-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Parka grzywaczy zaprasza .................. :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL] -
One są cudne !!!!!!!! .... zapraszam na wątek kosmitów ... :diabloti: http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[B][U][SIZE=3]Sprawy finansowe:[/SIZE][/U][/B] [COLOR=darkslateblue][B][COLOR=red][SIZE=3]Prezenty dla grzywek ...[/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][COLOR=red]za które jeszcze raz darczyńcom baaardzo dziękujemy[/COLOR][B] :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]*** cioci Lilek[/B] :loveu: ... za wielokrotny transport do weta ... na badania, zabiegi i kontrole.[/COLOR] [B]*** cioci Taks[/B] :loveu: ... za piękną smycz w kształcie Y i dwie obróżki. [B]*** cioci Poker[/B] :loveu: ... za wspaniały wenecki bazarek. [SIZE=3][B][U]Wydatki od początku pobytu u nas:[/U][/B][/SIZE] [SIZE=2]22.12.2010 przyjazd Tiny i Rokiego do nas ... transport =[B] 100 zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]xx*.01.2011 zapalenie ucha Tiny, z którym do nas przyjechała ... [/SIZE] [SIZE=2]...................wizyta domowa+zastrzyki+maść = [B]50zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]xx*.01.2011 pogryzienie Rokiego rtg+zastrzyki+leki+maść = [B]150 zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]25.01.2011 sterylizacja+czyszczenie zębów+kaftanik= [B]280 zł[/B] (foto w #92)[/SIZE] [SIZE=2]27.01.2011 kontrola+zastrzyki = [B]20 zł[/B] [/SIZE] [SIZE=2][B]Razem, na dzień 13.02.2011, wydałam = 600 zł[/B][/SIZE]. . [B]*[/B]xx - nie pamiętam dnia, [B][U][SIZE=3]Wpływy:[/SIZE][/U][/B] [SIZE=2]15.02.2011 .... [B]Melka[/B] :loveu:................................ [B]15 zł [/B][/SIZE] [SIZE=3]Tinka i Roki, dn. 18.02.2011 pojechali do wspaniałego DS do Kielc !!!![/SIZE] [SIZE=3]Państwo uregulowali w.wym. wydatki, natomiast jedzenie, zabawki, ubranka itp., przez dwa miesiące pobytu, są prezentem od Melki (patrz wyżej) i od nas, dla słodkich grzyweczek :loveu:[/SIZE] -
[COLOR=red][I][B][SIZE=2][FONT=Century Gothic][COLOR=black]******************************************************************[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/COLOR] [B][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]******************************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]******************************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [COLOR=red][I][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=black]5.11.2011 zdarzył się tragiczny wypadek ..................[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR] [COLOR=red][I][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=black]cudowna sunia Tinka [/COLOR][COLOR=black]odeszła za TM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR] [COLOR=red][I][B][SIZE=2][FONT=Century Gothic][COLOR=black]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/COLOR] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=black][B]******************************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]******************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]******************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Tinka i Roki są już w cudownym DS .......... :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]... 18.02.2011 pojechali do wymarzongo domu do Kielc, [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]najwspanialszego, jaki mógł im się trafić ..... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]bardzo dziękujemy domkowi !!!!!!!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]********************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]********************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] Pod koniec grudnia 2010 natknęłam się na parkę psiaków, w typie nagich chińskich grzywaczy .... po długich pertraktacjach, właściciel zgodził się mi je oddać, musiałam tylko zapłacić [B]100zł za transport. [/B] [B][SIZE=3]Suczka rodziła co cieczkę !!!![/SIZE][/B] ... trafiła do mnie z sutkami wiszącymi i suchymi jak pergamin, nie chciałam by nadal [B]była wyłącznie maszynką do rodzenia[/B] :shake: Właściciel opowiadał, że kupił je w jakiś "hodowlach" jako kilkutygodniowe [B]szczeniaczki do kochania[/B] .... a okazało się, że zostały [B]maszynkami do producji[/B] .... :angryy: [B]Suczkę wysterylizowałam[/B] za pożyczone pieniądze, dług mam rozłożony na raty, mam nadzieję, że uda się zrobić jakieś bazarki i oddać kasę !!! W idealnym świecie nigdy nie pozwoliłabym na rozdzielenie psiaków, są bardzo ze sobą związane ... całe życie spędziły razem, razem jedzą, razem śpią ...[B] teraz mają po 2 lata. [/B] Zdaję sobie jednak sprawę, że znalezienie domku dla obojga graniczy z cudem, pewnie będą musiały nauczyć się dalej żyć osobno :( [B]Jednak na razie, szukam dla nich ................ [/B] [B][SIZE=3]koniecznie znającego rasę, cudownego domku "dla dwojga" !!![/SIZE][/B] [COLOR=purple][SIZE=3][U]Mile widziana każda forma pomocy:[/U] [/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=purple]robienie ogłoszeń, zbiórka na karmę i na kastrację chłopaka.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=purple]Finanse w drugim poście.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Uprzejmie proszę o nieocenianie mnie !!!!!!!![/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]*********************************************[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]pierwsze chwile w BDT u Ewanki ... sunia bała się zejść z przywiezionego koca[/B][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/607/7fa4d716bd47827cmed.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=2][B]a tu już się zadomowiły ...............[/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/568/cd83d27465ef8f0emed.jpg[/IMG][/URL] [B]baaardzo pięknie proszę o wsparcie ....... [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/612/9ca5f1e70dd20b52med.jpg[/IMG][/URL] [B]wielka przyjaźń z tymczasowiczką Dosią ....[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/612/a045bcf423dab0ddmed.jpg[/IMG][/URL]
-
... a kto nie lubi? ;) czesc Dżumka, trzymam kciuki za fajny domek :)... tylko skąd brać te dobre domki???
