Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='malibo57']Szanta zmieni wkrótce miejsce pobytu - przenosimy ja do Omar do Józefowa, bo stamtąd łatwiej zorganizować wizytę u stomatologa. Potrwa jeszcze chwilkę, bo musi zwolnić się miejsce. W piątek wyjeżdża nasza klementynka do DS:) Kilka dni później, zaraz po świętach, wyjeżdża inna sunia i Szanta może zbierać sie do przeprowadzki.[/QUOTE] a ona teraz jak miała opłacany ten pobyt? bo na początku nie widze, zeby były jakieś deklaracje stałe, więc miała darmowy pobyt w hotelu?? jak bedzie teraz??
  2. Ponowie pytanie, co by w tłumie nie zniknęło: [quote name='Akrum'] ile za dobe u AlinyS by wyniosło za niego?[/QUOTE] Pytam dlatego, że [INDENT]Sprawdźcie może hotel terier, były tam psiaki z Szydłowca, są z mieleckiego schronu. Są tam dziewczyny z dogo, które odwiedzają psiaki... [URL="http://hotelterier.pl/"][COLOR=#4444ff]http://hotelterier.pl/[/COLOR][/URL] ceny dla psów w potrzebie nie są takie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]beaglowaty Kaj miał chyba 9 zł za dobę[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [/INDENT]
  3. ło... jeśli się uda rozmowa ws. Fizi, to by było super, długo by miejsca u Ciebie Madallena nie zagrzała :)
  4. [quote name='Madallena']A czyms mu to moze smarowac? oklady jakies robic?[/QUOTE] Madallena idź do apteki i kup MAŚĆ ALANTAN taką dla ludzi. To jest bez recepty, koszt chyba ok 8-10 zł Ja tym smarowałam mojej suni po sterylce - po 4 dniach sunia już miała ściągane szwy :) tak się rana cudnie zrosła. Jeden tymczasowicz co u nas był prosto po kastracji też mu tym smarowałam - rewelka, nawet mało co w kołnierzu chodził bo go nie swędziało :) Ta maść mu natłuści, pomoże mu też na swędzenie... POLECAM!!! A wiem to dzięki moim lek.wet. z pracy :) oni zawsze jakieś cenne rady dadzą :)
  5. cioteczki, macie tam jakiegoś On'ka? tu czekają na propozycje: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182911-dom-z-ogrodem-dla-mA-odegow-typie-ONka-w-Poznaniu[/URL]
  6. a w ogłoszeniu jest przecież że warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zawsze to pisze w każdym ogłoszeniu... oj ludzie nie potrafią czytać na spokojnie i ze zrozumieniem... byle się nie wystraszyła tej umowy... byle się nie poddała...
  7. jestem i ja, na razie zapisuję sobie, potem poczytam pytanie - ile za dobe u AlinyS by wyniosło za niego?
  8. [quote name='mru']pani dzwoniła :) prosiła o umowę adopcyjna na maila, wysłałam i czekam na telefon od niej :) pani ma dom z ogrodem[/QUOTE] ojej...to ja też się jeszcze nie cieszę, ale ważne że pojawiła się nutka nadzieji... mru, a ta Pani to taka w miarę sensowna z rozmowy?? przyjedzie zobaczyć Miki?
  9. jestem i podnosze małego krecika... ależ on biednie wygląda... snuszkak, a nie dałoby rady umieścić go w dt u tego wolontariusza, który miał kiedyś awaryjnie brać osiaka, który potem okazał się sunią, ta niewidoma bez oka, która niestety zmarła w szpitaliku schroniskowym w Poznaniu?
  10. [quote name='tripti'] A wiadomo gdzie Pani wyptrzyła Miki?[/QUOTE] Tak, na [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL], kilka dni temu jak pojawiły się nowe zdjęcia Miki, to porobiłam jej kolejny pakecik ogłoszeń i mam nadzieję, ze tym razem to bedzie szczęsliwy pakiecik. Też trzymam mocno kciuki... na razie Pani jeszcze nie potwierdziła odbioru mojej wiadomości na mailu. Pewnie jest w pracy, albo zajęta przyszykowaniami do świąt, napisała do mnie maila dzisiaj w nocy o 1:13, więc może dopiero póxnymi wieczorami siedzi w necie. Zobaczymy jak się sprawy beda dalej toczyły. Byle tylko się nie odmysliła...
  11. podałam Pani namiary na mru i na Pawła, żeby zadzwoniła. Mam nadzieję, ze Pani nie zrezygnuje i się skontaktuje z nimi. trzymam kciuki
  12. napisała do mnie Pani z Wawy w sprawie MIKI, chce ją zobaczyć, Pani jest z Wawy :)
  13. Topik na pewno już wesoło merda ogonkiem i z roześmianym pycholkiem czeka na wszystkie dobre wiadomości :)
  14. liczysz na świątczny cud?? tzw. magia świąt?? no to trzymam za Ciebie ciapuś kciuki, zebyś tym razem skreśliła odpowiednie numerki :)
  15. To ja również trzymam za powodzenie akcji wybierania domku dla tych super psich przyjaciół, oby się wsszystko jak najszybciej pozytywnie zakończyło i z HAPPY ENDEM :) :) :)
  16. no a z tym niestety ostatnio coraz gorzej...
  17. Rodi skacz do góry i zachęcja wszystkie cioteczki do kupowania cegiełek :)
  18. zapisuję sobie wątek, póxniej wróce i poczytam :)
  19. jestem i ja, roześlę dalej biedna sunieczka... :(
  20. myślałam,że będę mogła dać więcej, ale na razie mogę zadeklarowac 20 zł/m-c jeśli byłaby mozliwość ulokowania Miki w hoteliku. miał iść jeden z piesków na którego mam deklarację do adopcji, ale Pani zrezygnowała, więc...:(
  21. Bingo czemu nikt się toba nie zainteresował? czy moznaby się skontaktować z hotelikiem, zeby jakieś nowe info dostać jak się chłopak miewa, jaki według nich ma charakter, jakieś foty może?? bo praktycznie mało tutaj informacji dostajemy... a bardzo jestesmy wszyscy ciekawi co u naszeog Bingusia słychać :)
  22. hej hej Groszku :) Tylko nie goń w święta zajączków :)
  23. [quote name='anouk92']Ciotka Ty jak zwykle niezawodna :)[/QUOTE] po prostu jak mam czas, to robię :) i już :) a jak tu odmówić takiej ślicznej biszkoptowej sunieczce?? nie ma rady trzeba robić...potem by po nocy do mnie przychodziła i straszyła, że nie chciałam jej ogłoszeń zrobić... więc trudno, trzeba robic i już :) hahaha
  24. no i gigla Heniutka pod paszkami :)
×
×
  • Create New...