-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Inka ale Majeczka cudo,cudo!!!! Aż łezka mi poleciała z oka! Jest przepiękna!Takie fotki to pozwalają cieszyć się życiem pomimo codziennych kłopotów. No i to,że już przychodzi na zawołanie to kolosalne osiągnięcie ale wiedziałam,czułam,że tak będzie tylko czas,jeszcze raz czas zrobi swoje i tak się dzieje.Wiem na bank,że jest kochana,fajna bo była od początku taka.Pamiętam ten moment, jak kupkę nieszczęścia przywiozłam do domu a ona tak bardzo potrzebowała przytulenia,pogłaskania,kochania.A teraz jest taka zadbana,śliczna.Fajne wieści!Inka dziękuję! -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Moim skromnym zdaniem As jest fantastycznym psem.ZuziaM go opisała trochę i wynika z tego,że AS jest bardzo kontaktowy,przesympatyczny w stosunku do człowieka,chyba zero agresji. Nie wiem jak wygląda sprawa szczepień,czy on ma jakieś szczepienia,odrobaczenie? A jeżeli chodzi o kastracje to TZ Twój i mój mogą sobie podać rękę.Mój rezydent był już umówiony na kastrację i TZ odmówił wizytę.Ech! Szkoda rozprawiać na ten temat - na szczęście rezydent chodzi na smyczy i niema możliwości latania za suczkami. -
A pewnie,że pięknieje nam a jak odrośnie sierść to dopiero będzie cudo.A nosio to chyba czarny ma. No,no Bastuś chodzi sobie po piernatach to dopiero!!! Michelle a szczotkowałaś Bastka,czy raczej nie da się dotknąć. Nie wiem może mi umknęło ale chyba Bastek miał chore uszy jak tak to co Michelle z jego uszkami?
-
Nawet coś takiego może się przytrafić naszym psom! Koszmar! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224355[/url]
-
[quote name='Klauzunka']jest śliczna :) moja siora ma szitsiaka, nie pozwoliłam jej strzyc na zimę i taki sam poczochraniec :)[/QUOTE] [quote name='kora78']wstepnie na sobote umowilam sie na wizyte u majki. chcialam dzis, ale panstwo dzis pracuja.[/QUOTE] A pewnie,że jest cudo! No to czekamy na wieści z wizyty i chyba fotki!
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też czekam na wieści! No i BDT jest to cudownie! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Tak kupuję Pedigree Denta stix 6+1 gratis (10kg-25kg) bo się lepiej opłaca niż w mniejszych opakowaniach i podaję 1/2 tego paluszka codziennie tylko nie wszystkie psy to konsumują ale te co tak to dla mnie rewelacja - sprawdziłam.Do tego jeszcze sucha karma RC weterynaryjna,która też poprawia stan zębów i dziąseł i jest super.Miki te paluszki gryzie wtedy jak jest tymczasowicz a tak nie i szkoda,jedynie je suchą karmę tj.po posiłku głównym dopełnia suchą.[/QUOTE] [quote name='martaipieski']a ja moim zabki myje bardzo to pomaga polecam, tylko nie kazdy pies to lubi np. z moich 4 tylko Saba nie pozwala sobie na ten zabieg a diana aż się doczekac nie może bo chyba lubi smak psiej pasty, lunce dzieki myciu bardzo zmniejszył się kamień na zębach i wet stwierdził ze jednak nie bedziemy ponownie zebów czyścić:)[/QUOTE] Tak tylko jak mój Miki zobaczył szczoteczkę to chciał ją zjeść. -
[quote name='czarnula']dogomaniaczka nie martw się pomału Leo zacznie ufać tylko za duzo sie wokół niego dzieje.. on potrzebuje spokoju i przyzwyczajenia się do miejsca w którym teraz sie znajduje.. najlepiej aby zajmowała sie nim jedna osoba.. i przynajmniej godzine dziennie siedziała przy kojcu.. [U]oczywiscie nie zwracając uwagi na psa[/U].. na poczatku w takiej odległości jakiej pies nie rzuca sie na kraty.. po jakims czasie coraz blizej az do momentu gdy bedzie siedzieć przy samym kojcu a pies bedzie zrelaksowany i spokojny.. gdy to nastąpi mozna bedzie cos myslec o dalszej socjalizacji.. na paczatku mozna tylko siedzieć (nie patrzeć na niego) albo mozna czytać głośno gazete spokojnie i powoli..[/QUOTE] Czarnula a kto w hotelu będzie siedział godzinę w pobliżu Leo.To jest hotel,kojec.Właściciel hotelu nie ma na głowie jednego Leo tylko zapewne kilka psów,a też i ma swoje życie prywatne.Nie wiem czy nawet ma Leo wybieg indywidualny ale chyba nie bo by było na wątku napisane,że biega sobie po wybiegu.
