[quote name='Syla']Witam.Ktoś użył tutaj Twojego imienia NiJaSe, stąd je znam.Drugi anioł to Renata5.Przelew poszedł.Pozdrawiam serdecznie w ten, u mnie, zimny i deszczowy dzień.[/QUOTE]
hahah no ladnie wszystko wypaplaja :evil_lol:
musze sie skupic i ten tytul opracowac :p , tak zeby bylo dramatycznie o deklaracjach tyz