Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Parka grzywaczy zaprasza .................. :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL]
  2. One są cudne !!!!!!!! .... zapraszam na wątek kosmitów ... :diabloti: http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038
  3. [B][U][SIZE=3]Sprawy finansowe:[/SIZE][/U][/B] [COLOR=darkslateblue][B][COLOR=red][SIZE=3]Prezenty dla grzywek ...[/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=darkslateblue][COLOR=red]za które jeszcze raz darczyńcom baaardzo dziękujemy[/COLOR][B] :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]*** cioci Lilek[/B] :loveu: ... za wielokrotny transport do weta ... na badania, zabiegi i kontrole.[/COLOR] [B]*** cioci Taks[/B] :loveu: ... za piękną smycz w kształcie Y i dwie obróżki. [B]*** cioci Poker[/B] :loveu: ... za wspaniały wenecki bazarek. [SIZE=3][B][U]Wydatki od początku pobytu u nas:[/U][/B][/SIZE] [SIZE=2]22.12.2010 przyjazd Tiny i Rokiego do nas ... transport =[B] 100 zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]xx*.01.2011 zapalenie ucha Tiny, z którym do nas przyjechała ... [/SIZE] [SIZE=2]...................wizyta domowa+zastrzyki+maść = [B]50zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]xx*.01.2011 pogryzienie Rokiego rtg+zastrzyki+leki+maść = [B]150 zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]25.01.2011 sterylizacja+czyszczenie zębów+kaftanik= [B]280 zł[/B] (foto w #92)[/SIZE] [SIZE=2]27.01.2011 kontrola+zastrzyki = [B]20 zł[/B] [/SIZE] [SIZE=2][B]Razem, na dzień 13.02.2011, wydałam = 600 zł[/B][/SIZE]. . [B]*[/B]xx - nie pamiętam dnia, [B][U][SIZE=3]Wpływy:[/SIZE][/U][/B] [SIZE=2]15.02.2011 .... [B]Melka[/B] :loveu:................................ [B]15 zł [/B][/SIZE] [SIZE=3]Tinka i Roki, dn. 18.02.2011 pojechali do wspaniałego DS do Kielc !!!![/SIZE] [SIZE=3]Państwo uregulowali w.wym. wydatki, natomiast jedzenie, zabawki, ubranka itp., przez dwa miesiące pobytu, są prezentem od Melki (patrz wyżej) i od nas, dla słodkich grzyweczek :loveu:[/SIZE]
  4. [COLOR=red][I][B][SIZE=2][FONT=Century Gothic][COLOR=black]******************************************************************[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/COLOR] [B][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]******************************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Century Gothic][SIZE=2]******************************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [COLOR=red][I][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=black]5.11.2011 zdarzył się tragiczny wypadek ..................[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR] [COLOR=red][I][B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=black]cudowna sunia Tinka [/COLOR][COLOR=black]odeszła za TM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR] [COLOR=red][I][B][SIZE=2][FONT=Century Gothic][COLOR=black]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/COLOR] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=black][B]******************************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]******************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]******************************************************[/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Tinka i Roki są już w cudownym DS .......... :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]... 18.02.2011 pojechali do wymarzongo domu do Kielc, [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]najwspanialszego, jaki mógł im się trafić ..... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]bardzo dziękujemy domkowi !!!!!!!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]********************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]********************************************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] Pod koniec grudnia 2010 natknęłam się na parkę psiaków, w typie nagich chińskich grzywaczy .... po długich pertraktacjach, właściciel zgodził się mi je oddać, musiałam tylko zapłacić [B]100zł za transport. [/B] [B][SIZE=3]Suczka rodziła co cieczkę !!!![/SIZE][/B] ... trafiła do mnie z sutkami wiszącymi i suchymi jak pergamin, nie chciałam by nadal [B]była wyłącznie maszynką do rodzenia[/B] :shake: Właściciel opowiadał, że kupił je w jakiś "hodowlach" jako kilkutygodniowe [B]szczeniaczki do kochania[/B] .... a okazało się, że zostały [B]maszynkami do producji[/B] .... :angryy: [B]Suczkę wysterylizowałam[/B] za pożyczone pieniądze, dług mam rozłożony na raty, mam nadzieję, że uda się zrobić jakieś bazarki i oddać kasę !!! W idealnym świecie nigdy nie pozwoliłabym na rozdzielenie psiaków, są bardzo ze sobą związane ... całe życie spędziły razem, razem jedzą, razem śpią ...[B] teraz mają po 2 lata. [/B] Zdaję sobie jednak sprawę, że znalezienie domku dla obojga graniczy z cudem, pewnie będą musiały nauczyć się dalej żyć osobno :( [B]Jednak na razie, szukam dla nich ................ [/B] [B][SIZE=3]koniecznie znającego rasę, cudownego domku "dla dwojga" !!![/SIZE][/B] [COLOR=purple][SIZE=3][U]Mile widziana każda forma pomocy:[/U] [/SIZE][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=purple]robienie ogłoszeń, zbiórka na karmę i na kastrację chłopaka.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=purple]Finanse w drugim poście.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Uprzejmie proszę o nieocenianie mnie !!!!!!!![/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]*********************************************[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]pierwsze chwile w BDT u Ewanki ... sunia bała się zejść z przywiezionego koca[/B][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/607/7fa4d716bd47827cmed.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=2][B]a tu już się zadomowiły ...............[/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/568/cd83d27465ef8f0emed.jpg[/IMG][/URL] [B]baaardzo pięknie proszę o wsparcie ....... [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/612/9ca5f1e70dd20b52med.jpg[/IMG][/URL] [B]wielka przyjaźń z tymczasowiczką Dosią ....[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/612/a045bcf423dab0ddmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. ... a kto nie lubi? ;) czesc Dżumka, trzymam kciuki za fajny domek :)... tylko skąd brać te dobre domki???
