Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. zaciskamy, aż nam końcówki bieleją ;) ... a gdyby ktos chciał dziewczynkę, to może ta świeżynka, jeśli właściciel się nie znajdzie ... ja niestety zabokowałam się na co najmniej dwa tygodnie, wrrrr :/ ups. nie wkleił mi wczoraj się link do dziewczynki ............... :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198298-Żory-znaleziony-długowłosy-jamnik[/URL]
  2. z pewnością znacie ten wątek, ale tak na wszelki wypadek zapytam, czy sunie tam są wstawione? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL]
  3. [quote name='Olena84']U Ewanki sytuacja wyjasni sie dopiero za tydzien, dwa, bo wtedy przyjada do niej 2 psy.[/QUOTE] Olena, dziękuję za zaproszenie :) .... być może przyjadą do nas dwa małe nagie grzywaczki (parka) plus ich 4-miesięczny synalek (owłosiony) na BDT .... usiłuję je ochronić przed pseudo, bo sunia bez sterylki (!!!) ... zobaczymy jak to wyjdzie, ich właścicielka ciężko zachorowała. To jeszcze nic pewnego, wyjaśni się, jak sądzę za tydzień do dwóch.
  4. Jak wyszło badanie moczu, cewnikowanie chyba bardzo stresujące było.
  5. Trzymamy kciuki za odnalezienie zgubionego właściciela ... może to on się zgubił, a nie psinka ;)
  6. hmmm, czyli co kraj to obyczaj ................ Dosia waży ok. 11kg, a cena była sztywna 250 , a potem w trakcie doszły sutki i guz, więc podnieśli na 270, podobno i tak niedrogo, bo dla bezdomniaka :/
  7. [quote name='magdola']Ja za przepukline, guz, sterylke, kamien na 3 zebach (:D) placilam ponad 500...:([/QUOTE] ... no właśnie, ceny są niestety nie do przewidzenia .... i dlatego mam trochę stracha przed wzięciem tych golasków na bdt ... bo skąd potem wytrzasnę kasę chociażby na weta, nie wspominam już o szamponach, odżywkach, kremach (nie mam tych rzeczy) no i oczywiście ... modnych ubrankach ;) :D
  8. [quote name='sonia71']no to trzeba trzmać kciuki za Lenkę-oby się udało czarnulce :) [COLOR=cyan][B][I]***********Pati-potrzebuje grosików na styczniowy hotelik*************[/I][/B][/COLOR][/QUOTE] .... niestety Lenusia nie jedzie do nowego domku , też miałam nadzieję, że dziewczyna wreszcie się zadomowi gdzies na stałe, no trudno poczekamy i mam nadzieję, że się doczekamy :) Lenusia bardzo tęskni za Molly, nie ma już tak świetnego kompana do szalonych zabaw :D Mizianko dla Patysi, oby jej się udało szybciej znaleźć domek niż moim pannom ;)
  9. [quote name='Olena84']Ewanka masz zapchana skrzynke![/QUOTE] już biegnę sprzątać ...... ;)
  10. Zrob mu jakieś fotki na kolankach, żeby było widać jaki jest malutki i słodki :) ... to zawsze dobrze robi w ogłoszeniach. no i my też tradycyjnie czekamy na fotki :p
  11. Lenusia bardzo na to czeka, choć myśli bidulka, że jest u siebie ...... ..... ech, dt ma zalety, ale i niestety wady :/
