-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
A Nikitka staruszka moja ur.21.04.2000r-odeszła 03.11.2009 moja nowa córeczka,też Nikita ur.04.09.2009-można zapisać w kalendarium,za dwa miesiące pierwsze urodzinki będzie miała.
-
[quote name='Don_Vito']Witam, od września 2008r. do naszego domu trafił najmądrzejszy, najszybszy, najpiękniejszy i najlepszy pies pod słońcem - Don Vito Morceau de Roi . . . Jest naszym oczkiem w głowie... Lubi zabawy z innymi psami oraz z ludźmi... :diabloti: Nikomu na da przejść obok... Oto on jak do nas trafił... [IMG]http://i49.tinypic.com/2yjx1di.jpg[/IMG] I zdjęcie obecne: [IMG]http://i47.tinypic.com/i53vyh.jpg[/IMG][/QUOTE] Witamy pięknego Don Vito.A jaki on już duży trafił do was?!!!
-
Szczęścia wiele,niestety nie w tej chwili,dostała pierwszą i ostatnią cieczkę(za dwa miesiące ją sterylizuję).Musiałam zakupić szelki,bo tak ganiała za psami,że się z obroży jakoś wywijała i przyduszała na niej.teraz wyrywa mi ręce,jak tylko psa ma w zasięgu wzroku,jeszcze tylko około 10 dni na szczęście,no i w domu za nią ze szmatką latam,bo wszędzie chlapie,w miejscu nie może uleżeć 5 minut,już nawet dostała nową ksywkę:cipochlap.hahaha.Ale ogólnie nie zamieniłabym na innego w życiu,moja córeczka,czwarta zresztą. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/304/e1cf7b65db100183.jpg[/IMG][/URL] Nową przywieźliśmy do domu już 11.11.2009. Boksery są szczeniaczkami słodaskami o wiele za krótko: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/306/f894411644fe6ac5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/164/621ad0741b4c23d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/310/acec77c8f1ff6e05med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/305/edd206d7224a808bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/310/8be286bfc83b43cdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
trochę zdjęć mojej staruszki za TM: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/310/6e5c6c001186481bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/318/a98ad6fc1abfadbfmed.jpg[/IMG][/URL] nasze ostatnie wakacje razem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/310/f5129fd7d0fef5a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/309/4d2db3029f7e8229med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/310/694d660cc22535b8med.jpg[/IMG][/URL] 03.11.2010 Zasnęła na zawsze na moich kolanach :( :( :(
-
Śliczny psiak.Witamy i pozdrawiamy.
-
Bokser Karol - szukamy dla niego nowego domu...
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy znowu mocno kciuki,aby się wszystko powiodło,aby domek był wspaniały. -
Bokser Karol - szukamy dla niego nowego domu...
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ageralion a co z tymi ludźmi z dziećmi ze Szczecina co dla Zeuska chciałaś,ale oni najpierw poznać psa chcieli,może Karolka wezmą,mogą go przecież osobiście poznać? -
[quote name='Mysza2']Każdy z nas psiarzy ma niestety takie smutne wspomnienia, ale nasze psy nie odchodziły w samotności jak te biedy w schroniskach, miały do końca swojego ludzia i domek. A trzeba pamiętać tylko o tym ile dały nam radości przez całe swoje życie, i trzeba się cieszyć że to one od nas odeszły pierwsze a nie my od nich , bo my umiemy sobie poradzić, a one bez nas nie:(. A Dropsik mimo że nie jest zdrowy , ma wspaniałą cioteczkę Germaine i nie jest skazany na schron :):).[/QUOTE] popłakałam się,to prawda co piszesz.trzymamy kciuki za niego.
