-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czekamy na fotki przystojniaka ...... :) -
Ulv, jesteś niemożliwa :mad: ... przyszłam zobaczyć co słychać u naszej tajemniczej słodkiej grzyweczki a tu ... :cool1: ... :D ... coraz bardziej się przekonuję, że Natura ma poczucie humoru ;) Niektóre tajemnice zostaną się chyba dość szybko wyjaśnione ... rzeczywiście może alergia i poprzedni właściciele mieli dość ... tym bardziej, że nie zachowuje czystości w domu.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']wejdzieprosze na watek Przygarnę PSA..na dział... tam szukaja psów do freesbee....[/QUOTE] O, tak ...... on by się bardzo nadawał do różnych sportów, w tym freesbee. -
To ja też podniosę chłopaka :) ... ech, gdyby był bardziej w typie collie, to ciotki z Forum Collie by się nim zainteresowały, a tak to ... :/
-
To ja też podniosę Sarunię :)
-
Mullinka zdecydowanie rządzi, nawet odważna Lenka zaczęła przed nią uciekać ;)
-
[quote name='Nutusia']Ja bym do kojca nie dała. Wiem, że dla niektórych psów kojec to raj po tym, co miały wcześniej, ale na samą myśl mi ciarki po plecach chodzą. Tak sobie tylko napisałam, dla podniesienia wątku Azy :)[/QUOTE] Też tu pisze w dużej mierze , by podnieść wątek ;) ... ale tak myślę, że gdyby ludzie byli fajni, normali, to może ten kojec byłby chwilowy, a pies cały czas biegałby po podwórku, tak zwykle bywa nawet wtedy, gdy pies spi w domu.
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za śliczną Cassi :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku :) ... móglbyś troszkę przyhamować ... ? ;) -
[quote name='Shania']Brysio dawaj mi psa do kojca:)który nie jest grożny dla dzieci a tylko wyglądem odstrasza[/QUOTE] Czy ten pies non stop ma siedzieć w kojcu??? ... czy tylko okazjonalnie? ... bo jak ma być taki łagodny, to po co go męczyć w zamknięciu???
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']A może warto byłoby wychodzic z Lenka na spacery poza ogrodzenie i wtedy zakładać Jej chustke z napisem: SZUKAM DOMU??[/QUOTE] Gdybym nadal mieszkała w Warszawie to zgoda, ale tu, na wsi :crazyeye:, gdzie zwierzę jest traktowane gorzej niż przedmiot ... "to se ne da pane Havranek" .... :shake::shake::shake: U sąsiadów całą ubiegłą mroźną zimę, szczenior spędził w budzie i nie pomogły żadne prośby ... tu nikt nie wpuszcza psa za próg domu i mają mnie chyba za dziwoląga, ale cóż, artystom wiele się wybacza :eviltong: ... ale Lenka, na szczęście nic o tym nie wie i stale zabiega w względy króla .... :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/753654f74db67788med.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='sonia71']i następne zgłoszenie 4 4.gops szuka młodej suczki zgodnej z innymi psami-no przecież Molly wpasowała się w grupę:razz:(cichutkiej Dosi nie liczę bo to...hrabinajedynaczka;))[/QUOTE] Tak, to prawda, mała lubi rządzić, ale jak każdy mały dzieciak, patrzy na ile inni jej na to pozwolą :D Dosia, niestety bardzo źle to znosi, ale masz rację, że to odosobniony przypadek, niezwykle wrażliwej suni po przejściach. Wczoraj ganiała cały dzień, wrociła i ... padła :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/353/e736a6116dac10fdmed.jpg[/IMG][/URL] ... wydaje mi się, że ona troszkę urosła ... :)
-
Dotka, a może przez sen mu ten kołnierz włożyłaś ? ... może to Twoja podświadomość ;) ... przecież wszyscy Ci tu codziennie trąbimy, żeby on jak najdłużej w tym kołnierzu chodził, to może utrwalą mu się pozytywne zachowania ;) O ile się nie mylę, to TZ [B]mru[/B] jest behawiorystą ... można się z nią skontaktować i może coś pomogą.
-
[quote name='sonia71']zgłosiłam Mulliknę w trzy miejsca ,może się jej poszczęści: 1.mshume ma domki po malutkiej Sisi-no przecież Molly malutka:razz: 2.karolciasz28 szuka szczeniaka-no przecież Molly to szczeniak:razz: 3.Owczarkowa szuka psa do sportu-no przecież Molly szaleje z zabawakami:razz:[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :) ad.1. Molly wielka nie jest ;) ad.2. Szczeniak w 100% ;) ad.3. szaleje i energię ma niespożytą, jest inteligentna, więc do sportu nadaje się jak mało kto ;)
-
Dosia wita o poranku :loveu: Oczywiście , że sweterek jest na mrozy ;) , choc widac, że nawet teraz Dosiula marznie.
