Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
cioteczki kochane, dajemy właścicielom kilka dni, plakaty na mieście wiszą - może komuś faktycznie nawiała. Jeśli nie, to w przyszłym tygodniu sterylizujemy i szukamy nowego DS. Ma ktoś może jakieś fanty na bazarek? Dzisiaj idę zapłacić za wizytę do weta i usg - nie mam pojęcia ile to będzie. Czeka nas jeszcze później sterylka. A po woli zaczynamy leżeć i kwiczeć z braku kasy :shake::shake::shake: -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
-ROZLICZENIE- Wydatki: odrobaczenie + odpchlenie = 10 zł wizyta u weta + usg: 50 zł sterylizacja: 150 zł razem: 10 zł + otwarty rachunek u weta Wpływy: 06.02.2012 r. taks - 200 zł -------------- 10.02.2012 r. Penny - 10 zł ----------------- razem: 210 zł RAZEM: 210 zł - 210 zł = 0 zł -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
z kotem imieniem Charlie: [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/578fc14e471d4d3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/10a9630e1d203126med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/e1186abbadf9b4c9med.jpg[/IMG] -
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
po kąpieli: [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/718395e646066e0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/1420b97d7376f262med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/725/49adbf06df258e6cmed.jpg[/IMG] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Długo nie musiałyśmy czekać, by kolejna bida znalazła się pod naszą opieką. 31 stycznia dostałam telefon, że na terenie pewnego przedsiębiorstwa od trzech dni koczuje "kundel jamnikowaty". Pies najpierw kilka dni kręcił się po okolicznym osiedlu, później został zabrany na teren tego przedsiębiorstwa i trzymany w tajemnicy przed szefostwem. Dostał jeść, jakieś szmatki by miał gdzie spać. Jednak z obawy przed szefostwem pracownicy chcieli zadzwonić po straż miejską i oddać psiaka do przytuliska. Nie mogliśmy przejść obojętnie nad tym telefonem, tym bardziej że mówiono nam, że psiak jest zadbany, gruby i na pewno domowy, że z zimna się trzęsie. Szybka decyzja i psina została przywieziona do BDT do Emmy53 :loveu::loveu::loveu: Okazało się, że to sunia i że jest faktycznie gruba. Emma pojechała szybko na wizytę do weta, zrobione zostało usg - na szczęście sunia nie jest w ciąży, tylko miała mocno wzdęty brzuch (nie wiadomo co jej dawali jeść w tej firmie). I w taki oto sposób pod nasze skrzydła trafiła kolejna sunia - póki co szukamy właściciela - plakaty porozwieszane na mieście. Jeśli się nie znajdzie, będziemy sterylizować i szukać nowego DS. Sunia dostała na imię Inka :lol: [B]Tekst do ogłoszeń:[/B] Inka jest roczną suczką bardzo podobną do jamnika szorstkowłosego. Podejrzewamy, że nie zgubiła się sama, tylko ktoś musiał jej w tym pomóc. Prawdopodobnie została wyrzucona z domu, przygarnięta przez pracowników pewnej firmy, nie mogła tam długo zostać. Spędziła tam kilka dni i w końcu trafiła do BDT. Miała dużo szczęścia w nieszczęściu, że nie została wyrzucona na ulicę pełną samochodów i że znaleźli się ludzie, którzy chcieli jej pomóc. Inka jest nauczona przebywania w domu, nie brudzi, potrzeby załatwia na spacerach. Typowy kanapowiec. Przyjaźnie nastawiona do dorosłych ludzi, jak i dzieci. Nie jest agresywna w stosunku do innych psów ani kotów. Jest bardzo grzeczna, spokojna i cicha. Chwilami tymczasowa opiekunka zapominam, że w domu jest jeszcze jeden pies. Uwielbia przytulać się do człowieka, bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Na spacerach spuszczona ze smyczy pilnuje się człowieka. Jej charakterystyczną cechą jest to, że cudownie się uśmiecha jak się cieszy unosząc górną wargę i pokazując śnieżno białe ząbki. Kontakt w sprawie adopcji: Ewa (Emma53): 606730564 lub [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL] Małgosia (Pyrdka): 692496657 lub [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL][/SIZE][/FONT]