-
Tu możecie wyjechać i zabrać ze sobą psa,ja tam byłam i byłam zadowolona z wyjazdu: Ińsko,80 metrów od plaży,jest gdzie z psiakiem na spacerek iść: http://www.eholiday.pl/noclegi-id6842-galeria.html#gal_tab_photo _______________________________________________________________________________________________________________ Nadole,domek nad jeziorem,ale bezpiecznie odgrodzony: http://www.eholiday.pl/noclegi-fb9481.html Tu relacja z mojego wyjazdu do Nadola: http://www.dogomania.pl/forum/threads/187938-Nikita-wita-!!!/page22 _______________________________________________________________________________________________________________ Miejscowość Długie,nad jeziorem Lipie(niestety nie mogę znaleźć ogłoszenia) Tu relacja z mojego wyjazdu : http://forum.boksery.pl/topics10/wakacje-z-psem-urlop-narty-oczywiscie-z-psiakiem-vt176,200.htm _______________________________________________________________________________________________________________ Miejscowość Siecino Tu relacja z Siecina również: http://forum.boksery.pl/topics10/wakacje-z-psem-urlop-narty-oczywiscie-z-psiakiem-vt176,200.htm _______________________________________________________________________________________________________________ Wakacje Marianowo-Wiechowo 2014: http://wolnedni.pl/places/8853-wakacje-nad-jeziorem Relacja tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/75929-nikita-wita/page-42 ________________________________________________________________________________________________________________ Wakacje Strączno 2015 w tym domku: http://alegratka.pl/ogloszenie/domek-letniskowy-do-wynajecia-wypoczynek-21102321.html .
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
tatankas replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Tak jak obiecałam: Datki na Zeuska-dogomania forum-tatankas -wysłałam 40zł przelew będzie zrealizowany 28.06.2010. Niestety więcej nie mogłam,komunia córki wyniosła mnie więcej niż myślałam,nie mogę się jeszcze odkuć po niej. A co tam w ogóle u niego słychać? -
Witam wszystkich miłośników bokserów i innych czworonogów.Mam na imię Adrianna,ale wole Ada.Moja miłość do bokserów zaczęła się,gdy 11 lat temu mąż przyniósł mi do domu szczeniaczka bokserkę w plecaku z czerwoną wstążeczką na szyi.To miał być prezent dla mnie(pół roku mu marudziłam o Huskym a dostałam Boksera).Teraz twierdzę,że to był najlepszy prezent,jaki kiedykolwiek od niego dostałam.Moja "Córcia" była pierwsza,ur 21.04.2000 roku. Ja z Nikitą staruszką: Potem na świat przyszły kolejno moje córcie: KARINA 06.09.2001,ELIZA 22.11.2003,AMELIA 03.03.2008: Niestety po prawie 10 latach razem i roku walki z białaczka i guzami pozwoliłam swojej "córci" odejść 03.11.2009 bez dalszej męki za TM. Ta pustka doprowadzała mnie do szału,a ja doprowadzałam do szału wszystkich wokół i już w osiem dni później mąż sprezentował mi następną Nikitkę.