Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. One są przekomiczne, dzisiaj mierzyły nową smycz, prezent od Taks ... Dosia cały czas się przyglądała, ze swojego ulubionego miejsca pod stołem w kuchni :)
  2. [B][COLOR=indigo]Tina i Roki dostały piękny prezent od cioci Taks :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]dwie obroże i smycz "dla dwojga"... bardzo dziękujemy !!![/COLOR][/B] [B]pierwsza przymiarka :)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/612/887301968eb3beefmed.jpg[/IMG][/URL] [B]chyba nauka jednak trochę potrwa ............ :evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/612/f8431ba379d209f4med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]sorry za jakość, ale to są żywe srebra ... ;)[/SIZE]
  3. [B]... to i ja zaproszę na bazarek dla nagich grzyweczek :)[/B] [B]link w moim popisie - serdecznie zapraszamy !!!![/B]
  4. One zobaczyły przez okno Zorbę i bardzo się zainteresowały, kto im po ogrodzie chodzi ;) :D a ja pękałam ze śmiechu.
  5. Ubranka dobierałam wielkością, Roki jest mniejszy od Tinki i dlatego tak śmiesznie wyszło :) Tina tu miała jeszcze pod spodem kaftanik posterylkowy.
  6. To są zuełnie inne reakcje, niż były u nas ... Lenka zawsze biegła do obcych i bardzo ich obszczekiwała, były u nas ciotki (do Dosi) z dogo i mogą to potwierdzić. Moi znajomi bali się zrobić krok do drzwi domu, bo Lenka przyparła ich do muru szczekając jak szalona. Ciekawe, czy to się zmieni, jak Lenka poczuje się już u Astaroth pewniej ... bo jak tłumaczyć taką zmianę zachowania?
  7. Co słychać u Lenusi ... jak humorek? :)
  8. [quote name='Poker']bazarek na grzywki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202132-Szk%C5%82o-weneckie-na-tasiemkach-dla-%C5%82ysych-grzywek.Do-15.02.g.22?p=16294626#post16294626[/URL][/QUOTE] [B]Pokerku :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]...... bardzo dziękuję w imieniu grzywek i swoim !!!![/B] [B][COLOR=red]******************************************************[/COLOR][/B] [B]Grzyweczki wypatrują nowego domku :evil_lol:[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/618/8be447bdc08e6a93med.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]a jak jest chłodniej to ubieramy się modnie .... ;)[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/600/056de74b14e70e0amed.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='zenobiusz flores']Szukamy odpowiedzialnego, kochającego domu dla dwupaka golasów z grzywkami .[/QUOTE] ... domku, który zna rasę, który ma lub miał grzywki :)
  10. Co słychać u niesfornego Rudzielca? :)
  11. Dzięki :), grzyweczki szczęśliwe, galopują po ogrodzie z Dosią, naszą tymczasowiczką.
  12. Finanse to jedno, a druga sprawa, że mały grzywek bardzo źle reaguje na Zorbę i vice versa, cały czas mam nadzieję, że kastracja obu panów coś zmieni, ale mogę się mylić.
  13. [B]Kciuki za Lenusię zaciśnięte do odwołania !!!!!!!!!! :)[/B] Grzywki ... chcę by koniecznie poszły razem, a to może być pewien problem ... poza tym nie wiem, czy jestem gotowa się z nimi rozstać, cały czas biję się z myślami i uczuciami.
  14. Pokerku, o tym samym myślę, buuuuuu ........ wiem, że to będzie strasznie trudne, ale może jakoś dam radę ......:placz: Uczucia są bardzo ważne, chyba nawet najważniejsze, bez nich by nas przecież tutaj nie było!!!!!