-
wpłynęło na konto 100 zł z Klubu Wytrwałych Baloniarek na karmę light dla Migotki :) ślicznie dziękujemy :) Pyrdka - dopisz do rozliczenia :) za karmę zapłaciłam 99 zł. Więc wszystko rozpisz i pamiętaj że 25% trzeba do Baloniarek w okresie 6 tygodni, bo ja w natłoku spraw mogę zapomnieć. a jak będzie jakiś bazarek zrobiony - to się im odda :)
-
[SIZE=3]cioteczki kochane, jako skarbnik Grubej Berty czyli Migotki od cioteczki Pyrdki chciałam potwierdzić wpływ na konto 100 zł na karmę dla grubaśnicy :) karma została zamówiona: Bosch Light - 99 zł mam nadzieję, że na dniach paczuszka przyjdzie i Pyrdka będzie mogła zacząć odchudzanie naszej ślicznej puszystej sunieczki :) Ślicznie dziękujemy za pomoc :loveu:[/SIZE]
-
[SIZE=3]Pati serdecznie dziękuje cioci [URL="http://www.dogomania.pl/members/129156-jaguska"][B]jaguska[/B][/URL] za przesłanie paczuszki z fantami na bazarek, by nagromadzić pieniażki na sterylizację :) [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGgJ5aDE0HATKXe0vMpCdenxSjzG-EpijcHC8CZ5Ee8QbYchx_mA[/IMG] [/SIZE]
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A ciocia Poker to może by sobie sygnaturkę zmieniła, bo Braszka już nieaktualna przecież jest :evil_lol: -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ale tu się wesoło zrobiło i jaki ciekawy temat się pojawił :):):) -
U nas dzisiaj rano, jak szłam do pracy było - 17 stopni. Jak pomyślałam, o tych wszystkich bezdomnych stworach, które nie mają się gdzie schronić i ugrzać... serce pęka, jaki ten świat niesprawiedliwy. Dobrze, że Agdanek ma gdzie grzać swoje stare kości.
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
za to mój jeden dzikusek Węgielek już prawie taki został ;) Urodził się dziko, o wszystko musiał zawalczyć. Gdy miał rok, zgarnęłam go spod bloków, by drugi kocurek, którego zabierałam (stary i chory) nie czuł się samotny (one razem się trzymały) :) Stary (Mruczek) - spragniony kontaktu z człowiekiem był. Węgielek za to przy każdej próbie głaskania bił i gryzł. Jest już z nami dwa lata i owszem, gdy sam chce być głaskany, to przyjdzie, poprzytula się, pomruczy - ale tylko chwilkę, gdy mu się znudzi to bije pazurami i gryzie. Gdy się go na siłe zabiera na ręce i głaska, od razu mocno gryzie ;) dla niego najważniejsze jest, że ma jedzonko, może biegać po dworze i ma się gdzie wtulić w miękkie kocyki w domu :) Jest przywiązany do nas i na swój sposób nas kocha ;) Takie to już są te nasze ogony - niektóre z dzikusów staną się miziakami, niektóre już po części zostają takie, jak były... Zobaczymy, co wybierze Luizka ;) -
Azja suczka z kamieniołomow czy jeszcze ktos da jej bezpieczny azyl?:(
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='ogonek2']skąd się wzięły nr telefonów do cioteczek.... nie wiem :crazyeye::crazyeye: jakieś chochliki chyba podały ....[/QUOTE] cioteczko, namiary kontaktowe są w pierwszym poście, sobie podkradłam, co by Ciebie znów nie nękać :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Akrum - masz telefon popsuty:-) Poratujcie mnie proszę!!! Ja też chce banerek Czapiego, a wykorzystałem już wszystkie znane mi metody prób i błędów i NIC! Akrum, wiem, że już mi to tłumaczyłaś i widocznie coś robię źle bo sama widzisz jak to wychodzi... Już to kopiowałem jako grafikę i jako adres URL; obcinałem też kwadratowe nawiasy z przodu i z tyłu; przeciągałem w okno i widać na ile się to wszystko zdało...[/QUOTE] [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221526-Czapi-ma%C5%82y-pies-o-wielkim-sercu-szuka-domu..."][U][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/czapi.png[/IMG][/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje."] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje."] [/URL] [/INDENT] zaznacz banerek tak jak zaznaczasz tekst do przekopiowania, następnie naciśnij KOPIUJ (ale nie kopiuj jako grafikę, ani adres URL, tylko samo słowo kopiuj :evil_lol:), a następnie wklej w sygnaturę wg tego, co Ci pisałam na PW :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
