Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. mysle ze kontakt mozesz podawac na mnie i na Mru , Mru tak ?:) do mnie to : tel.662193687 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tekst moze byc narazie , jak hotelik poczyni jakies obserwacje co do jego zchowan to sie uzupelni
  2. jak ja lubie domki ,ktore nagle tracą głos ...
  3. heheh zdjęcie z Zochą pląsającą na drzewie jest urzekające :D:D
  4. moze tez byc tak ,ze suczydla ustala miedzy soba gdzie kto ma miejsce i bedzie spokoj , na dwoje babka wrozyla. A nie daloby sie pojechac z niunia do tego domku i spedzic tam chwile ,zeby poobserwowac jak sie dziewczyny dogaduja ?? czy domek za daleko na takie wydumy???
  5. Kumpel chłopie kwitniesz , kwitniesz :):)
  6. znajdzie swój domek . znajdzie ... przyjdzie czas :)
  7. Majki na [email][email protected][/email] tez pusc te plakaty , co prawda duzo nie moge ,ale zawsze cos :)
  8. kurcze ,ale on ładniutki jest :):) , ma w sobie to cos :D ech poza kasa na hotl , trzeba by tez o wycieciu jajek pomyslec :evil_lol:
  9. heheh no ponoc krioterapie dobra na wszystko ... hmmm w nastepną zime sie chyba do mioich suczy przylacze ;)
  10. hehe Kosu wueicznilas moje seksi kaloszki :D
  11. no ba przeta to piekny psiak to nie dziwne ,ze zbiera pochwaly :):) Asiu super ,ze sie tak wspaniale nim zajmujesz :) A na grochowie dzisiaj zamieszkala kolejna Celestynowianka :D - skubanej sie trafilo ,śpi na sofie specjalnie dla niej rozlozonej :D:D
  12. Mru napisz jakie wplaty i od kogo dotarly to pierwszy post uzupelnie
  13. kto tam ją tak dusi na tym ostatnim zdjęciu ?:mad:
  14. ni to czarne to Kika jakis spory czas temu byla tymczasowiczka SBD i zostala wyadoptowana u nas na osiedlu :d a mi sie podoba to brzuchem do gory :)
  15. heheh Borys z ułańską fantazją :D:D
  16. Kosu pojde !!! zwalilo sie na mnie sto tysiecy spraw i czasu mi brakuje :/ , jak w piatek mialam chwile to Asi akurat nie bylo .... a teraz w tyg wracam do domu nie wczesniej niz o 22 i padam na pysk w locie
  17. na gumtree trzeba wrzucic ogloszenie , dobry odzew stamtad jest zazwyczaj
  18. dzieki Kocia , zaczynam go oglaszac w necie , udupiona troche jestem bo nie mam juz kompa w domu i moge tylko z pracy to robic
  19. hesla ustale z Mru jak Kumpel zostanie juz zabrany z parkingu ( prawdopodobnie dzisiaj ) , co do pozostalych psow to narazie trzeba pomyslec jak je zabrac .... narazie mamy lekko patowa sytuacje
  20. [quote name='Syla']Witam.Ktoś użył tutaj Twojego imienia NiJaSe, stąd je znam.Drugi anioł to Renata5.Przelew poszedł.Pozdrawiam serdecznie w ten, u mnie, zimny i deszczowy dzień.[/QUOTE] hahah no ladnie wszystko wypaplaja :evil_lol: musze sie skupic i ten tytul opracowac :p , tak zeby bylo dramatycznie o deklaracjach tyz
  21. hmm kurde musze cos z tym tytulem watki chyba zrobic .jakos go zmienic ...pomocy ? :roll:
  22. Psiaki spod stadionu sie przypominaja !!! .... :)
×
×
  • Create New...