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Parafrazując stare powiedzenie ........... "Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma zwierzaki ten ma s ..." ... kochamy te nasze zwierzaki i potrafimy przetrwać kryzysy, nawet te najgrsze, jak w dobrym małżeństwie ;) Czekamy na wspaniały domek dla Rudej, a reszta się sama jakoś ułoży ....... :) [B]... a na horyzoncie już widać cuuuudne grzyweczki :diabloti:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wobec tego czekamy w napięciu ... na wizytę i na dobre wieści :) i zapraszam do mojego BDT ....... :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-!!!-w-BDT-u-Ewanki[/URL]. -
[quote name='IVV']dobrze jej u Ciebie w cieplym domku :) ... ano, chyba mój domek nie jest taki zły :evil_lol: ... zwierza ciągną drzwiami i oknami :eviltong: ... a tu hrabianka Dosia i jej straż przyboczna :D
-
To prawda, że mali bruneci do ON-ków niepodobi :cool3: ... ale już Dosia, jest trochę w typie, przynamjmniej kolorystycznie :eviltong:
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Ewanka replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cudna mała :) -
Dosia pozdrawia o poranku :) ... ostatnio przy lepszej pogodzie troszkę pobiegała, ale to nie jest niestety jej ulubione zajęcie :/
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nareszcie znalazłam, uciekły mi wątki z subskrypcji ... do góry przystojniaku :) -
Dosieńka wita o poranku :) ... pogoda troszkę lepsza, słonko nieśmiało wygląda, mam nadzieję, że Dosia da się dzisiaj namówić na dłuższy spacer.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Fajna Tośka, nie daje sobie w kaszę dmuchać ;) :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
hehehe ... ale świetna :):):) u nas też tak sikała ;) ... u nas, na łazienkowej wadze ważyła, pod koniec pobytu, 10,5 kg aż dziw , że nie pożarła szeleczek :evil_lol: .... włożyłam je tylko na podróż, w domu chodziła jedynie w obroży (co widać na wszystkich fotkach) , bo wszystkie szelki zjadała w ciągu godziny :mad: Obrączuś dużo zdrówka życzę, kuruj się, psiaki czekają :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Może masz rację :) ... Lence bardzo były potrzebne nowe wrażenia i wyzwania, chyba już nie potrzebuje dodatkowych zajęć i podniet ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To Lenka si ezachowuje lepiej niz moja sunia, ktora jak nie zna to kazdego obszczeka i czasami zeby pokazuje :):) ale moze ona sie tylka tak przez zeby usmiecha :):)[/QUOTE] Twoja sunia z pewnością się uśmiecha :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka wspaniale zdaje egzamin dojrzałości ;) ... a to, że nie obszczekała gości, to prawdziwy sukces!!!!!! naprawdę bardzo, bardzo się cieszę :multi: -
Cieszę się bardzo , że Welsh nareszcie nie psoci i ma normalne zycie :) Czy on nadal bierze psychotropy... czy już odstawione, bądź dawki są zmniejszane ???
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ale słodziaki :loveu: ... widać, że udana sjesta poobiednia ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cześć Heniutku :) ... proszę, nie spadaj !!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Hehehe a wiecie ze Lenka robiu siooo jak chlopak?? Kilka razy i z podniesiona łapa.. chmm Ewa Ona u Was tez tak robila siooo??:)(...):)[/QUOTE] ... robiła różnie, "po męsku" nauczyła się od Zorby ;) ... za to on zaczął kucać, tak jak suczka ... :D czyli pełna dowolność, zależnie od humorku ;) -
Jurand-uratowany najpierw przed widłami, potem przed otruciem! MA DOM
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Rozkoszny, ale jednocześnie jakiś smutny ten śliczny pycholek. -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A to paskuda jedna :mad: ... ciekawe dlaczego tak robi, czy chce zwrócić na siebie uwagę, tak jak dzieci psocąc ... czy jest jakiś inny powód?