Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
i ja przyszłam zobaczyć, czy jakieś wieści są ;)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
na wtorek znow mamy kości zamówione, więc i Baj znowu się załapie :) no chyba, że ciocie nie pozwolą, by ich Baju zajadał się takimi kośćmi ;) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
super śmieszne to zdjęcie, gdzie Dianka "krzyczy" ;) widzę, że nadal posłanko w całości jest :) grzeczna z niej dziewuszka :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
kochany Figulec :) -
no to dobrze, że zrobiła kupalka. dostaje do jedzenia mięsko z puszek, to łatwiej jej było ;)
-
[quote name='Pyrdka']Penny jest za wiotka na spacer z Gają. My we dwie dałybyśmy radę. hihi.[/QUOTE] wiem, miałam na myśli to czy była Penny + jeszcze ktoś, bo Joasia mowiła, że chodzą z nią w dwójkę ;) a unosiliście jej ten tył jakoś?? Szukaliśmy dzisiaj specjalnych szelek by pomagać Gai chodzić. Jedne były takie z majtkami jakby, ale Pyrdka wypatrzyla coś takiego: [IMG]http://www.wozekdlapsa.pl/obrazki/szelki_dla_psa3.jpg[/IMG] jak myślicie, zdałoby rezultat?? to się na miare takie szyje. [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/szelki-dla-psa.php[/URL]
-
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
jak wet zobaczy Lenkę, to będzie wiedzial pewnie co dalej, czy robić RTG itd... -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
widocznie to nie był domek dla Noculka ;) -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
odwiedzam piękność :) z czasem się powinna przyzwyczaić do dotyku miejsc, na których dotyk teraz reaguje warczeniem. -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
jaki śliczny kubraczek :) mmmm :) do twarzy Myszuni w nim :) -
to teraz Dolar będzie musiał dostawać jakiś antybiotyk, tak?
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nasza Figa dostała wielką kość do obgryzania, więc żeby i Bajowi nie było smutno, to też dostał od nas taką samą kość :) miały psiaki ucztę :) I powiem Wam, że wczoraj byliśmy w hoteliku, bo kolejną sunię zawoziliśmy - bardzo skrzywdzoną Gaję, do której na wątek zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS[/URL] więc i Baja widziałam. Super się dogaduje z naszą Figą i oba są bardzo szczęśliwe :) -
nie no, Pani po prostu przeszla samą siebie. Najpierw się umowiła na odwiedziny Bruna - dzwoniła w poniedziałek, że we wtorek chce przyjechać, a jak zadzwoniłam do Pani, że już od pol godziny Pyrdka i cala reszta na panią czeka, to Pani powiedziała że ją obudziłam, bo całą noc była w drodze i teraz odsypiała... szkoda slów...
-
jestem ciekawa, jak się Szarikowi spodoba nowe miejsce pobytu :) Wczoraj byłam w hoteliku, bo zawoziliśmy naszą kolejną podopieczną Gaję z odrąbaną lapką i drugą złamaną: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS[/URL] wiem, że miejsce dla Szarika już czeka gotowe, bedzie chłopak mam nadzieję zadowolony i szczęśliwy :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Czapulec nasz kochany :) Kość duża, a co - na taką zasługuje, bo on ma wielkie serce :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianka jest coraz radośniejsza :) już wczoraj zupełnie inaczej zareagowała jak Pyrdka do niej do boksu weszła :) taka kochana, a domku brak. -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
no i super, że jej smakowała kość :) na wtorek mamy zamówioną kolejną dostawę, więc znów Figulec dostanie smakołyk :) Wczoraj widziałam Figę jak byliśmy w hoteliku, byłam mile zaskoczona jej radością, uśmiechniętym pycholem :) To zupełnie inna sunia już jest. Taka pogodna, radosna, podbiega do człowieka by się pocieszyć :) Dobrze jej zrobiło połączenie z Bajem w jednym boksie, przynajmniej ma towarzystwo do zabaw :) -
Super, że kość smakowała :) O to chodziło, by miała jakieś zajęcie ;) A jak kubraczek po nocy? przeżył? Czy samba miała podany zastrzyk dzisiaj??
-
wiem, że jutro do hoteliku ma przyjechać transport chyba kolejnych 4 psiaków, więc ja nie jadę, co by tłoku nie robić nie potrzebnie, a jak Joasia przyjedzie z Gają do naszego weta, to podejdę. Dzisiaj rozmawiałam z Joasią, mowiła że wychodzą z Gają co dwie,trzy godzinki, by zalatwiła swoje potrzeby. Stąpa na tą lapkę, nie piszczy więc raczej ją to nie boli. Rozmawiałyśmy też z Asią o jakiś solidnych szelkach, by móc ją podtrzymywać (zaraz poszperam w necie), Joasia też na targach zoologicznych dzisiaj była i patrzyła na fajne materace i będziemy chyba taki dla Gaji zamawiać - taki specjalny nie za miękki, nie za twardy. Super, że Gaja się kością zajęła, na wtorek mamy kolejne zamówione :) Ma panna zajęcie i przynajmniej nie obgryza posłanka. Ciekawe jak tam misie - przeżyły, czy już mają bebechy wytarmoszone? Muszę pożebrać u znajomych, może mają jeszcze gdzieś jakieś miśki po swoich dzieciach. Mam nadzieję, że jedzonko Gai smakuje, dostaje puszki Animondy i suchą Joserę.
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
no i super :) takie zakończenia lubię :) szybko DS znalazła maluda :) Zapraszam ciocie do naszej nowej podopiecznej, bardzo, bardzo skrzywdzonej ONeczk Gai: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL] -
Moja mała Pati wczoraj i dzisiaj szalała dużo na podwórku, więc w domu tylko spała (jej, jaki spokój od dawna takiego nie było ;)). Cieplej na dworze, to pozwalałam psiakom by szalały sobie do woli na dworze. Przybiegały po godzinie do domu z jęzorami na wierzchu ;) Oczywiście nie obyło się bez zniszczeń na podwórku - Pati, Pestka i Kropka pokopały na trawniku kilka duuuuzych dziur, wrrrr... a obok mają taki kawał ogródka z samym piachem, to nie, one trawe musiały kopać. Chyba w Pati odzywa się "jamniczy" charakter :) A z ciekawostek - szykowałam się dzisiaj do wyjazdu do hoteliku, między innymi zawieźć naszą nową podopieczną, bardzo skrzywdzoną ONkę imieniem Gaja: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL] zachodzę do piwnicy wziąć kalosze, a tu co? mokre, zastanawiam się nad powodem tego, wącham i już wiedziałam. Winowajca do nasz kocurek Murzynek Bambulek... nasikał, a co... On ma takie pomysły... Ostatnio przyszedl do nas do góry i wszedł mi do szafy, a że już raz mi do szafy nasikał, to go wyjęlam i co? ze złości szedł przede mną, wypiał się i nasikal na dywan, potwór...
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
przydreptałam ;) i jakie cudo piękne tutaj zobaczyłam :) ona jest śliczna :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
maleństwa już chyba są po odrobaczeniu i mamusia od razu też, bo będąc u weta wszystko zakupiłam. wet powiedział, że po pięciu dniach powtórzyć odrobaczenie, a jak beda miały 6 tygodni, to należy je pierwszy raz zaszczepić.