Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. O, widzę, że nasz Duszek planuje poważny zabieg ... Casperku, prosze Cię, rozważ to raz jeszcze żebyś potem nie żalowal :diabloti:
  2. My tez pamiętamy o Emi :)
  3. Hormony wciszają się stopniowo, więc już po kilku dniach--tygodniach--miesiącach jest lepiej. To nie następuje nagle w jakimś terminie, a poza tym, to też jest sprawa osobnicza, u roznych psiakow przebiega roznie. Trzymam kciuki, by zadziałało jak najszybciej ... a może trzeba po prostu kupić maly kaganiec, na jakiś czas, aż chłopak opanuje emocje po tym wydarzeniu, jakim jest przeprowadzka itd.
  4. [quote name='dota&koka']ja mogę zawieźć dosię choćby jutro.moge ją wziąc i w przyszłym tygodniu.ale jeśli ma być po sterylce,to zejdzie się troszkę.ale mogę dziewczynę zabrać zaraz po zabiegu i zaopiekowac się nią chwilę (proszę proszę proszę:) ) żeby odciążyć Ewankę. Ewanko,czy zechciałabyś zostać odciążona?;)[/QUOTE] Skąd wiedziałaś, że uwielbiam być odciążana :eviltong:
  5. [quote name='carolinascotties']dziekujemy za wiesci!!! jak to dobrze, ze chlopak jest w domu... a w temacie agresji wobec innego samca - moze wystarczy terierowego chlopaka ciachnac? tj. wykastrowac :)[/QUOTE] Po kastracji podobno hormony się "wyciszają" jeszcze ok. 6 mies. ... trzeba się z tym liczyć, że nie następuje to natychmiast.
  6. [quote name='tripti']dziewczyny a może jednak już zabrać ją jutro skoro transport dograny? Ewanka jak Ty stoisz czasowo? Dota miałabyś możliwość przetrzymania Dosi chwilę?[/QUOTE] Dosia chyba ma iść do DT po sterylce, czyli za jakiś czas ... to chyba rozsądne rozwiązanie, m.in. ze wzgl. na koszty.
  7. [quote name='Kar0la']To się porobiło, ale czasami lepiej tak niż jak mają być potem jakieś niedomówienia. Ewanka udziela się na wątku Dosi, może się wypowie.[/QUOTE] Zostałam wywołana o odpowiedzi ;) ... więc jestem :) Zapraszam Dosię do nas, warunki "lokalowe" i fotki na watku DT u Ewanki i na wątku Lenki (linki w moim podpisie) ... cena byłaby taka sama jak za Lenkę, czyli 10/doba plus karma i koszty weta, lekow itp. Po tych wszystkich hotelikowych aferach ... zapraszamy do nas na rekonesans, to sam środek Pl, więc z każdej strony blisko :eviltong:
  8. Czy zapadly już jakieś decyzje co do przyszłości Dosi??? Przeczytałam już prawie cały wątek, ale chyba przegapilam (albo nie bylo?) ... czy ona jest po sterylce, czy ma to jeszcze przed sobą i jest to do zrobienia w DT?
  9. [quote name='IVV']ha ,a Ty juz tu jestes i go podziwiasz ;) piekny chlopak !!!!![/QUOTE] Wiesz przecież, że mam do collaków niebywałą słabość ;):):)
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/d5186bc2aea2eb76med.jpg[/IMG][/URL] ... oj, nie lubię się fotografowac ...... :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/311/dcda8acc5eac3262med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Myślę, że to jednak stres wywołany nowym miejscem, osobami itp. ... potrzeba dużo cierpliowści i troche czasu , tylko nie każdy to wytrzymuje, może właśnie dlatego jest tyle bezdomnych psiaków. Trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji i utrwalanie męskiej przyjaźni ;)
  12. Co słychac u Dosi? Trzymaj się mała, jeszcze troszkę :)
  13. [quote name='Dzika_Figa']Bardzo proszę, z dyskusją nt listy sprawdzonych hoteli, przenieśmy się na specjalnie w tym celu załozony wątek - to jest miejsce Rudusia i niech takim zostanie. Czy ktoś się podejmie założenia wątku? Sama mam kilka pomysłów i sugestii...[/QUOTE] Taki watek już istnieje ... chyba, że chodzi o jakąś inną jego wersję ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186573-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-wpisujcie-tylko-sprawdzone[/URL]
  14. Musimy nareszcie się spotkać ... to w sumie bardzo blisko :) ... tylko człowiek zawsze czymś zajęty i najchętniej nie rusza się poza ogrodzenie ;) ... ale coś wymyślimy!!!!!!!!!!!!!
  15. Jednak się nie udało ................................ :(:(:( Śpij spokojnie Maluszku [*] ... a potem biegaj radośnie po łąkach za TM.
  16. [quote name='elinka']Ewanko, ale właśnie post wyżej możesz przeczytać, że Chester jest już u Great Hope [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Ale śmiesznie wyszło ;) ... jak zaczynałam pisać post, to tego poprzedniego jeszcze nie było ... potem musiałam na chwilę przerwać pisanie i jak wróciłam, to wysłałam mój (nieaktualny już!!! ) post ;):):) .... no i zmylił mnie, nie zmieniony, tytuł wątku. Życzę Chesterowi , aby jak najszybciej zaprzyjaźnił się z bokserem, choć to może być ... twarda męska pzyjaźń ;)
  17. Luksusowe warunki ma Opaliś i inne psiaki u ciebie Renatko ... nareszcie znalazłam ten wątek ;)
  18. Renatko, żartujesz??? ... w S. nie ma USG ?????? To zpełnie niewiarygodne ....................... :(
  19. Też czekam na diagnozę, oby maluszek był zdolny do samodzielnego życia be bólu ... to chyba główny cel. Też mogę maluszkowi zaoferować DT ... jest u nas na miejscu wet, ale tu jest wieś, wprawdzie gminna, ale ... ;) Do Sochaczewa mam 20km i tam, jak się domyślam, jest lepiej ... to wie nasza kochana Renatka :) ... a może zainteresować sprawą szczeniorka jakąś fundację , żeby pomogła finansować jego leczenie i późniejszą rehabilitację. A propos ... Renatko, musimy koniecznie się spotkać!
  20. Na razie tylko zapisuję ........
  21. [B]Pomysł ze stroną (wątkiem), prmującą dobre DT i hoteliki jest świetny !!!! ... [/B] ale chyba powinien być w ramach 'Dogo' , by nikt z zewnątrz nie miał na nią wpływu!!! ...sama zaczęłam miesiąc temu od jednej suni i ... mam nadzieję się z czasem rozwinąć ;)
  22. Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze decyzje .. oby okazało się, że maluszek może funkcjonować nie cierpiąc ... biedne maleństwo, trzymam mocno kciuki, choć doświadczenie mi podpowiada, że szanse są nistety znikome ... :)
  23. Chwilę mnie nie było i ... na szczęście, liczba opcji się powiększyła, chłopaki jadą w bezpieczne miejsca/ce i to jest najważniejsze !!!!
  24. [B]DZISIAJ JEST .................... DZIEŃ PSA[/B] :loveu::loveu::loveu: ....a tu igraszki Lenusi i Zorby w dniu ich święta :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/310/6964bc33b6531cbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/306/760a8318b11bd75dmed.jpg[/IMG][/URL] ......chwila oddechu ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/28c8b3e33efe0f6bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/9482ce13b39ccbc8med.jpg[/IMG][/URL] ..................dobranoc Kochane Cioteczki .............. :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/305/60dd7d3355070b32med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...