ten ktoś, czyli ja - nie wiedział, że wyniki już są u pana doktora :roll: dzisiaj po pracy podejdę, bo muszę zapłacić za szczepienia,czip itd... więc i wyniki odbiorę i pogadam z doktorkiem co i jak :lol: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
no kolego, dalej ;) bo spać chcę już iść!!! -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Niestety, nikt się Dianką nie zainteresował :( zero telefonów :( Szkoda, że nie mamy więcej funduszy, bo w Opalenicy teraz w te mrozy piękna labradorka czarna, ponoć domowa sunia, siedzi w kojcu zewnętrznym, jeszcze młodzieniaszek jeden śliczny krótkowłosy i ten chudy kudłaczek... ale skąd na to brać kasę? eh... można się pochlastać :( -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Miałam dzisiaj jeden fajny telefon w sprawie Luizy. Pani z Kalisza. Zgodziła się na wizytę p/a, podpisanie umowy. Miała mi przesłać sms dane, gdzie miałaby się wizyta odbyć i niestety ciiiisza :shake: -
Prawda, że Sambulek ma śliczne błyszczące futerko? Ona jest śliczna, jeśli ktoś lubi ruch, biegi, dlugie spacery - Samba w sam raz do takiego domku pasuje :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
niestety mój telefon cały czas milczy w sprawie Czapiego :( zresztą o moją piękną Pati też nie ma telefonów :( -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
tak, tak - zdradź nam te wyniki, bo jak nie to ... :mad::mad::mad: -
[URL]http://images10.fotosik.pl/707/2a2b68506e3adccemed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/7289503842ca4787med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/6be62939c2633880med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/38a79a25885b24ddmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/772e71642a7bd5f4med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/a3fcddde73cddfd4med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/e55f3f99a49fe278med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/708/2d5b81bb5cf368b9med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/708/d417ff69f5ae6addmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/708/f26aa36b6b74b56dmed.jpg[/URL]
-
niedzielna sesja Samby (wklejam linki, bo zdjęcia niektóre są duże): [URL]http://images10.fotosik.pl/707/41992cca8e521ef7med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/2f2c5cef264e6071med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/e48c1c666ee558cemed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/363a1365bf26bc33med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/9385c0f682521eb1med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/937576f972f74da6med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/6a4a30d8bc1a2c07med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/d3ae78acc0013bf4med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/a6d9659fc1eae26dmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/e70dcf672c966972med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/a50cb788cfab52d2med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/6266523958f8885fmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/17c2dc94cb94cd23med.jpg[/URL]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images10.fotosik.pl/707/22e8b437e17c3f6cmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/b185059183c3879bmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/79643343aa867474med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/6b1e942f1c1fd712med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/cd12a22d3bcc1fe8med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/92f536bf209ea6b9med.jpg[/URL] [URL="http://images10.fotosik.pl/707/92f536bf209ea6b9med.jpg"][/URL][URL]http://images10.fotosik.pl/707/d13d0e8588b74b0bmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/707/6a83b763cedeb247med.jpg[/URL]