Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. ot wlasnie to chlopak nie zna tak jak my procedur adopcyjnych a jak ma bicz na glowa to po prostu jak ma chetnego to pieska oddaje , dla mnie to nie jest cos co nalezy potepiac , on i tak zrobil bardzo duzo. Szczeniaki nie musza byc niedozywione zeby sciany i wszystko co sie da niszczyc. Prosba skupmy sie na szczeniakach a nie na ocenianiu , pojde ,zobacze zdam relacje a teraz spokoj mi tu
  2. :loveu:Kaasik senkju:loveu: jeeezaa noooo powiem nie skromnie ....Ale cudne sa te moje panny :evil_lol:
  3. idusuek spoko bede tam jutro
  4. no dobra to ja jutro postaram sie umowic z Marcinem
  5. jezaaa pogubialm sie , ja jestem tam na dzisiaj umowiona ??aaaa 662 193 687 niech mi ktos da znac co i jak
  6. [quote name='obraczus87']Nijase ja wiem wiem wiem jak by wyglądały finanase szczylków wtedy :diabloti: SZUKAMY SKARBNIKA!!! SZUKAMY DEKLARACJI NA SZCZYLKI I MAMUSIE!!![/QUOTE] pogadam dzisiaj z moja starszą młodzieżą ona ma konto w mbanku i umie matematyke na 6
  7. Obraczus ciezka sprawa bo ja mam wspolne konto z TZ-etem :| , swojego konta nie moge miec bo sie z komornikiem ganiam ;p a do tego jestem mocno oporna w liczeniu i prowadzeniu ksiegowości , wczoraj doprowadzilam moje dziecko do lez upracie twierdzac ze jak czegos bylo 11 a zostalo 8 to ubylo 5
  8. na allegro zrobionym przez Marcina fotek jest od groma tylko nie wiadomo ktore chlopiec a ktore dziewczynka
  9. [quote name='obraczus87']juz puściłam esa o długości długiego opowiadania :) potem zadzwonie :D[/QUOTE] rety to najpierw Ty zadzwon i mnie zaanaonsuj ,ze ja tez zadzwonie z propozycja spotkania :eviltong: w sensie ,ze moge sie tam wybrac i ogarnac te szczeniory.
  10. zadzwonie do Marcina i moze uda mi sie do niego wybrac opisac te maluchy jakos i obfocic
  11. skad ja wiedzialam ,ze o to zapytasz ?:diabloti:
  12. zadomowil bo najpierw musialm miec pewnosc ze zdrow :)
  13. odetkalas tym czyms do przepychania kibli ?;p
  14. po praskich łąkach :) ano dalo
  15. no i slusznie bo to u Ciebie ;p;p;p
  16. Nokon ma dom , calkiem niedaleko mnie , bede sie z nim na spacerach spotykac Przypadek ludzie spotkani na spacerze :) , z psiakami doczynienia mieli i wiedza o co kaman Zadzialalm bardzo niestandardowo bo dalam Nikona na kilka dni na test i dzisiaj dostalam tel.ze nie ma opcji ,Nikon zostaje w piatek podpisanie umowy i dopiero twdy zmienie tytuł watku
  17. ejj no moze tego grilla jakos w psio ludzkim towarzystwie gdzies co ?
  18. [quote name='Nikita89']Jak pięknie pozuje, jeszcze przed wybieganiem chyba bo nie ma wywalonego jęzora :D Genialnie wygląda z ... malamutami? :) chyba tak, a może to husky? nie... :P W ogóle Ty takie małe zdjęcia dodajesz a nic z jakości chyba nie tracisz, jak Ty to robisz! :)[/QUOTE] ja Ci dam malamuty :cool3: , to haszczecice moje kochane :diabloti:
  19. nad tekstem jest dopisek ze adoptowana w pazdzierniku 2009 roku
  20. dzwonil pan Piotr pod stadionem błaka sie młody haszczak .... ręce mi opadają :(
  21. w sensie Zosia ma urodziny czy Ty ? to ja se komandosa nabede ;p;p
  22. dzieciaki deklaracje zbieramy ... odemnie , znaczy nie odemnie tylko od pani co adiptowala Fifi bedzie jednorazowo 10 zl
  23. [quote name='tripti']może myślą intensywnie....[/QUOTE] noo tak intensywnie ,że im władze we wszytskich czlonkach i glos odebralo :d
  24. bardzo Ci dziekuje :) , jak bedzie o nim wiadomo cos wiecej to odrazu uzupelnimy informacje
  25. wiemy o nim dokladnie tylko to co jest na pierwszej stronie :( , wiecej zdjec jest bodajze na stronie 5 , w pierwszym poscie na dole napisalam chyba gdzie sa zdjecia , jesli nie to zaraz poszukam
×
×
  • Create New...