Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Ja też się dołożę dla dziadzia,ale dopiero w grudniu,muszę się w tym miesiącu odkuć troszeczkę,bo Rokuś pochłonął moje wszystkie zapasiki.
  2. Super.Kamień z serca spadł,a [b]Germaine[/b] to ja współczuję.Trzy dni miałam takie maluszki kilka razy i było ciężko,wstawanie co dwie godziny w nocy,rano już nie dało się pospać dłużej,a co dopiero kilka psiaków.Wielki szacun dla niej.
  3. Nie spodziewałam się aż tak szybkiego rozpaplania.Jak byś chciała to mam jeszcze mychę z czapą takich samych rozmiarów i psa leżącego.Już tylko wata w nich,no i nie będzie tyle do sprzątania hihihi.Na następny bazarek wystawię je,ale one typowo dla psiaków,bo już trochę zabrudzone i podniszczone,a do pralki się nie mieszczą.
  4. Zabierać.Będziemy starać się pomóc.Jak wychudzony bardzo to nie wyobrażam sobie,by go zostawić.
  5. Oj jakie dobre wieści.Bardzo się cieszę!!!
  6. No w końcu coś pozytywnego.Bardzo się cieszymy :multi::multi::multi:
  7. No to trzymamy kciuki żeby z dnia na dzień było coraz lepiej.
  8. zapisuję sobie,o tym boksiu nie słyszałam.
  9. [b]Anastazja2009[/b] ty nas tak nie strasz,na zdjęciach całkiem nieźle wyglądają,brzuszki takie pulchniutkie.Zawału dostanę przez ciebie.A zdjęcia dwóch następnych kiedy będą?
  10. Te kropki na ich noskach przecudne są,szczeniaczki śliczne.
  11. Będzie dobrze,musi być dobrze.Trzymamy kciuki.
  12. Super,dobrze,że wszystko tak ładnie się ułożyło.Brawa dla was.
  13. tatankas

    Metamorfozy

    Ale żeście ją spasły ;)
  14. Oby to nie było to,co myślę.Już za dużo szczyli nam odeszło w tym tygodniu.Trzymamy kciuki.
  15. No to zaciskamy kciukasy mocno :cool3::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  16. Piękny jest,już widziałam go wstawionego przez ciebie na FB.Taka sama słodycz.
  17. Marto u nas takie szczepienie kosztuje 30zł,a ile poszło na leczenie Rockiego,ile poszło pieniędzy na te inne.Powinno się nakazać szczepienia,powinny być obowiązkowe,kto ma szczeniaki,ten powinien im zapewnić odrobaczanie u siebie i pierwsze szczepienie chociaż.
  18. Dzięki dziewczyny za życzenia,a dla maluchów zdrówka życzymy i trzymamy kciuki,oraz każdy potwierdzi,że z utęsknieniem czekamy na zdjęcia.
  19. [b]agaga21[/b] wiem,że ten ból jest straszny,ale chciałabym jedną sprawę wyjaśnić.U nas ogromne pogorszenie moim zdaniem przyszło po podaniu surowicy.Dostał ją w poniedziałek o 19.00 wieczorem razem z kroplówkami i witaminami,około 22.00-23.00 już miał biegunkę i wymioty straszne(gdzie przez dni wcześniejsze nie miał aż takiej biegunki,a wymiotów w ogóle) i tak do 2.00 nad ranem,wtedy dałam mu znowu kroplówki.Rano już tylko siedział i cierpiał z bólu a około 12.00 już go nie było.Czy naprawdę warto tą surowicę podawać?Czy ona za bardzo nie obciąża schorowanego ciałka,może dlatego ją wycofali,może lepiej szukać psa z przebytą parwo,może lepiej zrobić transfuzję krwi od zdrowego psa,który nigdy nie chorował na parwo,ale był regularnie szczepiony.Przecież większość z nas ma psy i na pewno z chęcią pomogłaby takiemu maluszkowi.Jedne pytania rodzą następne.Już sama nie wiem,co o tym sądzić,a co wy myślicie?
  20. [quote name='agaga21'][B]ŻEGNAJ OKRUSZKU!!![/B]:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: przepraszam, że nie udało mi się ciebie uratować!!!!!!!!!!!!!!! wybacz kochany!:placz::placz::placz::placz::placz::placz: miałam jechac do śremu właśnie a DRAGUŚ już nie żyje!:placz::placz::placz:[/QUOTE] Boże,jaki ból,a myślałam,że chociaż jemu się uda,wiem co przeżywasz i bardzo ci współczuję.Trzymaj się.:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  21. No mój wet też właśnie radził,żeby tą surowicę zostawić na wszelki wypadek,ale u nas była waga mniejsza,więc mniej tego poszło.Na dwa razy by starczyło tej jednej.Trzymajcie się,w razie czego jedźcie,nie będzie się w podróży więcej męczył niż teraz w domku.Trzeba spróbować,nic innego przecież już mu nie możecie podać.
  22. Na pewno jej nie odda,pani kocha zwierzęta,ale to 80 letnia staruszka i jej miłość trochę dziwnie jest okazywana,ale będę miała to na uwadze.
  23. Jakieś przeciwbólowe mu podać trzeba,albo rozkurczowe,coś dla psów jak dla ludzi nospa. Trzymamy kciuki.
  24. [b]szczecinianka[/b] ona jest teraz przy budzie na łańcuchu,bo zwiewała od maluchów do domku swojego,jak szczeniaków nie ma to śpi w domku w łóżeczku razem ze swoją panią.Kąpie się regularnie,jak to pani mówiła,no bo śpi z nią.Babcia jak usłyszała,że wysterylizujemy jej za darmo sunię,to się popłakała,bo sama by to zrobiła,ale pieniędzy tyle na zbyciu nie ma.Musimy znaleźć tylko domki dla maluchów i sunia wysterylizowana wróci na kanapy.
×
×
  • Create New...