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Ładna ta sunia szczytnicka, mały niedźwiadek. Aniu, piszesz o pedigre w paluszkach specjalnych na zęby?[/QUOTE] Tak kupuję Pedigree Denta stix 6+1 gratis (10kg-25kg) bo się lepiej opłaca niż w mniejszych opakowaniach i podaję 1/2 tego paluszka codziennie tylko nie wszystkie psy to konsumują ale te co tak to dla mnie rewelacja - sprawdziłam.Do tego jeszcze sucha karma RC weterynaryjna,która też poprawia stan zębów i dziąseł i jest super.Miki te paluszki gryzie wtedy jak jest tymczasowicz a tak nie i szkoda,jedynie je suchą karmę tj.po posiłku głównym dopełnia suchą. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No myślę,że Isia jest podobna do Calineczki tylko Calineczka jest drobniejsza a Isia taka bardziej muskularna i o wiele cięższa na fotkach może tego nie widać ale taka jest.Łapska ma jak u owczarka.A zobaczcie jakie ma ząbki jak perełki a przyjechała do mnie z żółtym nalotem.Polubiła Pedigre i dzięki temu nalot znikł.Syn twierdzi,że był to najsypatyczniejszy tymczasowiczek w naszym domu - bardzo ją polubił. No a Isia wyleguje się na poduchach i nawet na parapecie ma wyłożone coś miękkiego aby mogła sobie przez okno oglądać Kłodzko. A to jest sunia kudłaczek ze Szczytna co chodzi mi po głowie i nie daje spokoju.A sprawczynią tego niepokoju jest Anetek100 - Oooo! [IMG]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/8da476f72f06a276b1f930cdb28c21f1_L.jpg[/IMG] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam do Frygi i wciąż podczytuję o postępach bo jednak one są jak nie patrzeć,małymi kroczkami do przodu.Trudno w ciągu dwóch tygodni zmienić charakter psa na to potrzeba więcej czasu. A gały świecące to często pojawiają się jak używa się lampy w aparacie.Ale nawet z tymi perełkami świecącymi fotki są cudo. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
W mailu Pani Małgorzata pisze,że mama jej dzwoni codziennie i opowiada co Isia ciekawego dzisiaj zrobiła.No ciekawe nawet nie chcę się pytać bo to chuligan nr.1 może pluszak pływał w garnku. Pierwszy raz miałam z takim ogromnym potencjałem energi tymczasowiczka! Jednak myślę,że Isi będzie dobrze u rodziców Pani,ponieważ po fotkach można sobie wyobrazić jaką ma Isia opiekunkę,sądzę,że Pani jest przemiłą osobą o wielkim sercu i chyba Isia będzie traktowana jak dziecko,które będzie rozpieszczane i bardzo kochane. No a piesio Pani Małgorzaty jest trochę wyższy,ma dłuższe łapki,pyszczek długi i niema przodozgryzu.Jest bardzo ładny i sierść bardzo podobną do Isi. A Isia ode mnie dostała w prezencie niebieski komplet,obrożę,szelki, smycz i adresówkę na drogę. Inka zgadłaś właśnie Isia jest w niebieskich szeleczkach. Jeszcze chciałam napisać,że fotka jedna przedstawia ogródek działkowy Państwa w którym Państwo będą przebywać bardzo często tak aby Isia miała gdzie sobie poszaleć. -
Aga-ta a masz fotkę boksera bym go wstawiła na dwa wątki ale przewaliłam wątek i niema. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148331-Cd.-Adopcja-Bokser%C3%B3w-zajrzyj-i-pom%C3%B3%C5%BC-%29/page33[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213025-Fundacja-Boksery-w-Potrzebie-nowy-zbiorczy-w%C4%85tek./page4[/url]
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
I mail bardzo miły od Pani Małgorzaty: Witam Pani Aniu,przesyłam kilka zdjęć małej. Rodzice są zachwyceni sunią, mała też wygląda na zadowoloną:)) Codziennie moja mama do mnie dzwoni i opowiada co to ciekawego Tobisia zrobiła:)) Za jakiś czas podeślę kolejne fotki. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość adopcji małej:) Pozdrawiam [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825575_imag1054.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825594_imag1057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825606_imag1059.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825616_imag1073.jpg[/IMG] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Fajnie ,że mała już w DS.ALe serce krwawi jak zwykle tym bardziej ,że taka słodka suczynka. Masz już następną na oku? Jak się czuje Mikuś ?