(Zaznaczam,że w schroniskach w pobliżu nie było jak na złość żadnego boksera,bo schroniska objechaliśmy.)Niestety albo i stety z pseudo hodowli,miała ruda szczęście,że na mnie trafiła.Tak wyglądała: Obraz nędzy i rozpaczy,po kilku miesiącach latania po weterynarzach,leczenia intensywnego,odrobaczaniach,odpchleniach,kroplówkach,badaniach pies jest już bezpieczny,zachipowany,a po cieczce zostanie wysterylizowany.Nigdy przenigdy nie zostanie maszynką do rodzenia dzieci,a wygląda teraz tak: A tu zwierzaki,którym udało mi się z pomocą ciotek dogomaniaczek i innych znaleźć nowe domki: 4 szczeniaki Husky: http://www.dogomania.pl/threads/203220-4-szczeniaki-Hasky-mają-wspaniałe-domki-) bokser Bigos: http://www.dogomania.pl/threads/201000-Bokser-Bigos.-Historia-jakich-wiele...-♥-Już-w-nowym-domku-) bokser Gabor: http://www.dogomania.pl/threads/207014-Bokser-quot-dominator-quot-bez-agresji-ma-swój-domek-stały-)-)-) 6 szczeniaków kundelków: http://www.dogomania.pl/threads/216685-HYCEL-SKUPUJE-SZCZENIAKI-Szczecin-Police Draka: http://www.dogomania.pl/threads/216205-Półroczna-Draka-podrzucona-w-Policach-teraz-w-DT-szuka-DS King: http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-już-nigdy-nie-będzie-chodził-(-ZBIERAMY-NA-WÓZEK-SOS-Bokserom . A tu wątek Nikity na forum bokser,początki: http://forum.boksery.pl/topics63/moja-nikita-vt6215.htm
-
Witam wszystkich miłośników psów rasowych i tych mniej rasowych.W minioną sobotę i niedzielę odbyła się na stadionie Arkonii wystawa psów rasowych od najmniejszych do największych.Czy ktoś był na tej wystawie w którykolwiek dzień i porobił zdjęcia,możemy się nimi podzielić,pooglądać te wystawowe pieski. Zdjęcia koleżanki z soboty: [url]http://picasaweb.google.com/rudziolek/MiedzynarodowaWystawaWSzczecinie1920062010#[/url] No i z niedzieli tylko boksery,ale czemu się dziwić,koleżanka właścicielka WOXY Benignus: [url]http://picasaweb.google.com/rudziolek/MWPRSzczecinBoksery20062010#[/url] I kilka zdjęć moich oczywiście bokserków: [url]http://picasaweb.google.pl/tatankas6/WystawaPsowRasowychSzczecin20062010Boksery?authkey=Gv1sRgCIe1gtG8zq3lKQ#[/url] Życzę wszystkim miłego oglądania,może ktoś też w swojej kolekcji zdjęć ma zdjęcia z tej wystawy,prosimy się z nami podzielić.
-
[quote name='agnieszka32']HA HA HA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://lh5.ggpht.com/_uYMyo48e7dU/TAgDPSofcII/AAAAAAAACrk/BA7fv7kU_kc/mamba%20014.jpg[/URL] Padłam :mdleje:[/QUOTE] A skąd ja to znam.Ja na swoją sucz mówię,że jest chodząca chusteczka do nosa mojej 2 letniej córci,jak tylko coś z nosa leciało to zaraz Nikita leciała jej to wytrzeć,niestety ja później z Nikitą musiałam lecieć do weta,też kataru dostała.haha.
-
[quote name='ageralion']KARAJAN vom Schlingengrund poprostu cudowny [url]http://lh5.ggpht.com/_94bEim8KIj0/TB4CH_tjxDI/AAAAAAAABWw/-D2qAlQv3lQ/s640/1P6208293_tn.jpg[/url] A ta mala jest poprostu boska :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_94bEim8KIj0/TB4CmbFVYtI/AAAAAAAABZM/JXBNin4RGGw/s640/1P6208372_tn.jpg[/URL][/QUOTE] Ageralion nie jesteś obiektywna,zresztą tak jak ja,ja mam żółtą boksię i po prostu jestem zakochana w WOXIE suczce,na moich zdjęciach będzie jej zdjęć więcej,bo ta koleżanka,co robiła te zdjęcia to właśnie pani WOXY.A żółty pies też przecudny,tylko sędzina stwierdziła,że mało stabilny kark czy coś takiego,ale jeszcze pewnie się wyrobi i kiedyś to on będzie królem wybiegu.
-
Bokser Karol - szukamy dla niego nowego domu...
