Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. a o ten :) [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/367/soniz.jpg[/IMG]
  2. jakby kros chcial podgladac Nikona to zapraszam tu [url]http://nasza-klasa.pl/profile/6045655/gallery/album/9[/url]
  3. przepraszam ze ja nie na temat ,ale mam pytanko szukam kogos z Wroclawia kto moglby ( gdyby sie nie udalo stopa zlapac) przenocowac dzisiaj moja mlodziez plci zenskiej z kolezanka
  4. przepraszam ze ja nie na temat ,ale mam pytanko szukam kogos z Wroclawia kto moglby ( gdyby sie nie udalo stopa zlapac) przenocowac dzisiaj moja mlodziez plci zenskiej z kolezanka
  5. a bo ja ostatnio taka nie czasie jestem ;) Riki znalazl domek to i Kumpel znajdzie
  6. Bonsai hehe wyadoptowalam Nikona i miala byc przewa bo mam zaleglosci w innych dziedzinach zycia ,ale...... moj TZ postaral sie o to zebym dalej tego czasu nie miala ....czyli koljeny haszczak na DT
  7. Brawurka gratulejszyn :):) a maluchowi i jego nowej rodzinie życzymy samych radości :):):)
  8. [B]przed chwila rozmawiam z Marcinem [/B] [B]załatwiamy sterylke suni , nie ma problemu jak bedzie ustawiona sterylizacja mozna po sunie przyjchac a po zabiegu odwieźć ja do Marcina [/B] [B]dane osob ktore dostaly pieski dostane , domy odwiedzimy i zbadamy sytuacja znaczy nie Marcin tylko ja z kims postronnym z dogo zeby nie bylo ,ze ja znowu cos mace ( zreszta troche osob mnie tu zna i poki co z tego co wiem nikt nie ma mi nic do zarzucenia )[/B] [B]reszte rzeczy po malacach Marcin odda , chcialby tylko poslanie dla suni zostawic[/B] [B]i czwarta rzecz Marcin pyta czy ktos chcialby ten kojec ktory zmontowali dla maluchow[/B]
  9. [quote name='idusiek'] fajnie zrobiłas z tym prezentem, szkoda, ze z niczego małe nie skorzystały. a moze Marcin dodawał do nich zabawkę gratis? :)[/QUOTE] czesc rzeczy Marcin mi oddal , poza tymi ktore byly w uzyciu , karme tez chcial mi oddac .... jakbym wiedziala ze bierze pieniadze to bym ja pewnie zabrala reszta rzeczy ktore dala Ellig tez bedzie do odbioru od niego
  10. Ocelot :) sunia moze wrocic do Marcina po strylce , nie ma problemu o tym tez z jego mama rozmawialam
  11. acha od mamy Marcina dowiedzialam sie ze sunia miala umówioną sterylizację tylko ze na dwa dni przed nia urodzila maluchy ...
  12. powiem tak sytuacja Marcina jest specyficzna dlatego robi pewne rzeczy na huzia , nasza rzecz to doprowadzic do tego zeby adopcje szly przez nasze rece , on chce dla nich dobrze tyle ,ze trzeba mu namietnie i upierdliwie przypominac ,ze domy trzeba sprawdzac i ze dogryanie adopcji musi isc przez nas. Na sterylke suni nie oponuje , da je dalej dach nad glowa tez po sterylce ,ale nie stale , suni domu trzeba szukac Marcin moze byc do tego czasu kontrolowanym DT Idusiek jutro bede tam znowu a jak bedzie trzeba to znowu i znowu moge te szczeniaki stamtad zabrac tylko nie mam gdzie zauwazylas specyfike sytuacji i dlaczego to wszystko dzieje sie tak jak sie dzieje ? nie bedzie łatwo bo tu trzeba jak w przedszkolu ale jest to do ogarniecia a krakow ma isc przez Marte z przekierowaniem do mnie
  13. wie wie bylam rozmawialam widzialam , Obraczus dalam im wlasnie srodek na odrobaczenie , jutro druga dawka odetchnijcie nic strasznego sie tam nie dzieje , Marcin tylko panikuje bo to nowa dla niego sytuacja ,tyle psow nagle naraz w domu to troche szok ; zdecydowanie trzeba bylo mu powiedziec co i jak. dostal instukcje co to adopcje , sunie trza wysterylizowac i do momentu poki sie nie znajdzie dom moze byc u niego szczeniaki ładniusie i cholernie ruchome , probowaly zjesc mi sznurówki :D Poprosilam zeby wszystkich chetnych kierowal do mnie albo do Marty , dostane namiary do osob ktore juz psiaki wziely , poza tym czlowiekiem z Augustowa. Marcin wyrazal zaniepokojenie tym ,ze tych danych nie ma , mysle ze po prostu zrozumial ze wszelkie dane i podpisanie umowy to bezpieczenstwo psiakow
  14. no wlasnie mama trza sie zając koniecznie , maluchy domy znajda na bank , ale same wiecie jak jest z doroslymi psami :(
  15. Obraczus dostała Ty smsa przez gołebia wysłanego odemnie ? :cool3:
  16. jestem umówiona z Marcinem dzisiaj miedzy 15 a 16
  17. no Asinek bo Ty tak jak i ja głodzisz przeciez te psy:evil_lol:
  18. jutro bedzie wszystko wiadomo .....
