Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [B]Lenusia wita w niedzielny poranek :loveu:[/B] .... u nas lodowisko, od wczoraj coś kapie z nieba na zamarzniętą ziemię ... jest paskudnie i sakramencko ślisko, ale Lenusi to nie przeszkadza ;) ... biega, skacze, galopuje z Zorbą, byli w lesie , wrócili mokrzy od stóp do głów ;) ... jest fajnie :evil_lol:
  2. Mam nadzieję, że nasza Kosmitka wie jak bardzo ją kochamy i wybaczy mi, że wspomnę tu u niej o jej kuzynach ............................ nierozłączna parka, dochowała się 2 miotów udanych dzieciaków, a teraz ma sobie iść w świat ...................... może osobno :placz: [B].... parka zakochanych kosmitów zagubionych wśród ludzi, którzy nie znają ich języka ...........[/B] :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/457/00a33b6bb4989722med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/458/81c31547f9e09c5cmed.jpg[/IMG][/URL] a to przecudnej urody ich 4-miesięczny synuś ............................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/293/ba87333f3af6e20bmed.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3]......... ratujmy kosmitów ........................... :roll:[/SIZE][/B]
  3. [quote name='magdola']Mam mega doła, mega problem, siedze i myslę, albo płaczę....Nie moge spać.... Aira ma guzka...:-(:-(:-( Bardzo wspóczuję, wydaje mi się , że trzeba działać tradycyjnie, jak u ludzi ... tzn. pobrać wycinek, jeśli złośliwa bestia, to wyciąć i podać chemię (nie wiem, czy psiakom się podaje?), albo inną formą leczenia i trzymać kciuki ... całe dogo będzie z Tobą trzymać .... musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja cały czas myślę o tych gołej nierozłącznej parce ............... strasznie mi ich żal ..............
  4. Ale wspaniałe zmiany w życiu psinek :) ... pierwsze kroki są najtrudniejsze, ale ważne, że są w dobrym kierunku ! Bardzo się cieszę :)
  5. Zapraszamy na spacerek, Tosieńko :)
  6. Super wieści ... Pudiś radosny, szczęsliwy , super !!! :) ...... podeślij tę wylęgarnię do nas ;)
  7. [quote name='paniMysza']ja niestety nie mam teraz kasy. myślę, że u większości przed świętami bedzie z tym ciężko.[/QUOTE] do Swiąt dam radę ;) ... ale psiaki będą przecież jakiś czas ... a potem sterylka, szczepienia i milion innych spraw ...... [B]a od styczna????[/B]
  8. [quote name='dorota k.']Gram cały czas w totka i cały czas mam nadzieję, że wygram dla psiaków. Wiem.... stara i głupia jestem... A co tam u Zunieczki słychować[/QUOTE] ... ja chyba też zacznę grać .......................................... :/ [quote name='paniMysza'][COLOR=red][B]magdola[/B]: "tak to jet pies, juz rozmawiałam z Pania osobiscie i nie sprzeda go na allegro "[/COLOR] chyba jednak sprzeda, bo już jest licytowany. aktualnie za 300 zł.[/QUOTE] ... też obserwuję tę licytację i martwi mnie ona baaardzo ... jak tu uratować te wszystkie psiaki??????????? ... mogłabym wziąć na dt, mam czas, wielki ogród, miałyby gdzie galopować ............ ale nie dam rady finansowo .................... :placz: może wymyślmy coś wspólnie ?????????????? bazarki???? ......... jakaś zrzutka ???? [B]czy ktoś się przyłączy ?????[/B]
  9. Mądra dziewczynka ;) ... tak jak 'nasza' Dosia, też uważa, że domek to najwspanialsze miejsce na świecie ;) :)
  10. Witaj Jasmin ... co słychać? dobrego dnia ............................ :)
  11. To i ja podrzucę dziewczynę :)
  12. .......... kciuki zaciśnięte na maxa ;) ... oby dziewczyny się polubiy !!!
  13. Odwiedzam biedaka i zdrówka życzę :)
  14. Też się stęskniłam za wielkopsem :)
  15. Swietny Eugeno, wiedział, gdzie się zgubić ;) [COLOR=slategray]... nasz śpiewa jak słoń morski, choć wygląda jak collie.[/COLOR]
  16. tak, były niedawno robione darmowe ogłoszenia przez Plinę, ale nie wiem kiedy się kończą. [B]post 2039[/B]
  17. [quote name='wieso']TAk,nie wyglada szczesliwa sunia :(, ogon podwiniety :(.......[/QUOTE] właśnie mnie to tez zastanowiło ... smutne psiaki z podwiniętymi ogonkami ................... ...... chciałbym je uratować, ale sama nie dam rady .................... :/
  18. świetne dziewczyny ... brawo!!! :)
  19. [quote name='Ingrid44']Dobrze ze u was swieci slonko bo u nas strasznie ponuro .[/QUOTE] ... u nas też świeciło krótko, a potem zaczęło wiać, a teraz sypie śnieżek :/ ... oby do wiosny ;)
  20. szkoda psiaczka ................... :(
  21. Tęskinimy za cudną Kosmitką ...... co u niej??? , relacje z DS powinny być codziennie ;)
  22. Biedna suczynka, na szczęście teraz już z górki ... wygrała los na loterii :)
  23. Ale fajne podróżniczki ... szczęściary, jeżdżą sobie jak królewny ;)
  24. Biedna malutka, czekamy na wieści .......................
  25. [quote name='IVV']a moze jakies zdjecia beda spacerkowe ???[/QUOTE] ... sama bym chciała, ale słonko było przez chwilkę, a potem zerwała się wichura i nie dało się Dosieńki namówić na spacerek ... siuuu w locie i do domku. Dosia przepięknie biega, od razu widać, że to charcik ... z normalnego kroku od razu przechodzi w cwał ... dosłownie frunie nad ziemią, a jej ciałko układa się w linii prostej, równoległej do ziemi ... prawie jak u geparda ;) ... jest cudna :)
×
×
  • Create New...