  15. [quote name='Melka'][B]@Ewanka[/B] - chciałam przestrzec, z tą rasą może być kłopot, by się rozstać, jak już się zaprzyjaźnicie ;) Może za pół roku, rok rozważyłabym, czy połowy tego stadka nie przygarnąć. Niestety w tej chwili to absolutnie niemożliwe :( Poproszę numer konta na prv - niedużo mogę, ale parę zł przeleję.[/QUOTE] Domyślam się jak trudno mi będzie się z nimi rozstać, jest mi strasznie ciężko o tym myśleć :placz: :placz::placz: .... póltora miesiąca rozważałam założenie im tego wątu, jednak nie dam rady sama finansowo, poza tym mam w domu jajecznego jurnego samca (avatarek) i panowie niestety nie mogą się dogadać, różnica poglądów jest nie do pokonania :( Bardzo dziękuję w imieniu grzyweczek , nr konta prześlę na pw :) [quote name='zenobiusz flores']Może uda się ich nie rozdzielić :shake:[/QUOTE] Absolutnie !!! też jestem tego zdania ....... nie rozdzielać!!! one są bardzo ze sobą zżyte i bardzo dbają o siebie nawzajem :) ....[B] szukamy im wspólnego cudownego, znającego rasę "grzywkowego" domu.[/B] [quote name='Poker']To mnie powaliłaś totalnie.Serce mi pęka po prostu. KOCHAM GRZYWKIIIIIIIIIIII , właśnie te łyse.Zrobię dla nich bazarek.Uściskaj je ode mnie i siebie tez za to ,że je wykupiłaś. Widzę ,że chłopczyk ma problemy ze skórą na udach, ropniaki się budują. A czy one maja imiona?[/QUOTE] [B]mają imiona : Tina i Roki vel Rocky[/B] :) wiedziałam, że Ci się spodobają, śledziłam z zapartym tchem losy Twojej kosmitki Zuni i złapałam grzywkowego bacyla !!! Są przekochane, Rokiś grzeje mi stopy po kołderką, a Tina przytula się na kołderce, a potem zmiana. Na tamtej fotce, udo Rokisia jest uszodzone w nierównej walce z innym psem, teraz już powoli dochodzi do siebie. Bardzo dziękuję za bazarek, baaaaardzo się przyda :) [quote name='Szarotka']Mcmother tez ma takie.[/QUOTE] Czyli też wie, jakie to skarby :) [quote name='IVV']dziekuje za zaproszenie Ewuniu :)[/QUOTE] Dzięki Iwonko, że zajrzałaś do moich słoneczek, zapraszam częściej :)
  16. [quote name='piechcia15']to czarne jest ładniejsze:)to dziewczyna? Ewo a tak się teraz zastanawiam, czemu ty mu wogóle płaciłaś za transport? przecież to ty jemu robiłaś przysługę a nie on tobie? a czemu on wogóle się ich pozbył?juz zarobił co miał zarobić czy musie znudziło? czy mają allegro?najlepiej jakby poszły razem gdzieś[/QUOTE] Tak, czarną perukę z białym pasemkiem ma dziewczynka, jest cudna :loveu: hmmm ... tak jakoś wyszło, że za transport zapłaciłam 100 zł .... facet przywiózł psiaki do nas i chciał za beznzynę i fatygę. Nie mają jeszcze żadnych ogłoszeń, chciałam je najpierw wysterylizować i wykastrować małego wojownika, a potem zacząć szukać, ale jednak chyba trzeba zacząć ogłaszać. Kastracja mogłaby być już ewentualnie w DS, a suczkę już na szczęście wysterylizowałam ! :)
  17. [quote name='zenobiusz flores']O, mój ty jeżu ! Ewanko coś pomogę , ale dopiero jak będę w Polsce pod koniec kwietnia . Może być ?[/QUOTE] jasne, będzie jak ma być ... :) [quote name='dorota k.']No i mnie rozwaliły kompletnie.[/QUOTE] one na wszystkich tak działają ... mają masę wdzięku :) [B]tu, bawią się w kurki i wydziobują smakołyki .... :p[/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/614/723ae1da8a710cd9med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='luka1']łolkiee ty sie nie leń tylko ogłoszenia rób. Ewanka a po co ty je chcesz oddać?[/QUOTE] Jasne, że bym ich nie oddała za żadne skarby, ale ...... zawsze jest jakieś "ale" niestety.
  19. Odwiedzam pzystojniaka i zapraszam do mojego BDT .... :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-!!!-w-BDT-u-Ewanki[/URL].
  20. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej :)
  21. Piękny Heniutek ... fantastyczne zdjęcia :) ... teraz jestem spokojna, że ogłoszenia z taaakimi fotami nareszcie odniosą sukces!!!!! zapraszam do odwiedzin w moim BDT ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL]
  22. zapraszam do "moich" grzywek ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL]
  23. [B]Piechciu, masz rację ...... tylko jak ja się z nimi rozstanę ????[/B] :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/607/730e3aa5c4503ba8med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...