Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
kurde... no nic, jutro znów mu zrobię ogłoszenia... -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
hahaha no i super :) Ja zostałam z Kropką, Ty zostałaś z Szirą :) Jeszcze raz GRATULUJE i bardzo się cieszę :) A czy Szira już wie?? Już jej powiedziałaś, że zostaje z Wami na zawsze?? :):):) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Akrum replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Wpadam w odwiedziny do Sziry :) Na FB już doczytałam super wieści :) No,no - GRATULUJE :) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Andzike - już więcej nikt nie dzwonił?? -
wow, toż to teraz prawdziwa GWIAZDA z Pikusia się zrobiła :) piękny jest, zrobiłyście z niego cudownego psiaka :) Kurcze, ja mam kubraki, ale żaden nie będzie na Pikusia dobry, jeden będzie za mały, a ten byłby odpowiedni, bo akurat jest na takie dni jak teraz, nie za cienki, nie za gruby, no ale Pikuś się w niego nie wbije. A drugi może i by pasował na Pikusia, ale to typowo zimowy, grubaśny mocno ocieplany kubrak, to by się w nim ugotował. Ale jeszcze popytam, może akurat jakaś ciotka ma na zbyciu.
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
halo, halo??? co tu się tak cicho zrobiło?? co słychać u Luizy? ogłaszamy już ją?? -
hahaha a ja wiem co się stało :) Migunia w piątek zrobiła wieeelką koooopę w pokoju :) i może dlatego miała szlaban i Pyrdka na sesję się nie umówiła - za karę dla Miguni ;)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
LILUtosi, jeśli dobrze pamiętam, Szarikowi skończyły się w lutym szczepienia?? udałoby Ci się podjechać z chłopakiem do weta i zaszczepić?? a jak z odrobaczeniem?? -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wklejam piątkowe paragony. transport (paliwo + opłata za autostradę do Poznania) dzielone na pół z naszym Pikusiem. [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1246/p1180881.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6041/p1180882c.jpg[/IMG] czyli tutaj: 83 zł : 2 = 41,50 u weta za wizytę, wszystkie badania i leki: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1042/p1180883l.jpg[/IMG] razem na Patysię poszło: 241,50 zł Od nas jako wyprawkę Patysia dostała te czerwone szeleczki, żeby się ładnie w DS lansowała :) -
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
Akrum replied to terier's topic in Już w nowym domu
cudowne wieści :) a ja nadal nie miałam okazji jej spotkać nigdzie na mieście... ale najważniejsze, że rodzinka jest z niej bardzo, bardzo zadowolona :)- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
śliczne są wszystkie 3 dziewczynki :) Mam nadzieję, że szybko uda się znaleźć dla ich całej trójki DS :)
-
a co, jak reklamować to wszędzie :) Ja też byłam zdziwiona, że się proboszczowie zgodzili, ale w jednej parafii nasz proboszcz jest mega psiolubny, sam ma 2 psy w domu :) W sobotę natomiast zaangażowani w akcję harcerze rozdawali na mieście ulotki dot. adopcji psów, domów tymczasowych, zbiórki na przytuliska itd... rozdali ponad 1000 ulotek, większość przyjmowało ulotki z zaciekawieniem i uśmiechem, jednak zdarzali się też ludzie, którzy przy nich darli ulotki i jeszcze rzucali wyzwiskami :angryy: eh... ludzka mentalność.
-
[quote name='asia-s']Witam, z watku Denisa, ktory znalazl juz domek, chcialysmy przekazac 125 zl na Pikusia, prosze o pw z kontem, na ktore wplacic pieniazki oraz o potwierdzenie na watku Denisa jak juz pieniazki Pikus otrzyma: http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-nasz-kochany-po-wielu-latach-w-schronisku-ma-wspaniały-DOM!!!/page83 jej, ślicznie dziękujemy za pamięć o naszym starowinku :) zaraz podsyłam nr konta :)
-
A może warto byłoby wypuścić już ogłoszenia, bo wiadomo jak jest ostatnio z domami - zastój w adopcjach, zanim się znajdzie odpowiedni dom, sprawdzi itd.. to do tego czasu Dolar już by był zdrowy, dom by był uprzedzony, że musi poczekać aż będzie wykastrowany. Bo inaczej zanim zaczniemy chłopaka ogłaszać, po miesiącu, dwóch po zakończeniu leczenia i kastracji, może potrwać zanim znajdzie się na prawdę ten jedyny dom i Dolar będzie tkwił w hotelu. A tak ze spokojem można by już zacząć szukać po woli DS, sprawdzać potencjalne domy. Inaczej jakby pies był w schronie, wtedy strach ogłaszać przed kastracją, bo by pewnie wydali od tak, ale tutaj wiadomo, że nie pójdzie w nieodpowiednie ręce.
-
Biedny Szarik :( Ja nie dałam rady dzisiaj podjechać do hoteliku, dlatego dziękuję bardzo imperator i Ani za zrobienie zdjęć, bo wiem, że są potrzebne do zrobienia prezentacji :) Szkoda tylko, że Szarik w takiej gorszej formie. Biedak... jednak najważniejsze, że jest pod opieką i wet zrobi wszystko by Szarikowi pomów i ulżyć w bólu. Ta zima i Szarik leżący na betonie, w zimnie u Cz. "dowaliły" pewnie bardzo dużo i teraz dlatego jest tak źle.
-
[URL]http://img718.imageshack.us/img718/4821/dscn2872d.jpg[/URL] dzięki :):):) na bank będzie odzew z ogłoszeń dzięki takiemu pięknemu portretowemu zdjęciu :)
-
Bambu to cudowny psiak :) Ostatnio dzwonił do mnie Pan zainteresowany adopcją Bambu (plakaty między innymi Bambu wiszą na mieście z uwagi na akcje Tydzień dla psiaków). Pan bardzo fajny, konkretny, ale niestety chciał psa do kojca zew. i jak sam stwierdził, wyrządziłby krzywdę psu, który teraz śpi w cieple, a w przyszłym roku w zimie miałby spać w ocieplonej budzie, ale w kojcu zew.
-
super zdjęcia :) Kuleczka jest śliczna :) Właśnie, Montana - czy Ty jesteś jakoś odpowiedzialna za adopcje tych psinek? Bo Kuleczke jeszcze nie jest wysterylizowana, możliwe że uda jej się zamieszkać w domku mamy pani wet. z Poznania, gdzie ostatnio na wizycie z psiakami byliśmy i takie pytanie, czy zgadzacie się wydać Kuleczkę (jeśli na zywo się spodoba) bez sterylki, a Pani doktor sama wszystkiego dopilnuje?? czy najpierw chcecie, by była wysterylizowana??