Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']a jak Dianka ze sterylką stoi ?[/QUOTE] sterylkę będę próbowała umówić na przyszły tydzień. czasowo czasami nie wyrabiamy, by się z wszystkimi psiakami ogarnąć :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
A ja dostałam wieści od Joasi, że z Diany się sportsmenka zrobiła i żaden psiak w hoteliku jej nie dorówna, nie prześcignie :):):) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
to i ja przyszłam trzymać mocno kciuki. i z niecierpliwością czekam na wieści :) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
umowa poszła na maila :) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
czyli w świetle tej umowy, nie mogą wydać nigdzie psa. więc im to napisz- bardzo Cię proszę :) jeśli będą tak mili i pomogą w szukaniu DS, to super, ale nie mogą tam oddać psa od tak. Najpierw będzie trzeba ten domek sprawdzić. choć mam nadzieję, że jakiś odzew z ogłoszeń będzie. już zaczynam szukać jakiegoś ewentualnego DT dla psa krwiożercy ;) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike, a jaką masz umowę? Bo ja kiedyś od Ciebie dostałam jedną umowę i tam był taki zapis: [QUOTE] [B][SIZE=2][FONT=Tahoma, sans-serif]Adoptujący zobowiązuje się, że nie odda ani nie sprzeda psa osobom trzecim. Jeżeli adoptujący z jakiś względów nie mógłby zatrzymać psa, jest zobowiązany zawiadomić i oddać zwierzę osobie od której je otrzymał[/FONT][/SIZE][/B] [/QUOTE] więc w świetle tego zapisu - Nelson nie może zostać wydany nikomu, prócz Ciebie. -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Florentynka - wielkie dzięki za super tekścik :) Wykorzystałam go i zrobiłam ogłoszenia: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-IDTWlT.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98999/Nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani,61278[/URL] 4. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-W0QQAdIdZ365208798[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98999/Nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani/[/URL] 6. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nelson,piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-id38728.html[/URL] 7. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2181/nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2181-big-1-1332417870.jpeg[/URL] 8. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/51317.html[/URL] 9. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2203262-nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani/[/URL] 10. [URL]http://warszawa.lento.pl/nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka,340018.html[/URL] 11. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/899488570/warszawa-Nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani.html[/URL] 12. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3974/name/oddam-do-adopcji-nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-warszawa.html[/URL] 13. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/24177_Nelson_pi_kny_i_domowy_psiak_ponownie_szuka_nowej_przystani_.html[/URL] 14. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51694,Lw==.html[/URL] 15. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=332576644&ts=1332418462[/URL] 16. [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/nelson_piekny_i_domowy_psiak_ponownie_szuka_nowej_przystani,209926/[/URL] 17. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65982_Nelson_pi_kny_i_domowy_psiak_ponownie_szuka_nowej_przystani_.html[/URL] 18. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20794611_nelson_piekny_i_domowy_psiak_ponownie.html[/URL] 19. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25992,nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-.html[/URL] 20. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka,ide6c155cm25aa8.html[/URL] 21. [URL]http://warszawa.swistek.pl/nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-_150216.html[/URL] 22. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/37359/[/URL] 23. [URL]http://www.neeon.pl/204439-nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani.html[/URL] 24. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1808/nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1808-big-1-1332420212.jpeg[/URL] 25. [URL]http://www.eoferty.com.pl/nelson_piekny_i_domowy_psiak_ponownie_szuka_nowej_280376.html[/URL] 26. [URL]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1229/nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1229-big-2-1332420562.jpeg[/URL] 27. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani,064ZJ5I2iA22G3MH4fo2f,1350.html[/URL] 28. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani/1876522[/URL] 29. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani-.html,198176[/URL] 30. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nelsonpiekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani/46190[/URL] 31. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106314&title=nelson-piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani[/URL] 32. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6076/Nelsonpiekny_i_domowy_psiak_ponownie_szuka_nowej_przystani.html[/URL] 33. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/36056/nelson_piekny-i-domowy-psiak-ponownie-szuka-nowej-przystani_/[/URL] niestety więcej nie miałam czasu dzisiaj zrobić. Chociaż to są portale, z których jest przeważnie odzew. -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
też trzymam mocno kciukasy za wizytę, ale jakoś równie niepewnie do tego podchodzę. gdyby dzieciątko było starsze... no ale nic - zaciskam z całych sił :) [quote name='Andzike']To jak Nocka jutro wyfrunie (kciuki!!!) to Lenka awansuje na kanapowca? A mi wraca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195871-Nelson-szor%C5%9Bciak-ju%C5%BC-nie-szczeniak-zn%C3%B3w-szuka-domu...?p=18874329#post18874329"]pies z adopcji[/URL]... kolejny... ręce opadają :([/QUOTE] gdyby jednak wizyta wypadła suuuper (w sensie fajny domek), ale niestety Nocka by test oblała (strach), to prosze pamiętaj o Nelsonie co Andzike link wkleiła i wspomnij o nim Pani. Nelson PILNIE szuka nowego DS. -
[quote name='ang']witam, jestem na zaproszenie Akrum, przeczytałam wątek:) czy będzie podane więcej informacji dla osób, które nie znają wszystkich dt na dogo? ;) jakiś wątek dt czy coś? dziękuję za przybycie na wątek Pikusia :) oczywiście, proszę bardzo: http://www.dogomania.pl/threads/216160-Przystanek-psykoty-domowo-kojcowy-bdt-pdt Pikuś zamieszka w domu. Hotelik i DT to działalność zarejestrowana, czyli działająca oficjalnie.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
też jestem spragniona wieści o Diance. Penny, Maciek777 - piszcie co u Diany słychać :) -
jest, jest :) po nowych ogłoszeniach, które robiła Pyrdka znów był odzew, ale nic konkretnego. Wiem, że jeden Pan miał w tym tygodniu przyjechać i Bruna poznać, ale kiedy dokładnie i czy się nie rozmyślił, to już wie Pyrdka.
