Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Tanitko, to nie Twoja wina ... tak się czasem po prostu zdarza ... to wypadek przy pracy. Trzymam mocno kciuki, oby sunia znalazła się cała i zdrowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Lena mówi dzień dobry Cioteczkom :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/312/51635492ee9d4ebbmed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=silver]sorry za marną jakość fotek ................... Lena jest w ciągłym ruchu ......[/COLOR] [COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/308/6f5c5a3ebdfb972dmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] .......... tu, na swoim miejscu wylegiwania i leniuchowania ;)
  3. Świetna wiadomość !!!!!!!!!! Dzięki !!!!!!!!! :multi:
  4. Pokazuj się światu Tulineczko ... śliczna jesteś :)
  5. Ok, adresówkę zamówiłam na imię Dosia :) ... przyslą prawdopodobnie w piątek.
  6. Piękny, dostojny pies ... dziwne, że nikt go nie szuka .... właściwie to bardzo smutne !
  7. [quote name='tanitka']Gaja jednak dziś opuściła schronisko i jedzie do Warszawy :)[/QUOTE] To wspaniała wiadomość, czekamy na dalsze wieści ... :)
  8. Fotki boskie ... widać, że psiaki szczęsliwe :loveu:
  9. Jeśli jeszcze nie reaguje, to może by zmienić na Frida ... co Wy na to ??? na cześć meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, może oglądałyście film o niej, z rewelacyjnę Salmą Hajek w roli Fridy. Co Wy na to ??? ... przecież będzie mieszkała z malarzami i bywała w atelier ;)
  10. Uffffff, kamien z serca, bałam się o tę sunię ... no i o Chesterka, a teraz powiało optymizmem :)
  11. No właśnie, też myślę, że te zakręcane nie dla wszystkich są jednoznaczne ... wiele osób myśli, że to taka ozdoba. Dla długowłosych, jak Zorba, wkręcają się w nią włosy i trzecba co kilka dni wycinać kępkę sierści. Ok, to zamawiam, będzie prezent dla Dosi :) ... jeszcze mam pytanie, czy Dosia reaguje na swoje nowe imię (???) , wiem, że w poprzednim życiu nazywała się Rita.
  12. Mysza, dzięki za link do posłanek ... rzeczywiście wybor ogromny, istna feeria barw, z pewnością coś wybiorę :)
  13. Dzień dobry Rito :) ... gdzieś czeka na Ciebie cudowny domek, tego jestem pewna :)
  14. Ciotki zamawiam Zorbie i Lence stalowe grawerowane adresówki, bo te, które mają (zakręcane) nie bardzo się sprawdzają ... czy mam zamówić też dla Dosi ... czy może ona już taką ma? http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html
  15. ... ups ... a u nas całkiem odwrotnie ;) ... tak mi się spodobało, że chciałam prosić o link do sklepu :)
  16. Dyżurne kciuki zaciśnięte ... Majuśka jest świetną Dziewczyną, a czy Panstwo wiedzą o jej miłości do kijków? ;)
  17. [quote name='gusia0106']Tak, pije sporo na szczęście. Ale przy takiej gorączce to uzasadnione.... Jedzonko mu gotuję właśnie. Ciacha wątróbkowe wcina, ale suchego, wymieszanego z puszką nawet, nie chciał[/QUOTE] W takie upały płyny najwazniejsze, mądry Trymcio , no i wie chłopak co dobre ... ciacha wątróbkowe są bezkonkurencyjne ... a jakie aromatyczne ;)
  18. Co słychac u Chestera ... jak poturbowana sunia , czy coś wiadomo ... i jakie plany po tych 10-ciu dniach?
  19. Dobrze, że chłopak śpi, to zawsze trochę go wzmocni ... a jak z apetytem, w sensie, czy chociaż pije?
  20. Kciuki zaciśnięte ... musi być dobrze!!!
  21. Boze, to wygląda fatalnie i rzeczywiście chyba nie tłuszczak, tylko coś poważniejszego ........ :( Trymciu, trzymaj się dzielnie !!!!
  22. Zdjęcia na trawie świetne, Emi nareszcie wolna i szczęsliwa, słodka chudzinka :) Posłanko luksusowe i baaardzo twarzowe ;)
  23. Biedny Trymerek, nacierpi się biedak ... trzymaj się dzielnie !!!!
  24. Dzień dobry Dosiu ... już tylko kilka dni :)
  25. To wspaniale ... trafia mi się dziewczyna z posagiem ;)
×
×
  • Create New...