-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita w niedzielny poranek :loveu:[/B] .... u nas lodowisko, od wczoraj coś kapie z nieba na zamarzniętą ziemię ... jest paskudnie i sakramencko ślisko, ale Lenusi to nie przeszkadza ;) ... biega, skacze, galopuje z Zorbą, byli w lesie , wrócili mokrzy od stóp do głów ;) ... jest fajnie :evil_lol: -
Mam nadzieję, że nasza Kosmitka wie jak bardzo ją kochamy i wybaczy mi, że wspomnę tu u niej o jej kuzynach ............................ nierozłączna parka, dochowała się 2 miotów udanych dzieciaków, a teraz ma sobie iść w świat ...................... może osobno :placz: [B].... parka zakochanych kosmitów zagubionych wśród ludzi, którzy nie znają ich języka ...........[/B] :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/457/00a33b6bb4989722med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/458/81c31547f9e09c5cmed.jpg[/IMG][/URL] a to przecudnej urody ich 4-miesięczny synuś ............................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/293/ba87333f3af6e20bmed.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3]......... ratujmy kosmitów ........................... :roll:[/SIZE][/B]
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Ewanka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='magdola']Mam mega doła, mega problem, siedze i myslę, albo płaczę....Nie moge spać.... Aira ma guzka...:-(:-(:-( Bardzo wspóczuję, wydaje mi się , że trzeba działać tradycyjnie, jak u ludzi ... tzn. pobrać wycinek, jeśli złośliwa bestia, to wyciąć i podać chemię (nie wiem, czy psiakom się podaje?), albo inną formą leczenia i trzymać kciuki ... całe dogo będzie z Tobą trzymać .... musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja cały czas myślę o tych gołej nierozłącznej parce ............... strasznie mi ich żal .............. -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale wspaniałe zmiany w życiu psinek :) ... pierwsze kroki są najtrudniejsze, ale ważne, że są w dobrym kierunku ! Bardzo się cieszę :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na spacerek, Tosieńko :) -
[quote name='dorota k.']Gram cały czas w totka i cały czas mam nadzieję, że wygram dla psiaków. Wiem.... stara i głupia jestem... A co tam u Zunieczki słychować[/QUOTE] ... ja chyba też zacznę grać .......................................... :/ [quote name='paniMysza'][COLOR=red][B]magdola[/B]: "tak to jet pies, juz rozmawiałam z Pania osobiscie i nie sprzeda go na allegro "[/COLOR] chyba jednak sprzeda, bo już jest licytowany. aktualnie za 300 zł.[/QUOTE] ... też obserwuję tę licytację i martwi mnie ona baaardzo ... jak tu uratować te wszystkie psiaki??????????? ... mogłabym wziąć na dt, mam czas, wielki ogród, miałyby gdzie galopować ............ ale nie dam rady finansowo .................... :placz: może wymyślmy coś wspólnie ?????????????? bazarki???? ......... jakaś zrzutka ???? [B]czy ktoś się przyłączy ?????[/B]
-
Mądra dziewczynka ;) ... tak jak 'nasza' Dosia, też uważa, że domek to najwspanialsze miejsce na świecie ;) :)
-
Witaj Jasmin ... co słychać? dobrego dnia ............................ :)
-
To i ja podrzucę dziewczynę :)
-
.......... kciuki zaciśnięte na maxa ;) ... oby dziewczyny się polubiy !!!
-
Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!
Ewanka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam biedaka i zdrówka życzę :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Też się stęskniłam za wielkopsem :) -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Swietny Eugeno, wiedział, gdzie się zgubić ;) [COLOR=slategray]... nasz śpiewa jak słoń morski, choć wygląda jak collie.[/COLOR] -
tak, były niedawno robione darmowe ogłoszenia przez Plinę, ale nie wiem kiedy się kończą. [B]post 2039[/B]
-
świetne dziewczyny ... brawo!!! :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Dobrze ze u was swieci slonko bo u nas strasznie ponuro .[/QUOTE] ... u nas też świeciło krótko, a potem zaczęło wiać, a teraz sypie śnieżek :/ ... oby do wiosny ;) -
szkoda psiaczka ................... :(
-
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Biedna suczynka, na szczęście teraz już z górki ... wygrała los na loterii :) -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka, czekamy na wieści ....................... -
[quote name='IVV']a moze jakies zdjecia beda spacerkowe ???[/QUOTE] ... sama bym chciała, ale słonko było przez chwilkę, a potem zerwała się wichura i nie dało się Dosieńki namówić na spacerek ... siuuu w locie i do domku. Dosia przepięknie biega, od razu widać, że to charcik ... z normalnego kroku od razu przechodzi w cwał ... dosłownie frunie nad ziemią, a jej ciałko układa się w linii prostej, równoległej do ziemi ... prawie jak u geparda ;) ... jest cudna :)