[/QUOTE] Tak ja się też cieszę,że Isia znalazła dom.Jest fajniutka sunia w Szczytnie ale wszystko rozgrywa się o transport i jeszcze inne sprawy,a więc nie wiem,jednak sunia nie daje mi spokoju,myślę o niej,no i Mikuś musi mieć całkowicie wyleczone oczko.Mikuś coraz lepiej ale czekam do wizyty,jestem umówiona na 12.03. Dostałam mail od Pani Małgorzaty i obiecane fotki a więc wkleję jak lecą. Na pierwszej fotce Isia z rezydentem Pani Małgorzaty - prawda,że podobni są do siebie! I kto zgadnie,która jest Isia? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825477_imag1036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825504_imag1042.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825532_imag1047.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47825559_imag1049.jpg[/IMG] -
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Widać ,że Majunia szczęśliwa - dzięki Inko:):):)[/QUOTE] Pewnie,że Majka jest szczęśliwa.Domek trafiony w 100%.To co Majka potrzebowała zważywszy na jej charakter to ma zapewnione. To jest kochana sunia,Inka ją układa wg.swoich potrzeb i oto chodzi i tak powinno być.A sama w domku przez kilka godzin to rewelacja - Inka pogratulować tylko wypada. Inka ja mam jeszcze taką skromną prośbę o pazurek.Bardzo Cię proszę o częste przycinanie go minimalne aby nie dopuszczać do nadmiernego rośnięcia.Jak się będzie go często przycinać to może z biegiem czasu się skrócić,tylko jak zaznaczyłam minimalne przycinanie. Nie mogę doczekać się fotek Majki po SPA ale będzie cudo na bank,chociaż bez SPA i tak jest cudo! Często myślę o Majeczce! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']....a jak Mikuś z oczkiem? i coś tęskni za małą?[/QUOTE] Oczko wygląda lepiej jednak jeszcze nie jest całkowicie zagojone.Leczymy intensywnie i 12.03 jedziemy na kontrolę. A Mikuś się niemiłosiernie nudzi ja mu muszę zastępować Isię.O dziwo je bo przeważnie było tak,że przez tydzień mało co skubnął.Zresztą Miki zawsze się podtuczy przy tymczasowiczku a jak go brak to spada z wagi.Ogólnie jest niejadkiem. Czekam z niecierpliwością na maila i fotki od Pani Małgosi ale na razie niet. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nasz Asik jest takie cudeńko,że na bank znajdzie domek i to jeden z najlepszych bo na taki zasługuje. Miał wielkie chłopak szczęście,że Klaudus go wypatrzyła.Teraz będzie już tylko lepiej,nie może być inaczej. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może napiszę sprostowanie - ja tylko odniosłam się do postu 270 AtaO.Absolutne nie miałam nic złego na myśli. W swoim poście moją myślą przewodnią było to,że nie ma takiej możliwości aby AS był wciąż przy człowieku i był głaskany i miziany,po prostu zuziaM gdyby to chciała robić to by musiała zaniedbać inne psiaki nie mówiąc już o swoim prywatnym życiu osobistym. ZuzięM jako osobę bardzo szanuję a także uważam,że jej hotelik jest jednym z najlepszych hoteli. Jeżeli kogoś moim postem uraziłam i sprowokowałam do niepotrzebnej dyskusji to najmocniej przepraszam. Mam nadzieję Cioteczki,że nie pogonicie mnie z wątku Asa? -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Anulu gratuluję następnej udanej adopcji, cieszę się,że Isia trafiła już do dobrego domu gdzie będzie szczęśliwa do końca swego życia[/QUOTE] Mam ogromną nadzieję,że tak będzie.Isia niestety jeszcze posikiwała przed drzwiami i tego najbardziej się obawiam. Poradziłam gdyby to się przeciągało,to żeby Państwo podawali jej Propalin na posikiwanie bo to może też być związek po sterylizacji.No ale zobaczymy. Jestem w kontakcie,że wiadomości praktycznie będę miała na bieżąco. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może kontakt jeszcze na inną osobę by się przydał,może na zuziaM bo jest u niej i bardziej będzie zorientowana w jego temacie. Wstawiłam Asiku tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224032-Szukam-ma%C5%82ego-kud%C5%82acza-lubi%C4%85cego-dzieci.-Wroc%C5%82aw[/url]