Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Szarotko, piękne dzieło :) normalnie artystka z ciebie :) i Topik jakie ma wielkie serducho :) no,ale przynajmniej pomieści w nim miłości dużo dla wszystkich cioteczek :)
  2. Napisałam do funi, niestety miejsca nie ma, ale spyta znajomą co czasami brała psiaki na dt. zobaczymy. Zaraz wysyłam funi wątek Miki.
  3. super że Lisek, znaczy Alwin już jest bezpieczny u Madallena :) zasługuje teraz na superancki domeczek :) czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)
  4. [B][COLOR=DarkRed]O, ktoś tu ma dzisiaj urodziny??!! :) Tak więc Goniu, ja również składam najlepsze życzenia, dużo radości, pogody ducha, zdrowia, żebyś mogła jeszcze długo długo pomagać psiakom, energii i zapału do dalszych działań ku polepszeniu losu bezdomnych bidulek i spełnienia marzeń (pewnie masz takie jak my wszyscy,żeby wszystkie psiaki ze schronisk i bezdomniaki miały najwspanialsze domki na świecie) !!! I smacznego tego torcika :) pysznie wygląda :)[/COLOR][/B]
  5. zaraz Ci prześlę na pw :)
  6. Żeby zrobić allegro cegiełkowe, to musi być to na jakąś Fundację z tego co wiem.
  7. no póki co niestety tylko kiziamizia 1110 się do mnie odezwała z chęcią pomocy finansowej i dlatego tu zawitała :)
  8. no ja też, bo tam jest na końcu wpisany np. Topik z Klembowa, a on już na dniach tam jedzie :)
  9. Equus, napisz też tam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url] super warunki i taniej dla psów dogomaniackich.
  10. o :) widzę że zawitałaś kiziamizia1110 :) bardzo się cieszę :) w pierwszym poście jest nr konta :)
  11. hm, można spróbować popytać u malagos, potem tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url] , potem u funi i zuzki... ja wiem o tylu na razie, ale pewnie z miejscami u nich kiepsko, ale warto próbować.
  12. znaczy można by popytać gdzie ewentualnie by było miejsce i potem spróbować zbierać deklaracje. jakby się udało uzbierać, to wtedy Miki tam przeniść.
  13. ciotki, a może spróbujemu umieścić Miki w jakimś hoteliku? wiem że to będzie trudne, ale ja na prawdę sobie nie wyobrażam jej na łańcuchu, skoro jest taka energiczna,buda i łańcuch to dla niej będzie jak wyrok śmierci.
  14. allegro z tego co widzę, to już jest zakończone, a w końcu zrobił ktoś im jeszcze jakieś ogłoszenia??
  15. mam nadzieję, że dziś sunia czujesz się znów troszkę lepiej :)
  16. [quote name='ewatonieja'] [url=http://www.dogomania.pl/threads/177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY][img]http://img248.imageshack.us/img248/7716/mikib.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY][img]http://img69.imageshack.us/img69/2301/mikunia.jpg[/img][/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3781/54659796.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../177671-radosna-Miki-super-pies-do-sportu-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8396/77602732kopia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cioteczki, gdzie jesteście? nowe banerki do pobrania już czekają :) Zobaczcie jak pięknie Miki wygląda skacząc przez przeszkody :)
  17. to by był też dobry pomysł.. najgorsze, jak w końcu pójdzie na giełdzie, wtedy to już nic nie będzie można zrobić, a ona, ona się zamęczy na łańcuchu, ona potrzebuje z tego co cioteczki tu pisały dużo ruchu...
  18. mam nadzieję, że ta fundacja niemiecka i ta p. Mariola nadal na info czekają, może mieli jakiś domek? może już za późno??
  19. Szanta, co u ciebie?? lubisz wiosnę? i wiosenne spacerki??
  20. ja już bazarki odwiedziłam i rozpoczęłam zakupy, zapraszam cioteczki, zapraszam :)
  21. dlatego ja straciłam szacunek dla kościoła... to przykre, ale sami odpychają nas od tego...
  22. cioteczki, dalej dajcie choć po 5 zł, tak dużo jeszcze brakuje stałych deklaracji...
×
×
  • Create New...