-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Dosia wita o poranku :) Piechciu, bardzo dziękuję! potrzebna na cito umowa adpcyjna, kto ma ??? ... bardzo proszę przesłać mi na PW... please !!!!
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Zagladam do Lenki, ktorej juz tu nie ma .............[/QUOTE] ... to taki nawyk ;) ... ja też zaglądam :) dziewczyny, czy ktoraś ma [B]umowę adpcyjną,[/B] bardzo proszę o przesłanie na PW .... [B]sprawa pilna!!![/B] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam dziewczynki i trzymam kciuki za najlepsze rozwiązanie :) -
... a to były napewno te same maluchy??? ... dla ratowania biznesu można wiele zrobić :/
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie na wątek słodkiego dwupaku :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Malwinko za odwiedziny :) ... dobrze pamiętam, jak rok temu adoptowałaś Luckiego, obserwowałam jego losy odkąd był u Agnieszki na DT ... piękny pies wyrósł z tego słodkiego dzieciaka :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Codziennie zerkam, strasznie się cieszę ... :):):) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=2][COLOR=black]Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków i słowa wsparcia ... :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] .... nie powiem, łatwo nie było, decyzja kosztowała mnie wiele dni i nocy rozważań, co dla grzywek będzie najlepsze ......... teraz jestem już pewna, że wybrałam optymalne rozwiązanie !!!! ... oczywiście nie sama ;) [B]... nie wierzę w przypadki ....... po prostu tak miało być !!!!! :p[/B] Państwo przyjeżdżają po Tinkę i Rokiego w najbliższą niedzielę, bardzo się cieszę, że poznamy się osobiście, wszak teraz będą naszą rodziną :loveu: -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']to puszczamy kciuki.Czyli teraz trzeba zrobić ustalenia organizacyjne i kupić Ewance stos chustek do wycierania łezek.[/QUOTE] ... żal po jednej grzywce można utulić jedynie ..... ........... następną grzywką ;) ale stos chusteczek też się przyda !!! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Odbyłam przemiłą rozmowę z nową Panią grzyweczek :) Jestem bardzo dobrej myśli i naprawdę wierzę, że Tinka i Rokiś będą tam szczęliwi !!!! uffffffffffffffffffff, kamień z serca :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Czekamy na relację Ewelinki ....... jestem zobowiązana do dyskrecji .............. :p -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Ja już wiem, ale ......... nie pwiem ................................... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czekamy na relację Ewelinki ! -
O 20-tej to one chyba od razu do weta pojadą i tam na trochę zostaną, czy nie? ... jaki jest plan?
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymamy i .... czekamy, wg "czasu dogo" wizyta PA rozpoczęta ... czekamy na werdykt :) -
tragedia ...................... :(
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Dirty Dancing ............................................. :p[/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/596/41149aaea3dbf89emed.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/636/308563982f5439c8med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3]a potem .......... :buzi: ............:iloveyou:.........:buzi:.............:iloveyou:[/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/636/5b0e4ba5da9c3c60med.jpg[/IMG][/URL] -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
ciotki, właśnie miałam tel. potrzebny[B] na cito DT dla mix yorka chłopaka[/B], w średnim wieku ;) ... obecnie przebywa we Wrocławiu. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Odwiedzamy Wiśnię i podziwiamy nowe sprawności ... ;) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Typowy małżeński wieczór . On pochlonięty ulubioną grą komputerową , nie przeszkadza mu nawet spadająca w nieładzie zaczeska . Ona ogląda swój ulubiony serial wzdychając od czasu do czasu cichutko . Smutno jej bo wieczór spędza siedząc sama na kanapie a przecież założyła taki śliczny szlafroczek ;)[/QUOTE] ... fantastyczna recenzja ... :p ... :D -
Dosia wita w słoneczny poranek :) Nasza hrabianka nie lubi konkurencji :p ... gdy była u nas sportsmenka Lenka, nie odstępująca Zorby na krok, to Dosia trzymała się z boku, nie uczestnicząc w gonitwach i zabawach tamtej dwójki ... teraz , gdy Lenki nie ma, Dosia się uaktywniła i biega radośnie z Zorbą, zupełnie inny psiak :) Ona lubi towarzystwo, ale spokojne, nie dominujące, a nade wszystko uwielbia towarzystwo człowieka !!!