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Jak tak w ogóle można powiedzieć o bokserach,jeżeli pies uciekł,to nie wina psa tylko właściciela,ja miałam bokserkę 10 lat,teraz mam drugą już od 8 miesięcy i na spacerach luzem latają,nigdy im w głowie nie były ucieczki.Pan po prostu nie umie przywiązać emocjonalnie psa do siebie,więc pies ucieka,nieodpowiednio się nim zajmował.Boksery to najmądrzejsze psy,jakie znam. -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
tatankas replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wystawi,nie moje,bo czasu nie mam za bardzo,moje będą później: [url]http://picasaweb.google.com/rudziolek/MWPRSzczecinBoksery20062010#[/url] Wyniki: [B]KARAJAN[/B] vom Schlingengrund - dosk I, Zwycięzca, CACIB, BOB [B]AYKO[/B] von der Mooreiche - dosk., res. CACIB [B]CASSANDRA[/B] vom Dillbergblick - dosk. I, Zwycięzca, CACIB Gratia [B]HALLE BERRY [/B]- dosk. res. CACIB (?) [B]ZUCCHERO[/B] Nostrum - dosk, Zw. Mł., Naj. Junior [B]SUSHI[/B] Yakuza-Gdy - zw. Młodzieży [B]Curly-Sue [/B]von Cassalina- w.o- najlepsze bejbi [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] :) Nasza szczecińska WOXA doskonała CWC [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] :) -
Na razie wyniki: [B]KARAJAN[/B] vom Schlingengrund - dosk I, Zwycięzca, CACIB, BOB [B]AYKO[/B] von der Mooreiche - dosk., res. CACIB [B]CASSANDRA[/B] vom Dillbergblick - dosk. I, Zwycięzca, CACIB Gratia [B]HALLE BERRY [/B]- dosk. res. CACIB (?) [B]ZUCCHERO[/B] Nostrum - dosk, Zw. Mł., Naj. Junior [B]SUSHI[/B] Yakuza-Gdy - zw. Młodzieży [B]Curly-Sue [/B]von Cassalina- w.o- najlepsze bejbi [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] :) zdjęcia późmiej,niestety teraz nie mam czasu zbytnio.
-
Szkoda,że nie toleruje innych samców,bo szwagier szuka takiego dużego psa na podwórko,zawsze mu się marzył pies w typie bernardyna(taki duży).Bernardyny jednak odpadają,bo za bardzo się ślinią,ale inny tak duży może by przeszedł,on chce szczeniaka ale może by się namówił na dorosłego Miśka.Tylko on ma mieszankę Onka ze schroniska,psa,więc raczej by się nie dogadali.Jak by był taki duży cielaczek psiaczek młody do adopcji to proszę o wiadomość.
-
My dzisiaj byliśmy na chipowaniu z Moją Nikitą u was w Tozie w Szczecinie i od razu zahaczyliśmy o wystawę,faktycznie boksery dopiero w niedzielę.Ale dziś też było co oglądać,niektóre psy były boskie:harty,buldogi francuskie,mopsiki na ringach.Były też chińskie grzywacze,jak mój mąż je zobaczył to nie mógł przestać się śmiać.A chyba gościnnie dzisiaj tylko Wilczarze i piękny(tylko do schrupania)owczarek środkowo-azjatycki szczeniak.Było co oglądać,ale ze względu,że z dzieciakami to po godzinie musieliśmy spadać,mam nadzieję,że jutro uda mi się samej wyrwać,jak mąż zgodzi się z dziećmi sam zostać to zdam relację i może parę fotek porobię.
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
tatankas replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Kapselku jestem na zawołanie,finansowo pomogę,ale po 25 dopiero,muszę pieska jutro zachipować,u nas w Policach chipują ale do żadnych baz danych nie wprowadzają a płacić trzeba,więc jedziemy do Toz-u w Szczecinie,tam cena trochę wyższa ale dodają ja do ogólnopolskiej bazy.A potem wpadniemy na KS Arkonia na wystawę Bokserów,nigdy na takiej nie byłam i już się nie mogę doczekać,tyle boksiów w jednym miejscu,raj.Tak więc odezwę się po 25 z deklaracją.Moja stara bokserka tez miała takie guzy i na grzbiecie i na palcu,wycięliśmy i było ok.