Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Bardzo się cieszę, że po burzy w szklance wody, widać światełko w tunelu ....... to bardzo ważne dla Lenki, by znalazł się dla niej wspaniały DS lub inny DT. Lenka nieświadoma niczego, szaleje z Zorbą na spacerach, ma doskonały apetyt i dobry humor :) ... ja niestety, z wielu powodów (!), wycofuję się z tymczasowania psiaków, może w przyszłości będę mogła je wesprzec w inny sposób.
  2. [B]Piękny i szczęsliwy Król Marlej :loveu::loveu::loveu:[/B] ... marzenia jednak się spełniają :p
  3. [B]Szufladowykram, to może DS ???[/B] ... Lenka zasłużyła na kogoś, kto jest w stanie zrozumieć jej słabości :)
  4. [quote name='szufladowykram'](...) o dogomaniackim domku/takim jak [B]u Ewanki[/B].[B]którą[/B] [B]potem[/B] [B]miłosierne koleżanki zjechały jak burą sukę[/B]/Mam takie same warunki jak Ewanka, nawet psa coli,cierpliwości tyle,że starcza dla moich dwóch psów czterech kotów i królika miniaturki,który zjada wszystko co popadnie nie patrzy że kupione piękne dywany nie są tylko dla niego, ale dla pozostałej gromadki też,no i co nawet żadna nie zapytała czy ewentualnie można by było liczyć na domek,(...)[/QUOTE] dzisiaj nawet się uśmiechnęłam ...... choć jeszcze kilka dni temu naprawdę bylo mi przykro ... przez 7 miesięcy wychodzimy ze skóry, by Lenka była szczęśliwa, słyszałam same pochwały , a potem nagle kubeł pomyj ... no cóż fortuna kołem się toczy, [B]mam wiele powodów by wycofać się z tymczasowania[/B], wiem, że to jest proces i musi troche potrwać, ale cieszę się, że nareszcie coś ruszyło w tej kwestii ........ [B]czy rozważasz wzięcie Lenki na DT ?[/B]
  5. [quote name='szufladowykram']Acha,będę nieść pomoc zwierzakom,tak jak do tej pory,na własną rękę ,szczerze i za własne pieniądze.Bez rozgłosu.[/QUOTE] ... ja odpowiedziałam na Twoje pytanie na poprzedniej stronie, post # 2874 :)
  6. Magdola, dzięki za piekny banerek ! Szarotko, ja też myślę, że Lenusia znajdzie [B]swojego człowieka[/B], takiego, który ją pokocha, zrozumie jej słabości i zaakceptuje ją taką jaka jest ! ... ale czy tacy ludzie jeszcze istnieją ????????????? :(
  7. Masz rację .... Jeśli chodzi o Lenkę , ona przy pierwszym kontakcie odstrasza szczekaniem, sama się boi i chce wydać się groźniejsza niż jest ... były tu u nas opiekunki Dosi, naszej drugiej tymczasowiczki i w pierwszej reakcji powiedziały, że Lenka jest nieadopcyjna ... ale po jakimś czasie Lenka się uspokaja i bardzo powoli przekonuje się do nowych osób. Tak jest tu, gdzie czuje się "u siebie". Natomiast gdy przyjechała do nas po raz pierwszy, na obcy dla niej teren, była bardzo grzeczna, wystraszona, potulna, uległa. Bardzo potrzebuje miłości i zrozumienia, jak każdy psiak po przejściach. Do psów Lenka bardzo dobrze, do dzieci, tak samo jak do dorosłych ... czyli jak wyżej opisałam - najpierw odstrasza, a potem kocha jak nikt :)
  8. [quote name='Javena']A mnie sie po nocach śni.Ja nie wiem,jak to wpłynie na jej psychike.Nawet nie chce mysleć. Zabym tylko mogła zapłaciłabym nawet za kilka miesięcy z góry. Wiadomo ,ze pies przebywający w domu na wsi ,nie odnajdzie sie w miescie. Brak mi słow.[/QUOTE] Jawena tu naprawdę nie chodzi wyłącznie o pieniądze ............... Lenka niestety strasznie niszczy wszystko w domu ... nie mam już sił ani pieniędzy , by to pokrywać, jej "wpływy" absolutnie tego nie pokrywają ... to jej wyczyny w Święta, dodam, że Lenka od dawna nie zostaje sama w domu, to wszysytko jest w czasie mojej obecności, ze względu na zdrowie ostatnio nie wychodze z domu. to kabelek od lampek na choinkę ...... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/509/ec20bb6b08a14d9emed.jpg[/IMG][/URL] to rurka doprowadzajaca wodę do kaloryfera - do wymiany !!! :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/508/d2671c4b00c19511med.jpg[/IMG][/URL] gdy koleżanka robiła w drugim pokoju zastrzyk Dosi ... Lence wystarczy 5 minut .......... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/509/abb8ca9c341111bbmed.jpg[/IMG][/URL] mam jeszcze wiele podobnych zdjęć .......... uwierzcie mi, że te 7 miesięcy, gdy Lenka mieszka z nami były wielkim wyzwaniem ... w tej chwili nie mam możliwości dłużej jej gościć , bardzo proszę o potraktowanie tego poważnie !!!!!! Mam nadzieję, że są tu osoby, które mnie zrozumieją ....... być może w innym domu Lenka zacznie się zachowywać poprawnie, ja nie mogę dla niej więcej zrobić ........ przyszła do nas jako wystraszona spanikowana psina, a teraz jest zadbana, odkarmiona, wesoła, energiczna i temperamentna.