  6. Parafrazując stare powiedzenie ........... "Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma zwierzaki ten ma s ..." ... kochamy te nasze zwierzaki i potrafimy przetrwać kryzysy, nawet te najgrsze, jak w dobrym małżeństwie ;) Czekamy na wspaniały domek dla Rudej, a reszta się sama jakoś ułoży ....... :) [B]... a na horyzoncie już widać cuuuudne grzyweczki :diabloti:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki-!!!?p=16286038#post16286038[/URL]
  7. Wobec tego czekamy w napięciu ... na wizytę i na dobre wieści :) i zapraszam do mojego BDT ....... :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-!!!-w-BDT-u-Ewanki[/URL].
  8. [quote name='IVV']dobrze jej u Ciebie w cieplym domku :) ... ano, chyba mój domek nie jest taki zły :evil_lol: ... zwierza ciągną drzwiami i oknami :eviltong: ... a tu hrabianka Dosia i jej straż przyboczna :D
  9. To prawda, że mali bruneci do ON-ków niepodobi :cool3: ... ale już Dosia, jest trochę w typie, przynamjmniej kolorystycznie :eviltong:
  10. Dosia pozdrawia o poranku :) ... ostatnio przy lepszej pogodzie troszkę pobiegała, ale to nie jest niestety jej ulubione zajęcie :/
  11. Fantastyczne zdjęcia :) zapraszam do mojego BDT ..................... :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-!!!-w-BDT-u-Ewanki[/URL].
  12. Nareszcie znalazłam, uciekły mi wątki z subskrypcji ... do góry przystojniaku :)
  13. Dosieńka wita o poranku :) ... pogoda troszkę lepsza, słonko nieśmiało wygląda, mam nadzieję, że Dosia da się dzisiaj namówić na dłuższy spacer.
  14. Fajna Tośka, nie daje sobie w kaszę dmuchać ;) :)
  15. hehehe ... ale świetna :):):) u nas też tak sikała ;) ... u nas, na łazienkowej wadze ważyła, pod koniec pobytu, 10,5 kg aż dziw , że nie pożarła szeleczek :evil_lol: .... włożyłam je tylko na podróż, w domu chodziła jedynie w obroży (co widać na wszystkich fotkach) , bo wszystkie szelki zjadała w ciągu godziny :mad: Obrączuś dużo zdrówka życzę, kuruj się, psiaki czekają :)
  16. Może masz rację :) ... Lence bardzo były potrzebne nowe wrażenia i wyzwania, chyba już nie potrzebuje dodatkowych zajęć i podniet ;)
  17. [quote name='Szarotka']To Lenka si ezachowuje lepiej niz moja sunia, ktora jak nie zna to kazdego obszczeka i czasami zeby pokazuje :):) ale moze ona sie tylka tak przez zeby usmiecha :):)[/QUOTE] Twoja sunia z pewnością się uśmiecha :D
  18. Lenka wspaniale zdaje egzamin dojrzałości ;) ... a to, że nie obszczekała gości, to prawdziwy sukces!!!!!! naprawdę bardzo, bardzo się cieszę :multi:
  19. Cieszę się bardzo , że Welsh nareszcie nie psoci i ma normalne zycie :) Czy on nadal bierze psychotropy... czy już odstawione, bądź dawki są zmniejszane ???
  20. Ale słodziaki :loveu: ... widać, że udana sjesta poobiednia ;)
  21. Cześć Heniutku :) ... proszę, nie spadaj !!!
  22. [quote name='obraczus87']Hehehe a wiecie ze Lenka robiu siooo jak chlopak?? Kilka razy i z podniesiona łapa.. chmm Ewa Ona u Was tez tak robila siooo??:)(...):)[/QUOTE] ... robiła różnie, "po męsku" nauczyła się od Zorby ;) ... za to on zaczął kucać, tak jak suczka ... :D czyli pełna dowolność, zależnie od humorku ;)
  23. Rozkoszny, ale jednocześnie jakiś smutny ten śliczny pycholek.
  24. A to paskuda jedna :mad: ... ciekawe dlaczego tak robi, czy chce zwrócić na siebie uwagę, tak jak dzieci psocąc ... czy jest jakiś inny powód?
×
×
  • Create New...