-
tak, stałe deklaracje potrzebne, bo mały zmieni hotelik na płatne DT, 10 zł za dobę, czyli miesięcznie musimy uzbierać 300-310 zł. edit: czy jest ktoś może z Poznania, kto chciałby pojechać jutro (piątek) wieczorem zawieźć Pikusia pod Jarocin do stonki?? w lecznicy będziemy ok 17:00 zrobimy badania i koło 18 stej pewnie Pikuś mógłby wyruszyć do DT. My będziemy mieć jeszcze jedną suczynkę z sobą, której też trzeba zrobić badania i potem musimy z nią jechać na zapoznanie z sunią w potencjalnym DS, zrobić wizytę i zobaczyć czy suńka zostanie czy nie. To znow czas zleci. Ciocie da radę ktoś nam pomóc?? Bardzo prosiiiiimy !!!
-
Elvis śpi już na kanapie i i ma kochającego człowieka obok
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
jestem już i ja u chłopaka. Dzięki Ewka, że założyłaś wątek, że się chłopakiem zainteresowałaś :) Trzeba pomóc pięknemu. Jeśli ta dziewczyna go zabrała i będzie w stanie przetrzymać do momentu, aż znajdziemy mu nowy domek, to super :) Jeśli jednak wzięła go na jedną noc i znów chłopak wyląduje na ulicy, to wtedy chłopaka do mmd i będziemy intensywnie szukać innego DT lub od razu DS :) nie zostawimy go tak samego. Jedno co dobre - jeśli ta dziewczyna go wzięła, to to, że jednak psisko jeszcze człowiekowi potrafi zaufać. Mam nadzieję, że uda Ci się Juldanowa skontaktować dzisiaj z tą dziewczyną i ugadać coś. -
[quote name='imperator']Przed chwilą było oficjalne ważenie : 23 Kg. Na szczęście idzie wiosna, zaczęliśmy biegać, także powinna dziewczyna schudnąć tak jak ja powinienem :) Ja wczoraj odniosłem osobisty sukces 99kg z grudniowych 106 :) teraz kolej na Beti Akrum miałaś rację, Beti nie ma za dużo skóry :D[/QUOTE] hahaha mówiłam, że to mi na samą skórę nie wygląda :) ale co tam - Beti dobrze się czuje taka jak jest :p a przynajmniej mój Borek ma "równego" przeciwnika do zapasów :loveu:
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
damy radę, jak zwykle... musimy... szkoda słów, na prawdę szkoda słów na takie postępowanie ludzi... -
Ale tu cicho u Samby, nikt panienki nie odwiedził przez kilka dni... Co u niej słychać? Nowe ogłoszenia dla Samby zrobiłam: 1. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji-W0QQAdIdZ365054488[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98940/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji,61232[/URL] 4. [URL]http://tablica.pl/oferta/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-IDTNGZ.html[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98940/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji/[/URL] 6. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Samba,-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji-id38685.html[/URL] 7. [URL]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/51270.html[/URL] 8. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2172/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2172-big-1-1332359388.jpeg[/URL] 9. [URL]http://www.wielkopolskatablica.pl/ogloszenie-4549/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji.html[/URL] 10. [URL]http://nowy-tomysl.lento.pl/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do,339305.html[/URL] 11. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2114763702/poznan-Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-Do-adopcji.html[/URL] 12. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3967/name/oddam-do-adopcji-samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-poznan.html[/URL] 13. [URL]http://nowytomysl.olx.pl/item_page.php?Id=331971934&ts=1332361180[/URL] 14. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2202721-samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji/[/URL] 15. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51664,Lw==.html[/URL] 16. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/24163_Samba_m_oda_sunia_kochaj_ca_ludzi_Do_adopcji_.html[/URL] 17. [URL]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/samba_mloda_sunia_kochajaca_ludzi_do_adopcji,209889/[/URL] 18. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25987,samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-.html[/URL] 19. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20793447_samba_mloda_sunia_kochajaca_ludzi_do.html[/URL] 20. [URL]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji,idd3f1d5cl25a80.html[/URL] 21. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/37338/[/URL] 22. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1804/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji.html[/URL] 23. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65926_Samba_m_oda_sunia_kochaj_ca_ludzi_Do_adopcji_.html[/URL] 24. [URL="http://pozna%C5%84.swistek.pl/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-_150125.html"]http://poznań.swistek.pl/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-_150125.html[/URL] 25. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi--Do-adopcji-.html,198144[/URL] 26. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106288&title=samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji[/URL] 27. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji/46171[/URL] 28. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji,045V4InKYNNEl2f0IOaEV,1350.html[/URL] 29. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6054/Samba_mloda_sunia_kochajaca_ludzi_Do_adopcji.html[/URL] 30. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/36029/samba_-mloda-sunia-kochajaca-ludzi_-do-adopcji_/[/URL]
