Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i ja przyszłam zobaczyć, czy jakieś wieści są ;)
  2. no ja myślę, że one są pod spodem jakąś gąbką wyłożone. jeśli nie, to bedziemy szukać dalej ;)
  3. na wtorek znow mamy kości zamówione, więc i Baj znowu się załapie :) no chyba, że ciocie nie pozwolą, by ich Baju zajadał się takimi kośćmi ;)
  4. super śmieszne to zdjęcie, gdzie Dianka "krzyczy" ;) widzę, że nadal posłanko w całości jest :) grzeczna z niej dziewuszka :)
  5. no to dobrze, że zrobiła kupalka. dostaje do jedzenia mięsko z puszek, to łatwiej jej było ;)
  6. [quote name='Pyrdka']Penny jest za wiotka na spacer z Gają. My we dwie dałybyśmy radę. hihi.[/QUOTE] wiem, miałam na myśli to czy była Penny + jeszcze ktoś, bo Joasia mowiła, że chodzą z nią w dwójkę ;) a unosiliście jej ten tył jakoś?? Szukaliśmy dzisiaj specjalnych szelek by pomagać Gai chodzić. Jedne były takie z majtkami jakby, ale Pyrdka wypatrzyla coś takiego: [IMG]http://www.wozekdlapsa.pl/obrazki/szelki_dla_psa3.jpg[/IMG] jak myślicie, zdałoby rezultat?? to się na miare takie szyje. [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/szelki-dla-psa.php[/URL]
  7. super :) widać, że Gaja szczęśliwa z kości ;) aż się dziwię, że jeszcze misiek przeżył ;) i materac widzę, że jeszcze w całości :lol: a podkład sobie ściągnęła z materaca?? Penny, a byłaś może z nią dzisiaj Ty na siu??
  8. jak wet zobaczy Lenkę, to będzie wiedzial pewnie co dalej, czy robić RTG itd...
  9. widocznie to nie był domek dla Noculka ;)
  10. odwiedzam piękność :) z czasem się powinna przyzwyczaić do dotyku miejsc, na których dotyk teraz reaguje warczeniem.
  11. jaki śliczny kubraczek :) mmmm :) do twarzy Myszuni w nim :)
  12. to teraz Dolar będzie musiał dostawać jakiś antybiotyk, tak?
  13. Dzisiaj nasza Figa dostała wielką kość do obgryzania, więc żeby i Bajowi nie było smutno, to też dostał od nas taką samą kość :) miały psiaki ucztę :) I powiem Wam, że wczoraj byliśmy w hoteliku, bo kolejną sunię zawoziliśmy - bardzo skrzywdzoną Gaję, do której na wątek zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS[/URL] więc i Baja widziałam. Super się dogaduje z naszą Figą i oba są bardzo szczęśliwe :)
  14. nie no, Pani po prostu przeszla samą siebie. Najpierw się umowiła na odwiedziny Bruna - dzwoniła w poniedziałek, że we wtorek chce przyjechać, a jak zadzwoniłam do Pani, że już od pol godziny Pyrdka i cala reszta na panią czeka, to Pani powiedziała że ją obudziłam, bo całą noc była w drodze i teraz odsypiała... szkoda slów...
  15. jestem ciekawa, jak się Szarikowi spodoba nowe miejsce pobytu :) Wczoraj byłam w hoteliku, bo zawoziliśmy naszą kolejną podopieczną Gaję z odrąbaną lapką i drugą złamaną: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-szukamy-DS[/URL] wiem, że miejsce dla Szarika już czeka gotowe, bedzie chłopak mam nadzieję zadowolony i szczęśliwy :)
  16. Czapulec nasz kochany :) Kość duża, a co - na taką zasługuje, bo on ma wielkie serce :)
  17. Dianka jest coraz radośniejsza :) już wczoraj zupełnie inaczej zareagowała jak Pyrdka do niej do boksu weszła :) taka kochana, a domku brak.
