Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Właśnie tak sobie pomyślałam, że wg megii1 ona jest z tego wynika - mała,skoro onek jest średni. tylko teraz pytanie,czy byliby jeszcze jacyś chętni, żeby wspomóc finansowo... I ile mniej więcej miesięcznie za karmę by się płaciło, 100 zł dodatkowo? Bo rozumiem, że pakę suchej karmy by się kupowało?
  2. to u megii1 kwota za miesiąc by wynosiła mniej więcej ok 370 zł. kto by był chętny do jakiś deklaracji oprócz mnie i Equus??
  3. tak napisała megii1: [QUOTE]To zalezy jak wyglada dla Ciebie średniej wielkości suka[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Dla mnie to suka owczarka niemieckiego tak przykładowo. Ale cena w zależności od rzeczywistych wymiarów wachałaby się od 11 do 12 zł za dzień z wyżywieniem w postaci Puriny lub Brita. Mogę zamówić coś innego w podobnej cenie wg uznania. Na telefon dojeżdza do nas Pani weterynarz, która pracuje w Serocku, psiaki mają do dyspozycji fajne kojce, wybieg ponad 1500 m i spacery po okolicznych lasach i polach. Dlatego, że mieszkam w takiej okolicy a nie innej prosze wszystkich o zaopatrywanie psiaków w obrozę i preparaty przeciwkleszczowe. Szczepienie, jeżeli ich nie ma, robimy na miejscu, to samo z odrobaczeniem. Moja wetka robi wszystkie zabiegi poza USG. Codziennie można wpaść i odwiedzić podopiecznego bo mój maż praktycznie cały czas jest z psiakami. Płatność następuje po miesiacu pobytu psiaka albo przy jego wyaadoptowaniu. Pozdrawiam Magda [/QUOTE]
  4. hihi, ale się uśmiałam :) Dinuś, Balbinka i amica w jednej kabinie prysznicowej, nie było wam tam za ciasno??
  5. ta kwota 12-20 jest pewnie od wielkości psa uzależniona? dlatego właśnie chodzi mi o to, jaka ona jest rozmiarowo, duzia czy średniak taki przeciętny.
  6. bo mi się wydaje, że Miki mogłaby szybko znaleźć domek, jeśli by była troszkę przeszkolona, może jakby tam nad nią popracowali, to może ktoś by ją właśnie zechciał do tego sportu agility...
  7. a Miki to średniak czy duży psiak? do jakiego rozmiaru się kwalifikuje? bo dla mnie ze zdjęć jest duża, ale na żywo??
  8. Oto namiary na Jamora :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-psA-w-JAMOR[/url] tam na końcu jest spis psów oczekujących, ale nie zawsze to jest aktualne, prawda? tam jest też nr komórkowy, więc która chętna i zadzwoni spytać ??
  9. ja też słyszałam na różnych wątkach że u Jamora psy się dobrze chowają, że mają super opiekę i szkolenie i w ogóle wszyscy chwalą to miejsce...
  10. to może by do tego Jamora zadzwonić i spytać jak to tam jest z miejscami i z cenami?ktoś chętny do przeprowadzenia takiej rozmowy??
  11. a ktoś tu z obecnych zna może ten hotelik u megii1??
  12. no ja wiem, chodziło mi tylko o to, że ja jak widzicie jestem daaaleko od Was, więc może bardziej znacie ten hotelik i w ogóle sprawy związane z Miki, ja nawet nie umiem dokładnie powiedzieć jakiej wielkości ona jest - średnia czy duża. to czekamy z niecierpliwością na wiadomość od megii1 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ten Serock to jest daleko od Warszawy? bo nawet tego nie wiem ;)
  13. ja nie znam osobiście Miki i jej zachowania, więc póki co tylko napisałam czy by było miejsce. możecie zadzwonić i powiedzieć że to chodzi o miejsce dla suni, o której ja pisałam do niej na pw.
  14. ciotki, jest jedno miejsce od zaraz w hoteliku u megii1 w Serocku pod W-awą. tu jest link do tego hoteliku, może znacie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/139888-Hotelik-dla-maA-ych-i-duA-ych-psiakA-w-w-potrzebie-Serock-koA-o-Warszawy[/url] megii1 napisała tak: [QUOTE]Witam[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Zalezy od kiedy potrzebujesz miejsca i czy to Psiak czy Sunia. Jeżeli chodzi o psiaka to będe miałą miejsce po 21 kwietnia (osobny spory kojec bez współlokatorów) a dla Suni miejsce jest od zaraz jeżeli lubi inne psiaki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Magda [/QUOTE] co Wy na to?? tylko nie wiem, jak z finansami, znaczy ile za dobe, w razie co tu jest telefon do megii1: [SIZE=4][B]504-62-02-19.[/B] [/SIZE]
  15. [quote name='LadyBell']KIKUNIA pojechała wczoraj do nowego domku w Berlinie u dogomaniaczki [URL="http://www.dogomania.pl/members/104997-laikinia"] [B]laikinia[/B][/URL] . Sunia ma do towarzystwa innego psa i kota oraz kilkoro zapatrzonych w nią dwunożnych istot ;) Pierwsza relacja z DS: [URL="http://www.dogomania.pl/members/104997-laikinia"] [/URL][/QUOTE] ale masz Kika fajowski domeczek,a jakiego dużego kolegę tam masz :)
  16. Groszku, pójdziemy na spacerek??
  17. witam i ja cię Mandarynko w ten słoneczny dzionek :)
  18. widzę, że troszkę się aukcja ruszyła i kilka cegiełek zeszło, ale nadal to mało i mało...
  19. Tiger, poddawaj się dzielnie wszystkich zabiegom pielęgnacyjnym, mazidłom, kąpielom, czy nie wiem co jeszcze ci tam robią i smacznie zjadaj wszystkie lekarstwa- nie wybrzydzaj - to dla twojego dobra. A zobaczysz jaki będziesz śliczny za jakiś czas :)
  20. dzień dobry Rodi :) jak się miewasz?
  21. To skoro Henryk poszedł wczoraj wcześniej spać, to dziś już pewnie od samego rana baranki z masła lepi na niedzielne śniadanko ??
  22. oj psiaczku, jak mi ciebie żal, dlaczego nikt cie nie chce do swojego domku?
  23. no proszę jakie wiadomości - wczoraj od 15 stej na dogo mnie nie było, a tu takie newsy... to i ja trzymam kciuki za powodzenie testu chłopaków z kotem i czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój akcji.
  24. Ze stresu pies może się sam okaleczać - były takie przypadki, że psy sobie najpierw w łapach dziury wygryzały, mocno się ze stresu drapały i nawet dochodziło do tego,że ogony sobie odkgryzały...:( ale to musiał być ból...:( aż mnie ciarki przechodzą jak sobie o tym pomyślę.
  25. Bingo wskakuj do góry,może jednak jeszcze cię jakaś cioteczka zobaczy, może wspomoże grosikiem?
×
×
  • Create New...