jest do Pana,ponieważ Pan ją częściej zabiera na spacerki.Dalej nie przepada za kotkami,chce je gonić,sierść jej odrasta,jest coraz ładniejsza.Państwo zadowoleni z Liwki. -
Fajne wiadomości to ja jeszcze poczekam do soboty i trzymam kciuki aby się wszystko poukładało.Bazarek trwa do 26.01 a więc nie ma pośpiechu.
-
Przeważnie weci robią ząbki z kastracją unikając dwóch narkoz.Też jestem zaskoczona. Moja tymczasowiczka miała zabieg sterylizacji i usuwanie siedem ząbków a nie taka młoda i wszystko przebiegło super.Po zabiegu miała podawany antybiotyk na ząbki.