  18. no i super, że jej smakowała kość :) na wtorek mamy zamówioną kolejną dostawę, więc znów Figulec dostanie smakołyk :) Wczoraj widziałam Figę jak byliśmy w hoteliku, byłam mile zaskoczona jej radością, uśmiechniętym pycholem :) To zupełnie inna sunia już jest. Taka pogodna, radosna, podbiega do człowieka by się pocieszyć :) Dobrze jej zrobiło połączenie z Bajem w jednym boksie, przynajmniej ma towarzystwo do zabaw :)
  19. Super, że kość smakowała :) O to chodziło, by miała jakieś zajęcie ;) A jak kubraczek po nocy? przeżył? Czy samba miała podany zastrzyk dzisiaj??
  20. wiem, że jutro do hoteliku ma przyjechać transport chyba kolejnych 4 psiaków, więc ja nie jadę, co by tłoku nie robić nie potrzebnie, a jak Joasia przyjedzie z Gają do naszego weta, to podejdę. Dzisiaj rozmawiałam z Joasią, mowiła że wychodzą z Gają co dwie,trzy godzinki, by zalatwiła swoje potrzeby. Stąpa na tą lapkę, nie piszczy więc raczej ją to nie boli. Rozmawiałyśmy też z Asią o jakiś solidnych szelkach, by móc ją podtrzymywać (zaraz poszperam w necie), Joasia też na targach zoologicznych dzisiaj była i patrzyła na fajne materace i będziemy chyba taki dla Gaji zamawiać - taki specjalny nie za miękki, nie za twardy. Super, że Gaja się kością zajęła, na wtorek mamy kolejne zamówione :) Ma panna zajęcie i przynajmniej nie obgryza posłanka. Ciekawe jak tam misie - przeżyły, czy już mają bebechy wytarmoszone? Muszę pożebrać u znajomych, może mają jeszcze gdzieś jakieś miśki po swoich dzieciach. Mam nadzieję, że jedzonko Gai smakuje, dostaje puszki Animondy i suchą Joserę.
  21. no i super :) takie zakończenia lubię :) szybko DS znalazła maluda :) Zapraszam ciocie do naszej nowej podopiecznej, bardzo, bardzo skrzywdzonej ONeczk Gai: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL]
  22. Moja mała Pati wczoraj i dzisiaj szalała dużo na podwórku, więc w domu tylko spała (jej, jaki spokój od dawna takiego nie było ;)). Cieplej na dworze, to pozwalałam psiakom by szalały sobie do woli na dworze. Przybiegały po godzinie do domu z jęzorami na wierzchu ;) Oczywiście nie obyło się bez zniszczeń na podwórku - Pati, Pestka i Kropka pokopały na trawniku kilka duuuuzych dziur, wrrrr... a obok mają taki kawał ogródka z samym piachem, to nie, one trawe musiały kopać. Chyba w Pati odzywa się "jamniczy" charakter :) A z ciekawostek - szykowałam się dzisiaj do wyjazdu do hoteliku, między innymi zawieźć naszą nową podopieczną, bardzo skrzywdzoną ONkę imieniem Gaja: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL] zachodzę do piwnicy wziąć kalosze, a tu co? mokre, zastanawiam się nad powodem tego, wącham i już wiedziałam. Winowajca do nasz kocurek Murzynek Bambulek... nasikał, a co... On ma takie pomysły... Ostatnio przyszedl do nas do góry i wszedł mi do szafy, a że już raz mi do szafy nasikał, to go wyjęlam i co? ze złości szedł przede mną, wypiał się i nasikal na dywan, potwór...
  23. przydreptałam ;) i jakie cudo piękne tutaj zobaczyłam :) ona jest śliczna :)
  24. maleństwa już chyba są po odrobaczeniu i mamusia od razu też, bo będąc u weta wszystko zakupiłam. wet powiedział, że po pięciu dniach powtórzyć odrobaczenie, a jak beda miały 6 tygodni, to należy je pierwszy raz zaszczepić.
×
×
  • Create New...