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Matko kochana :placz::placz::placz: Jak tak można? :angryy::angryy::angryy: a jeszcze niedawno były tu ochy i achy nad Nelsonem, a teraz... jak można od tak pozbyć się członka rodziny? czemu DS nie chce dać szansy psiakowi? nie rozumiem, na prawdę nie rozumiem takiego podejścia do psa, jak by to była rzecz :angryy::angryy::angryy: -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
o matusiu... już sobie wyobrażam w tym wszystkim małego psiaczka... -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
nowe ogłoszenia dla Miszki i Daszki: 1. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow-W0QQAdIdZ364948914[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/98891/Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow,61206[/URL] 4. [URL]http://tablica.pl/oferta/slodkie-kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow-IDTFZX.html[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/98891/Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow/[/URL] 6. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2165/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2165-big-1-1332335185.jpeg[/URL] 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow-id38666.html[/URL] 8. [URL]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/51206.html[/URL] 9. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2202319-kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow/[/URL] 10. [URL]http://nowy-tomysl.lento.pl/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka,338761.html[/URL] 11. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/684799559/poznan-Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow.html[/URL] 12. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3959/name/oddam-do-adopcji-kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow-poznan.html[/URL] 13. [URL]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=331794485&ts=1332335852[/URL] 14. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/24154_Kud_ate_szczeniaczki_Miszka_i_Daszka_szukaj_nowych_dom_w_.html[/URL] 15. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51642,Lw==.html[/URL] 16. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65907_Kud_ate_szczeniaczki_Miszka_i_Daszka_szukaj_nowych_dom_w_.html[/URL] 17. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20792533_kudlate_szczeniaczki_miszka_i_daszka.html[/URL] 18. [URL]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/kudlate_szczeniaczki_miszka_i_daszka_szukaja_nowych_domow,209765/[/URL] 19. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25981,kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow-.html[/URL] 20. [URL]http://poznan.swistek.pl/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow-_150062.html[/URL] 21. [URL]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja,id17cce5cl25a5b.html[/URL] 22. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/37316/[/URL] 23. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1799/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1799-big-1-1332337057.jpeg[/URL] 24. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow,0D4ypDch7X7Y6zs1r01vi,1350.html[/URL] 25. [URL]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1223/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1223-big-2-1332337127.jpeg[/URL] 26. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Kudlate-szczeniaczki-Miszka-i-Daszka-szukaja-nowych-domow-.html,198129[/URL] 27. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106278&title=kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow[/URL] 28. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow/46163[/URL] 29. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35994/kudlate-szczeniaczki-miszka-i-daszka-szukaja-nowych-domow_/[/URL] 30. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6051/Kudlate_szczeniaczki_Miszka_i_Daszka_szukaja_nowych_domow.html[/URL] -
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
Akrum replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
dawno mnie tu nie było, więc dopiero teraz czytam tak cudowne wieści :) bardzo się cieszę, że Malutka ma już DS :) -
zawitałam i ja do dziewczyn. Kuleczka powinna szybko znaleźć DS, tylko trzeba je wszystkie poogłaszać. kto chętny się tym zająć??