Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. polubek zmien tytuł :)
  2. [quote name='Ellig']Prosze, reczniki moze zostaw dla suni jak bedzie po sterylce i z jeden koc, reszte prosze podaruj jakims bidom wedlug uznania, karme trzeba tez jeszcze suni dac:)Jest u Marty:)[/QUOTE] suni zostawil poslania , a ja mu pozycze faruszek po sterylce bo mam z dwa w zapasie mamy jakies potrzebujace zwierzaki ,zeby te rzeczy przekazac ?:)
  3. [quote name='Ellig']Oczywiscie masz racje , trzeba dopytac:)[/QUOTE] to dopytam , moze ta karme dla szczeniakow zabrac dla innych ktore potrzebuja i zapytam ile suni karmy zostalo , jak ma koncowke to dla suczki sie dolozy
  4. a ja postaram sie jutro dorwac jakis skaner i wlepic racunek za szczepienie :)
  5. dwa tygodnie trzeba odczekac po szczepieniu na wscieke Ellig mam u siebie pare z tych rzeczy ktore byly u Marcina ( dwie miski , 2 kocyki , 2 reczniczki, pilke i zabawke ) warto by dac to komus kto potrzebuje , jakies typy ?:)
  6. sterylke moge załatwic za 200 zl , czyli po cenie jak w akcji ,moje wetki psiaki ktore im przyprowadzam zawsze mi cenie akcyjnej tną , ale moze ktos ma taniej ? :) Isadorko dzieki wielkie kochana za kontener dla psa :):):) a ja to nie wiem jak wczorajszy dzien przezylam :O , organizowalam dojazd na Okecie zeby Tomaszowskiego szczeniora odebrac i przenocowac u siebie , podrodze zahaczylam o Isadorke i odebralam klatke , od rana ogarnialam ta niszczaca sucz i nie wiem jakim cudem udalo mi sie znalezc dla niej dom ktory wezmie ja za dwa tygodnie , nie wiem ile wygadalam ale telefonow od uszu nie odejmowalam , a jeszcze zakupy musialam obstawic bo w lodowce pingwiny tyko no i ogarnac nasza suczke i zdarzyc na spotkanie z przyjaciolmi przy piwku , jak slowo wczoraj to mi tylko piorka w odwloku brakowalo ;). Heheh i zebralam taki opie....l od mojego Tz-a ,ze głowa mala , nawet sie nie kłocilam bo mial prawo byc wsciekly ;p
  7. szczepienie + książeczka to 27 zł , sunia ani jękneła :)
  8. [quote name='mysza 1']A może powiedzieć, że macie darmową karmę zebraną dla Marcina, chętnie przekażecie szczeniakom, może jakoś ich to zachęci? Zwłaszcza tą młodą dziewczynę z Chrzanowa.[/QUOTE] Mysza ta laska z Chrzanowa , jest zupelnie nie kontaktowa , napisalam jej po rozmowie smsa zeby podala maila to wysle jej wzor umowy do przeczytania , bo moze sie bala ze tam jest bog wie co ,ale zupelnie zero odzewu. Niech Marcin jeszcze do niej zadzwoni ,ale obawiam sie ,ze to tez bedzie bez efektu
  9. Jest dom dla szczeniora , panstwo mieli psa z Palucha , fajna pokoleniowa rodzina , psiak przezyl u nich szczesliwe 14 lat i nie daja rady chca nastepnego bo w domu nudno i pusto. Jak nasz M. wreszcie sie obudzi to zwierze moze jechac na nowe wlosci Sunie tez dzisiaj postaram sie ogarnac , chociaz dzisiaj mam niezly dzien ,musze odebrac szceniaka od dziewcyn z tomaszowa na okeciu i przetrzymac do jutra i mam jeszcze jeden problem...POSZUKUJE NA JUZ KLATKI DLA PSA , dziewczyna wziela sucz ze schronu i od dwoch tygodni z nia walczy ,bo psia demoluje chalupe po calosci , zerwany karnisz, rozwalone kino domowe , pociete kable , posciel ,ciuchy , wybebeszone szafki. Nie ma jak jej zamknac w odddzielnym pomieszczeniu bo pozbyla sie drzwi wewnetrznych , dziewczyna boi sie wyjsc z domu i jest na skraju zalamania, nie wie co robic bo w poniedzialek do pracy i juz ma stres co zastanie w domu. Moze macie kogos kto ma klatke pozyczyc ??? plizzz
  10. wrzucilam go narazie na nasza klase trzymaj sie psiaku ,trzymaj napewno cos poradzimy
  11. ale na kaganiec to bylo ja stac ?
  12. matko ratuje sie jednego a zaraz masz nastepnego i nastepnego i nastepnego
  13. [quote name='Dora']zalozylam juz mu temat na shusky.pl[/QUOTE] bylas szybsza .... ja pierdyle Dora trzymaj mnie ino mocno bo nie zdzierze....
  14. ja mam pomysl ten kaganiec to załóżcie tej ....... ,uwiążcie na łańcuchu i niech siedzi i zdycha
  15. no i masz babo placek ledwo tu zajrzalam a juz wyskocze z offem to jest dramat po prostu.... http://www.dogomania.pl/threads/185054-Jasper-Haszczak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-zag%C5%82odzony-bez-szans-na-popraw%C4%99-!!!!-POM%C3%93%C5%BBMY-MU!!?p=14626080#post14626080
  16. rozumiem ze tej k....e pies juz zostal odebrany
  17. ja pierdyle dajcie mi ta wlascicielke .....
  18. nie wyrobilam sie , do domu wrocilam jak do Ciebie dzwonilam a wetki do 19 , ale jutro caly dzien mam luz :) i na spokojnie pokicam do moich wetek , chociaz nie wiem czy nie powinnam ich zmienic na jakies lepsze ;P ;) acha sunia juz raz gruczoly miala wyciskne jakos w styczniu ,wiec istniej mozliwosc ze faktycznie znowu to samo , niektore psy maja tendencje do zatykajacych sie gruczołow
  19. oj tam odrazu gapa :)
  20. [quote name='Ellig']NiJaSe czy mozesz jeszcze raz pomoc w zalatwieniu sterylizacji dla matki szczeniakow:)[/QUOTE] tak jest :) ,zajme sie tym a dzisiaj postaram sie adarzyc do weta z sunia ,zeby zobaczyc czy to gruczoły , jak gruczoły w porzadku to pewnie trzeba bedzie to odrobaczenie powtorzyć. Polubek kochana wrzuc w pierwszy post powyższe rozliczenie :)
×
×
  • Create New...