-
[quote name='sonia71']a ja z samego rana pomarzę: wyadoptowana Molly w pakiecie z opiekuńczą Lenką w superaśnym domku z ogrodem i kochającą rodziną:loveu:. a wiecie że niektóre marzenia się spełniają!?:eviltong:[/QUOTE] Wspaniałe marzenie, oby się spełniło !!!!!!!!!!!!! :) [B]Molly posyła buziaki o poranku :loveu:[/B] Wczoraj Mullinka cały dzień szalała na dworze, była cudna słoneczna pogoda, co widać na fotkach ;) ... a wieczorem zupełnie padła i miała taki ciepły nosek :roll: ... byłam już w strachu, czy się nie zaziębiła .. ale dzisiaj wstała we wspaniałym humorku i widać, że jest zdrowa i szczęśliwa :multi:
-
Tripti niedawno wstawiła link do kubraczkowego bazarku ... :) tak myślę, że jak taki sweterek zmoczy deszcz, błoto itp. to już na kolejny spacer nie da się go włożyć ... może coś tu znajdziemy, ja nie mam kompletnie doświadczenia ... ciekawa jestem, co powie IVV , ona ma w tym doświadczenie. http://www.dogomania.pl/threads/194257-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10-na-3-cele Jutro wymierzę dobrze Dosię i chyba jej zamówię nieprzemakalny kubraczek od ciotki taks ... a do tego będzie miała śliczny sweterek ... wszak to hrabina, musi mieć coś na zmianę :D
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Hm ktos nie dawno pisal na jednym z watkow, ze wyadoptowal duzo psow do Warszawy........[/QUOTE] hmmm, to jednak zawsze loteria, gdzie znajdzie się dom dla psiaka. Podobno łatwiej w wielkim mieście, ale to bardzo róznie bywa. Słyszałam, że sporo też poszło np. do Poznania. -
[quote name='modliszka84']Ewanko, moja mam zrobi jej kubraczek, jak się nie nada to najwyżej będzie dla innego psa. Ale robiła już taki jeden dla sznaucerka sąsiadów i mała śmigała w nim zimą. Wejdźcie sobie na allegro, tam są podobne z włóczki takie ala golfiki. Potrzebne będzie więc: - długość od karku do końca tułowia (plecy) - długość od szyji do końca brzucha (długość pod spodem) - obwód w klatce piersiowej w najszerszym miejscu- - obwód szyji i może odległość przednich łap od miejsca gdzie nosi się obrożę, żeby było wiadomo gdzie zrobić otwór na łapy ;)[/QUOTE] Od rana zabieram się za mierzenie ;) ... a co myślicie o tym polarkowym kubraczku, może na zmianę? :D
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Ewanka replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Też przybiegłam z najlepszymi życzeniami :) ... a tu takie średnie wieści ... :roll: wobec tego ......... [B]duuuuuuuuuużo zdrowia życzę ...:Rose: .... :beerchug:[/B] -
Zapytam się IVV ... moze da jakies praktyczne rady. Na drutach chyba dobry, tylko przewiewny, więc może z jakiegoś polaru, może ktoś ma starą polarkę i mozna by uszyć ... tylko skąd wziąć formę i krawcową ;)
-
[quote name='Joodith']Taniec synchroniczny :) cóż za zdolne bestyjki[/QUOTE] Prawda ??? ... :D
-
Piechciu, ja w sumie tak robię ... karmę sypię jej do miski i trochę dookoła, ona to zjada błyskawicznie. Jak wiemy, z pewnością była kiedyś karmiona z ręki, zawsze wpatruje sie z nas , gdy coś jemy ... nie daję jej wtedy, bo chyba powinna się tego oduczyć. Dzisiaj dawałam jej z ręki kawałek jabłka, kiedyś nie chciała, a teraz zjadła :) ... a może przed zimą ma większy apetyt ? No i nie wiem, czy ją ubierac i w co? Rano są przymrozki, a w domu jest cieplutko, myślę że ta różnica temperatur może być dla niej dokuczliwa. Myslę o tym guzku i rzeczywiście nie wiadomo, co zrobić, żeby jej nie zaszkodzić.