Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Szarotko, piękne dzieło :) normalnie artystka z ciebie :) i Topik jakie ma wielkie serducho :) no,ale przynajmniej pomieści w nim miłości dużo dla wszystkich cioteczek :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Napisałam do funi, niestety miejsca nie ma, ale spyta znajomą co czasami brała psiaki na dt. zobaczymy. Zaraz wysyłam funi wątek Miki. -
super że Lisek, znaczy Alwin już jest bezpieczny u Madallena :) zasługuje teraz na superancki domeczek :) czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=DarkRed]O, ktoś tu ma dzisiaj urodziny??!! :) Tak więc Goniu, ja również składam najlepsze życzenia, dużo radości, pogody ducha, zdrowia, żebyś mogła jeszcze długo długo pomagać psiakom, energii i zapału do dalszych działań ku polepszeniu losu bezdomnych bidulek i spełnienia marzeń (pewnie masz takie jak my wszyscy,żeby wszystkie psiaki ze schronisk i bezdomniaki miały najwspanialsze domki na świecie) !!! I smacznego tego torcika :) pysznie wygląda :)[/COLOR][/B] -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
zaraz Ci prześlę na pw :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żeby zrobić allegro cegiełkowe, to musi być to na jakąś Fundację z tego co wiem. -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no póki co niestety tylko kiziamizia 1110 się do mnie odezwała z chęcią pomocy finansowej i dlatego tu zawitała :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja też, bo tam jest na końcu wpisany np. Topik z Klembowa, a on już na dniach tam jedzie :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Equus, napisz też tam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url] super warunki i taniej dla psów dogomaniackich. -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o :) widzę że zawitałaś kiziamizia1110 :) bardzo się cieszę :) w pierwszym poście jest nr konta :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
hm, można spróbować popytać u malagos, potem tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url] , potem u funi i zuzki... ja wiem o tylu na razie, ale pewnie z miejscami u nich kiepsko, ale warto próbować. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
znaczy można by popytać gdzie ewentualnie by było miejsce i potem spróbować zbierać deklaracje. jakby się udało uzbierać, to wtedy Miki tam przeniść. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
ciotki, a może spróbujemu umieścić Miki w jakimś hoteliku? wiem że to będzie trudne, ale ja na prawdę sobie nie wyobrażam jej na łańcuchu, skoro jest taka energiczna,buda i łańcuch to dla niej będzie jak wyrok śmierci. -
allegro z tego co widzę, to już jest zakończone, a w końcu zrobił ktoś im jeszcze jakieś ogłoszenia??
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ocelot powodzenia :)
-
Sunia Husky wygrała Parwo- rozpoczęła nowe, lepsze ŻYCIE!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że dziś sunia czujesz się znów troszkę lepiej :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja'] [url=http://www.dogomania.pl/threads/177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY][img]http://img248.imageshack.us/img248/7716/mikib.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY][img]http://img69.imageshack.us/img69/2301/mikunia.jpg[/img][/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3781/54659796.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8396/77602732kopia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cioteczki, gdzie jesteście? nowe banerki do pobrania już czekają :) Zobaczcie jak pięknie Miki wygląda skacząc przez przeszkody :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
to by był też dobry pomysł.. najgorsze, jak w końcu pójdzie na giełdzie, wtedy to już nic nie będzie można zrobić, a ona, ona się zamęczy na łańcuchu, ona potrzebuje z tego co cioteczki tu pisały dużo ruchu... -
dzień dobry Dusiu :)
-
mam nadzieję, że ta fundacja niemiecka i ta p. Mariola nadal na info czekają, może mieli jakiś domek? może już za późno??
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szanta, co u ciebie?? lubisz wiosnę? i wiosenne spacerki??
-
ja już bazarki odwiedziłam i rozpoczęłam zakupy, zapraszam cioteczki, zapraszam :)
-
Poznań - Bunia - odeszła za Tęczowy Most...
Akrum replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlatego ja straciłam szacunek dla kościoła... to przykre, ale sami odpychają nas od tego... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
cioteczki, dalej dajcie choć po 5 zł, tak dużo jeszcze brakuje stałych deklaracji...