Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Duśka i ja do ciebie kochana przychodzę, żebyś nam nie spadła gdzieś w głąb wątków...
  2. to już brakuje tylko 10 zł deklaracji :) kto się jeszcze dołoży? cioteczki???
  3. [quote name='Soema'] jestem wolontariuszem SOS Bokserom. Ale jeśli u Was się zgodzą, żeby była prośba od nas, będziemy bardzo wdzięczni. Plakatów nie mamy jako takich, bo niestety nikt na to nie ma czasu.. :( tam wolontariusze prosto z pracy jadą do psów i siedzi się, aż się całkiem nie ściemni.. [/QUOTE] Jeśli SOS Bokserom się zgodzi, żeby na Was był zrobiony taki apel, to czemu nie, po prostu muszę mieć za sobą jakąś fundację, bo inaczej powiedzieli że się nie zgodzą na przeprowadzenie takiej zbiórki. Plakaty porobię sama i ulotki informacyjne o zbiórce, tylko jakbyś mogła podesłać mi na pw namiary tej Fundacji z nr konta, bo może ktoś będzie chciał wpłacać jakąś kasę. Żałuję że na moim terenie nie ma żadnej Fundacji, bo każdą akcję co chcę robić, muszę się prosić innych o wstawiennictwo lub użyczenie konta.
  4. czy spodziewana jest jeszcze jedna fala u Was? bo coś mi się o uszy obiło kiedyś, ale nie wiem, czy dobrze pamiętam... i czy to o Was chodziło.
  5. Bingo jak zwykle w odwiedziny przychodzę i na spacerek wyprowadzam. Ciekawe jaką masz dzisiaj pogodę, bo u mnie w końcu pokazało się słoneczko, po tylu deszczowych dniach...
  6. teraz dokładnie nie wiem, na którym wątku to czytałam, ale któraś z cioteczek pisała że swojego psiaka ogłosiła w Gazecie Wyborczej i od razu był odzew.
  7. [quote name='Lolalola']jestem i ja codzien...tylko nie zawsze pisze,ale pamietam!!!!!W czwartek idzie moja deklaracja:)jak sie czuje Mandusia?jakies przygody z hydrantem;)?[/QUOTE] hahaha...Mania, widzisz co się porobiło? ciotka się z ciebie śmieje.... :roflt:
  8. kurcze, a kto inny nie mógłby jej ze schronu wcześniej wyciągnąc?? do przyszłego weekendu to kuuupa czasu... ona nie może tak długo siedzieć, skoro jest tak mega przerażona... to działa na jej niekorzyść psychiczną...
  9. jejciu, bardzo się cieszę po pierwsze że Kubusiek bezpieczny, że ich tam nie zalało, po drugie że jest zdrowy :) to teraz jeszcze super domek musi się znaleźć i będziemy mega szczęśliwe :)
  10. jejku, wczoraj wieczorem już nie miałam czasu zajrzeć do Lilki, a dzisiaj proszę, najpierw propozycja DT u NiJaSe (propo piękne haszczaki masz i tyle kotków - ale masz fajnie), potem Cajus wstawia na NK i od razu propozycja domku stałego i to na dodatek w Holandii - tylko jak taki domek sprawdzić? Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji :)
  11. tak, wzruszający widok, taki przemoczony i przerażony ten psiak... :( :( :(
  12. [quote name='Bjuta']Panie się zawzięły i jeszcze zdybały Gasparka (ale już zdziebko ciemnawo się robiło). Napisały, że z Gasparem na razie mają umowę: czesanie nie. Zakraplanie oczu - tak. Uważam, że to uczciwa umowa![/QUOTE] o tak, skoro oczka pozwala zakraplać w zamian za nie szczotkowanie, to jestem za - póki co oczywiście :)
  13. [quote name='ciapuś']No niech te telefony zaczną dzwonić :mad::mad::mad:[/QUOTE] ja myślę, że teraz będzie się trzeba w cierpliwość uzbroić, bo niestety ludzie żyją teraz powodziami, które nawiedziły większą część Polski, a adopcje poszły na drugi plan... Ja wierzę, że gdzieś jest już pan/pani przeznaczona Tamarce, która obdarzy ją czułością, miłością i troskliwą opieką, tylko jeszcze pewnie do netu nie zajrzeli :)
  14. o cioteczka się w porę obudziła i przesle swoją deklaracje - super, bardzo dziękujemy :)
  15. domyślam się ile strachu Pani musiała przeżyć, ile nerwów o Promysia jak zaczął kaszleć, jak mu się pogorszyło... Ale teraz już jest dobrze, Pani miłość i troska o niego działają jak najlepszy lek :) I coś mi się wydaje, że Promyś już znalazł swój ds,bo nie wyobrażam sobie rozdzielenia Pani z Promysiem :)
  16. [quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Taki jest Topiczek w całej krasie!![/SIZE][/FONT] :):):):) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eecf5fc3db89b629.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/333/eecf5fc3db89b629.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] hahaha, tutaj wygląda na takiego pakerka, który chwali się swoją klatą ;) łapki w rozkroku, klata do przodu, minka mówiąca [I]"teraz możesz fotografować ile chcesz, wiem że jestem piękny..."[/I] :)
  17. [quote name='AgaiTheta']Myślmy proszę razem jak im pomóc [URL="http://www.dogomania.186334-POW%C3%93D%C5%B9-%C5%9Awiniary-G%C4%85bin-itd"]http://www.dogomania.pl/threads/1863...G%C4%85bin-itd[/URL][/QUOTE] link nie wchodzi. Soema, wysłałam do Ciebie pw.
  18. [quote name='agata51']Jak mogę pomóc?[/QUOTE] umiesz robić jakieś ładne plakaty ogłoszeniowe, które można na mieście porozwieszać?
  19. Aquifere dzięki że napisałaś choć kilka zdań o Cekinku, zawsze czekamy tu na miłe wiadomości :) Oczywiście zdjęcia mile widziane i może uda Ci się choć krótki filmik nakręcić, jak wesoło merda ogonkiem?
  20. odwiedzam was z rana chłopaki :) i ciiichaczem nadal trzymam mocno kciuki ;)
  21. faktycznie, troszkę jeszcze brakuje, ale może uda się opłacił te jej ostatnie dni w hoteliku, może jeszcze ktoś jakimiś jednorazówkami wspomoże?
  22. [quote name='anawa']Dorota................. :mad: Sama będziesz jadła tą suchą karmę, zobaczysz..............:roflt:[/QUOTE] hahaha, życzę powodzenia dotka, tylko nie połam sobie zębów :roflt:
  23. to trzeba przyznać że się temu dziadziulkowi Bagietce poszczęściło :)
  24. takie fajne wieści można czytać i czytać na nowo - tak uszczęśliwiają :)
  25. Heniek witam cię z rana i na spacerek wyprowadzam :)
×
×
  • Create New...