Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Też zaglądam ........ kciuki zaciskam :) Pokerku, to już chyba jakaś mania :evil_lol: ale znalazłam znalazłam kolejne grzywki do ratowania .... [URL]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-nagi-dorosle-licytacja-bcm-i1461710300.html[/URL]
  2. Rozmawialam z Państwem telefonicznie ... wszystko w najlepszym porządku, grzyweczki nadal poznają dom i jego mieszkańcow :) Pani obiecała, że wieczorkiem wstawi szczegółową relację.
  3. [quote name='Poker']Ambra ma domek :multi:. Byli państwo z synkiem, bo córcia się pochorowała. Bardzo sympatyczna rodzina.Ambra zachowała się wzorowo,przywitała, przynosiła piłeczkę. Jesteśmy umówieni na jutro na 18 . Dziś ostatnia noc w moich objęciach.:-([/QUOTE] [B]Ambra szczęściara :loveu: [/B] ... ma dziewczyna niebywałego farta, że osobiście poznała Poker i że przyszły domek tak szybko ją znalazł :):):)
  4. Och, jak się cieszę :) ... Molinka to rzeczywiście już panienka, a nie dzieciak, jak dotąd :) Sterylka, optymalnie 2 miesiące po cieczce, jak hormony się "wyciszą". Pozdrawiamy serdecznie rodzinkę, a Mollinkę całujemy w czubek noska :)
  5. Heniutku, nie rób tego ... zimą w las ??? ... chłopie zaczekaj, teraz jest jakiś wysyp domków, może i ty się załapiesz :) ,,, one chodzą stadami :D
  6. Wizyta chyba już trwa ..... kciuki na maxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='Marinka']Jak to zlikwidowali??? - dostałaś jakieś info od nich?[/QUOTE] ... w sumie mieli rację, byłam zarejestrowana pod nickiem, a regulamin wymaga by być pod swoim nazwiskiem. Nazwiska używam do spraw zaodowych, autorskich itp. a dla psiakow i ich przyjaciół jestem Ewanka i tyle, trudno, nie muszę tam być jak mnie nie chcą ;)
  8. [quote name='Poker']Ciekawe jak maluchy w nowym domku[/QUOTE] ... też zerkam, czy są nowe wieści ...... musimy uzbroić się w cierpliwość :)
  9. Otworzył się worek z domkami :):):) ... wierzę, że do cudnej Tosieńki też się szczęście uśmiechnęło :)
  10. [quote name='Marinka']No proszę :) ale super wiadomości :):):) OBY JAK NAJWIĘCEJ TAKICH :):):) To co, piszę na fb o szczęśliwym zakończeniu i zamykam wątek :)[/QUOTE] Masz rację, oby jak najwięcej !!!! :):):) ... a mnie już niestety nie ma na FB, zlikwidowali mnie ....
  11. Idzie wiosna, ludzie się budzą ze snu zimowego, a w nas nadzieja rośnie ... czekamy na wysyp cudownych domkow, w tym oczywiście dla Hunterka :)
  12. Kciuki maksymalnie zaciśnięte i ..... zakaz wszelkich oznak radości, coby nie zapeszyć ;)
  13. Trzymam kciuki za świetny domek dla wspaniałego rudzielca :)
  14. Pierwszy poranek bez grzywek był dziwny ............. cichy i ........ :placz::placz::placz: Jedyna pociecha to to, że trafiły do naprawdę wspaniałego domu, takiego wymarzonego, ciepłego i wrażliwego. Państwo uregulowali sprawy finansowe Tinki i Rokiego, tzn. wydatki zawarte w poście 2, za co bardzo dziękuję. Natomiast jedzenie, zabawki, ubranka itp. były prezentem od nas dla słodkich grzyweczek. :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='obraczus87']Szarrotko co malujesz?? :) Zakup szczotki to byl strzal w dziesiatke. Lenka wywijala sie, pokazywala brzuch, mruczala jak kot ;) tak Jej sie podobalo czesanie :)[/QUOTE] ... to było jej ulubione codzienne zajęcie :p
  16. Potwierdzam, że Dosia jest prawdziwą hrabianką :loveu: ... jeśli nie jest bezpośrednio zaczepiona, to toleruje wszystko i wszystkich, natomiast jeśli ktoś zaczepi ją pierwszy, to nie pozostaje dłużna.
  17. [quote name='Szarotka']Uzuplenie wieczorem, bo maluje :):)[/QUOTE] Szarotko, zdradź co malujesz ... obraz czy ścianę? ;)
  18. [B][SIZE=2]Jak wiadomo, wszystko co dobre się kiedyś kończy .......... :-( [/SIZE][/B] [B][SIZE=2]...................... mam dla Was już ostatnią wiadomość .................... [/SIZE][/B] [B][SIZE=2]moje ukochane grzyweczki, jadą właśnie do swojego nowego domu do Kielc ....[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]:multi:/:placz:/:multi:/:placz:/:-(:-(:-(/:multi::multi::multi:/:-(:-(:-(/:multi::multi::multi:[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Państwo zdecydowali, że nie będą czekać do niedzieli i odwiedzili na dzisiaj, [/SIZE][/B] [B][SIZE=2][/SIZE][/B] [B][SIZE=2]spędziliśmy bardzo miło czas rozmawiając o naszch skarbach ... :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Następne relacje już z dmu Tinki i Rokiego ... [/SIZE][/B] [B][SIZE=2]mam nadzieję, na zdjęcia i wieści z nowego domku.[/SIZE][/B]
  19. Super, dzięki :) ... Lena ma tak gęste futro, że najpierw proponuję rozczesać rzadkim (u nas był metalowy) grzebieniem, a dopiero potem szczotką.
  20. Wiem już od dawna, ale jeszcze raz przeczytałam wszystkie radosne posty o Welshyku w nowym domu :) ... gęba sama się śmieje :D ... rewelacja, wraca wiara w ludzi - Dotka jesteś wielka w drobniutkiej postaci delikatnej kobiety ... znam Cię osobiście to wiem :evil_lol:
  21. Wchodząc na (jakikolwiek) wątek, zawsze mam nadzieję, że wszystkim chodzi wyłącznie o dobro psiakow, a nie o osobiste wycieczki i wbijanie komuś igły w czułe miejsce ... :shake::shake::shake: ... i prawie zawsze spotyka mnie zawód :( ... zawsze znajduje się ktoś krytykujący, potępiający, nietaktowny, sam niewiele wnoszący konkretnej pomocy. Niestety, nie mogę osobiście pomóc suczkom w żaden sposób, ale trzymam mocno kciuki by znalazły miejsce, niekoniecznie w przysłowiowych marmurach (!!!), ale tam, gdzie ludzie mają serce do zwierząt, a nie tylko "komfort na pokaz".
  22. Fantastyczne wieści :) Lenka jest przyzwyczajona do wycierania łapek, po każdym spacerze mąz jej je wycierał. Obrączuś, podpowiedz Państwu, że Lenka uwielbia czesanie, codziennie, jako jedna z jej ulubionych pieszczot, była czesana. Na początku bała się tego panicznie (jak wszystkiego), a od jakiegoś czasu pięknie sama nadstawiała doopkę do czesania ;)
  23. Cześć Dżumka, dobrego dnia :)
  24. uffff..... dzięki, zaraz wydrukuję :)
  25. bardzo dziękuję :)
×
×
  • Create New...