  19. po raz kolejny napisze ,ze ide tam zeby zobaczyc o co kaman , nie po to zeby popodziwiac maluchy tylko wybadac co tam sie dzieje i dlaczego !!!! i wtedy dopiero napisze swoje wnioski i swoje zdanie na całą sytuacje w tej chwili nie bede wyrazac ani swojego zdania ani swoich odczuc , sprawdze , zobacze , dotkne ,swoje komentarze , odczucia ,wrazenia ,przeczucia , wizje itp chowam poki co gleboko w kieszen zeby nie zafalszowac rzeczywistosci z ktora bede byc moze jutro miala doczynienia. Idusiek nikt nie pisze ,ze mialas tu pedzic w try miga za to moglas rzucic haslo czy ktos by mogl isc tu i tu i sprawdzic o co tam chodzi , recze Ci ze na Twoja prosbe tez bym poszla
  20. Asinek daje mi rachunki , przekaze je Kosu :) to tak dla porzadku:) A wogole to spotkalismy sie dzisiaj z Boryskiem :D:D , pieknieje w oczach
  21. rozwieszalam ogloszenia te ktore dostalam od pana Piotra , moje dzieci tez rozwieszaly w ejonach swoich szkol ktos tu mial zrobic ogloszenie , sory umknelo mi to gdzies , nie jestem w stanie ogarnac wszystkiego co sie dzieje wokol mnie :( , poza psami mam troche obowiazkow i troche mi czasu na wszystko brakuje. Reniax nie dawalabym kumpla starszej osobie , to mlody psiak ktory potrzebuje duzo ruchu a nie spokojnych spacerkow , postawilabym na osoby mlode i aktywne. Hmm hotelik moze pozornie nie spelniac oczekiwan ,super by bylo gdyby sie trafill dom tymczasowy ale tych niestety brakuje , natomiast skoro w czerwcu parking ma byc zamkniety to ten hotelik ject chyba lepsza opcja niz nieznana przyszlosc.
  22. a czy Ty idusiek zauwazylas,ze ja sie tam wybieram ??? ciekawe w jakim celu ,pewnie po to zeby maslane oczy porobic ...rece opadaja na taka trzezwosc prosilas ,mowilas i co ? nie dalas nikomu na dogo znac wczesniej , nie poszukalas nikogo kto moglby sie przyjzec z bliska ,pojsc , zobaczyc , pomoc ? a teraz wtryniasz sie na watek i sie wymadrzasz na tobie nie robi wrazenia zastraszanie a na mnie nie robi wrazenia wymadrzanie i pozory dzialania nie osmiele sie oceniac Marcina i sytuacji doputy dopoki nie zobacze i nie uslysze na zywo o co tam kaman piszesz te swoje posty i co z nich wynika ? nic poza niepotrzebnym nakrecaniem atmosfery bylas , widzialas , dotnelas , zorbilas cos poza rozmowa przez telefon?? ..... jesli tak to zwracam honor , jesli nie to sory ale wal sie
  23. uprzedzam ,ze jestem nerwowa i ze zdarza mi sie pisac/mowic co mysle.....i delikatna w tym nie jestem .... to tak na marginesie a wlasnie cisnienie zaczyna mi rosnac czuje to w cebulkach wlosow ....
  24. kaasik w sobote o 13 Ola z Zocha impreze robia :D:D
×
×
  • Create New...