  12. Odwiedzam Maxia i dobrego domku życzę :) ... tyyyyyyyyyyyyle ogłoszeń, powinien być odzew!!!
  13. [quote name='Agucha']Prosimy o więcej zdjęć kochanego Struśka :loveu::loveu::loveu: Ewanka a co z tą sunią shih-tzu dla której również proponowałaś BDT, lub pieniądze na jej wykup jeżeli nie zgadzałaby się ona z innymi sukami? Dziwna forma pomocy... :roll:[/QUOTE] ... pamiętasz chyba jak ciotki na mnie naskoczyły, że śmiałam zaproponować wykupienie małej i opiekę w bdt , sama tego nie pociągnę, gdybym dysponowała wolną kasą zrobiłabym to bez niczyjej pomocy, a tak muszę liczyć na współpracę ... więc uznałam, że skoro moja oferta się nie podoba, pomogę innej bidzie ... a takich wokół jest mnóstwo. [B]sorry za ten wtręt,[/B] ale byłam osobiście zaczepiona, musiałam wyjaśnić. Ciekawe co u naszej cudnej Kosmitki Zunisławy ??? jakies nowe fotki, jakieś wieści ???? czekamy
  14. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .... Lenusia już miała nadzieję .......................................................... no trudno, jakoś jej to wynagrodzę ;) Faktem jest, że Lena uwielbia galopady, kocha wolność, penetruje całą posesję w poszukiwaniu intruzów ;) ... a smycz lubi średnio, chociaż już ładnie chodzi i nie protestuje :) ... musze przyznać, że kosztowało mnie to masę pracy ... na początku na widok smyczy siusiała pod siebie i kładła się bidulka na plecki.
  15. [quote name='Akrum']a najgorsze, że idą święta... a na święta dzieci dostają w prezencie co? szczeniaczki... a po kilku dniach co się dzieje z takimi prezentami? zaczynają przeszkadzać i srrruuu kopa w dupe i wyrzucają na ulice lub wywożą do lasu, podrzucają, wywożą do schronisk... smutna polska rzeczywistość... kurde no![/QUOTE] nic dodać ....................... :(
  16. [quote name='agnieszkal2']Cieszę się,że Ci się podoba...tak naprawdę to muszę jej coś dać,bo nie mogę patrzeć jak ona się trzęsie na śniegu...[/QUOTE] Dosia też straszny zmarzluch ;) ... zamówiłam jej na bazarku u [B]taks[/B] fajny kubraczek i już tak dziewczyna nie marznie :)
  17. Też nam nadzieję, że to skutek jakiegoś drobnego urazu i wszystko będzie ok !!!!! :)
  18. hihihi ... jakbyś tu była :D ..... nic dodać nic ująć ;)
  19. Myszo, 150 - to jakaś wyjątowo tania sterylka , u nas (w Płocku) jest 250, ale Dosia miała usuwany guz i dwa sutki i wyszło 270zł. Taniej nie ma w naszej okolicy, nawe mój wiejski wet bierze 200, ale tu nawet badania krwi niw można zrobić, a o usg czy rtg nie ma co marzyć, a w Płocku jest wszystko na miejscu i dlatego tam sterylizowałam Dosię. wracając do skarpety, moim zdaniem trzeba zapoznać się ze skarpetą kundelkową, yorkową, która sie tworzy i in. i troszkę się wzorować ale również dodać swoje pomysły. bardzo jestem ciekawa, co wyniknie z pertraktacji o wyciągnięcie tych grzywek z all ... jeśli trafią do mnie, to muszę sunię strylizować możliwie szybko, bo mam jajecznego psa (avatarek) i w razie cieczki jest sajgon, przeżyłam to latem , gdy Dosia miała cieczkę. Nie wiadomo przecież kiedy znajdzie się dla niej DS, nie można czekać :/
  20. Lenusia wita i przestępuje z łapki na łapkę z ciekawości, czy może szykuje jej się własny domek ;)
  21. dałam przykład skarpety, którą dzisiaj nawiedziłam ;) ... tu można ustalić inny pułap np. 500 czy 600 zł niedawno sterylizowalam tymczaskę Dosię, koszt 270, a wcześniej badanie krwi itp. też troszkę kosztowało :/ trzeba też dobrze się zastanowić na co te pieniądze by szły? ... czy wyłącznie akcyjne steryki, czy również karma i wet w DT? chyba warto uczyć się od tych, u których to juz działa od jakiegoś czasu, żeby nie wyważać otwartych drzwi.
  22. ... nadal trzymamy kciuki i czekamy na wieści powizytacyjne :)
  23. a ten biedak chyba nie zapracował na godną emeryturę .............. :( [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/37874/oddam-yorka-za-100-zl/[/URL]
×
×
  • Create New...