  9. Dosia bardzo dziękuje za piękne, poprawione allego :) Tak bym chciała, żeby trafiła do fajnej, spokojnej Osoby ... teraz całymi dniami wyleguje się w fotelu, ale jak tylko idę do kuchni to oczywiście idzie za mną ... ten pies jest cieniem człowieka :)
  10. Ja już pytałam Arktyki kilka dni temu, niestety odmówiła ... :( Lenka już nie ma problemu z samym chodzeniem na smyczy .... jej trzeba by przypomnieć chodzenie [B]po ulicy w mieście[/B], tu na wsi, nie możemy jej tego zapewnić. [B]To było przecież jednym z głównych zarzutów wobec mojego DT!!![/B] Nie wiem, dlaczego moja decyzja wywołała zdziwienie, przecież w trakcie tych kilku "słów prawdy" zostało to już ustalone !!! Podałam teraz miesięczny, czyli chyba wystarczający, termin ... a tak naprawdę to Lenka jest przecież u nas od maja 2010 ...
  11. Na dogo to ją już chyba wszyscy znają ... na FB jest nadzieja, za to mocno trzymam kciuki :)
  12. Bardzo się cieszę, że Lenka jest na FB , mam nadzieję, że nareszcie się uda zainteresować sprawą Lenki większe grono osób !!! :)
  13. Też tak myśle ... krótki,lapidarny tekst i dobre zdjęcia to gwarancja (oby!!!!) sukcesu ;) a tytuł, może : "Nie chart, ale prawie ..." może dodać filmiki , ale nie wiem, czy na all można (???)
  14. [B]Szarotko, chodzi mi o intensywniejsze starania o nowy DT , bo sprawa utknęła w martwym punkcie i bez określonego terminu, zupełnie się rozmyje :([/B] ... Lenka ma przecież sporo deklaracji, nie jest tak źle !!! ... pilna zmiana jest ważna szczególnie dla Lenki, ale nie tylko. Karmę do konca stycznia, czyli na ok. 2 tygodnie, mogę wziąć na siebie, ale nie dłużej (!!!)
  15. U nas Lenka może zostać do końca stycznia ......... bardzo proszę o szukanie innego DT ..... ............... karmy starczy jej mniej więcej do połowy stycznia.
  16. Piękna Tosieńko, pokaż się wszystkim :)
  17. Lena czuję się świetnie, ma doskonały apetyt, szaleje na śniegu ze starszym kolegą i koleżanką hrabianką ;) DT / DS potrzebny na cito!!!
  18. Dosia wita o poranku :loveu: ... bardzo czeka na wymarzony domek i tęskni do swojego Człowieka!!!!!
  19. tak, zdjęcia, zdjęcia .... prosimy noworocznie ;) :)
  20. Dosia uśmiecha się na samą myśl o własnym domku :)
  21. wiadomo: szlachectwo zobowiązuje !!!
  22. Allegro cudne !!!!!!!!!!! ... bardzo dziękuję w imieniu Dosi :loveu: ... jednak zdjęcia nigdy nie oddadzą uroku i gracji Dosi-Rity ... tekstu, rzeczywiście chyba odrobinkę za dużo. Dosia ostatnio, głównie wyleguje się na fotelu, w odróżnieniu od reszty sfory i z lekką wyższością spogląda na otaczający ją świat :p
  23. Lenka dziękuje za wspaniały bazarek :) ... u nas lekka odwilż, Lence jak łatwo się domyśleć, to nie przeszkadza, szaleje po resztkach śniegu i wraca umorusana po same uszy ;)
  24. Odwiedzam noworocznie :) ... najlepsze życzenia dla Koksuni, całego psio-kociego stadka i dla wspaniałych Pańciostwa !!!
  25. U nas na szczęście nie było zbyt dużej kanonady fajewerkow, tylko troszkę strzelali ... Zorba szczekał i wyraźnie się bał, a Dosia tylko popatrzyła i dalej spała ;)
×
×
  • Create New...