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ambra, nie daj się prosić ... nie lej w domku! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ewa dziekuję za odpowiedź. :) jasna i zrozumiała. Swoja drogą fajnie by było, gdyby przyszły DS sam przyjechał po psiaki, o czym wcześniej pisałas. ;)[/QUOTE] Też mam taką nadzieję, bardzo chciałabym poznać osobiście nową Rodzinę grzyweczek :) kilka pstów wcześniej padła taka deklaracja ze strony Państwa i może uda się to zrealizować, my tu jesteśmy cały czas ... więc z doborem terminu nie będzie problemu. -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']POKER, napiszę to TYLKO raz. Mam wrażenie że nie czytacie moich postów ze zrozumieniem. Nikt nie ma pretensji do Niej dlatego, że ma uczucia i tak jak każdy z nas rozterki. Bardzo się ciesze, że napisałam swój post kilka dni temu, bo TERAZ przynajmniej widać, że Ewcia chce oddac psy do DS i nie rozważa zostawienia ich u siebie. A dla Ciebie Poker wielki szacunek za przyjmowanie psów na BDT - naprawdę! Nie ważne czy pies jest u pani Iksińskiej na DT czy u Pana Kowalskiego. Zawsze osobie odpowiedzialnej za psa zależy na jak najlepszym DS. Tak przynajmniej powinno być. Mam nadzieje ze dzisiejsza wizyta wypadnie wspaniale. Jestem ciekawa co Ewa będzie przeżywać, gdy Dosia znajdzie DS. (przypomnę dla tych, którzy nie wiedzą - Dosia jest na płatnym DT u Ewanki. Sunia szuka cały czas domku.) :) Oby mniej stresów wtedy miała! Bo przeciez musi mieć siłę na inne psiaki... kto wie - Może Grzywki wywołaja u Ewanki rewolucje i zacznie przyjmowac do siebie pieski na BDT ( za zwrot kosztów karmy i leczenia ). Czego oczywiście życzę Jej i psiakom :)[/QUOTE] Cieszę się, że to napisałaś :) ... moje posty też nie były czytane ze zrozumieniem :p ... gdybym nie chciała szukać grzywkom DS, to nie zakładałabym wątku (!!!) ..... miałam na zastanowienie 1,5 miesiąca , a jak niektórzy wiedzą jestem osobą baaaardzo dorosłą ;) i nie podejmuję pohopnych decyzji, "rozterki" nie były wahaniem tyko komunikowaniem emocji związanych z grzywkami. Rozstanie z Dosią będzie jeszcze bardziej bolesne, bo jest u nas od lipca 2010, jak słusznie zauważyłaś w płatnym DT, ale uwierz mi, że to nie ma żadnego związku z tym jakie emocje wywołuje w nas pies, który towarzyszy nam na codzień, a my jemu :) Tak jak pisałam już kiedyś na wątku Lenki ..... kończę moją "działalność" jako DT i nie będę brała już żadnych psiaków ani na płatny DT ani na BDT i nie sądzę, by to się kiedyś zmieniło, tu trzeba mieć odporność nosorożca (nie obrażając tego zwierza, mam na myśłi grubość jego skóry!). Oczywiście Dosia będzie u nas do znalezienia DS, chyba, że ciotki za nią odpowiedzialne, zdecydują inaczej. Mam wielką nadzieję, że domek w Kielcach okaże się TYM jedynym i słodkie grzyweczki niedługo do niego pojadą i będą najszczęśliwszymi psiakami na świecie, bo naprawdę na to zasługują jak mało kto !!!!!!!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo, bardzo się cieszę :)[/B] ... Pan Tata z pewnością też pokocha Lenusię, ona ma masę wdzięku i jest bardzo karna. Ona uwielbia galopować, to tym sportsmenki ;) ... może z czasem będzie też taka możliwość, żeby Lenka biegała swobodnie. na jakimś bezpiecznym, ogrodzonym terenie.