-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Nowe wieści takie,że na interwencję idziemy w sobotę,czyli już dzisiaj o 14.00,zobaczymy.Jeden szczeniak też dziś o 11.00 będzie jechał do nowego domku do Szczecina.Wywiad telefoniczny bardzo pozytywny,jeszcze przed oddaniem osobisty i jak wszystko ok to pies zostaje,umowa podpisana.Nie do jakiś małolatów,tylko facet 50-letni i 16-letnia córcia,jestem dobrej myśli. 13.11.2010,godz.10.00 jakieś fatum od rana na nas ciąży.Wczoraj szczeniaczek jeden,pierwsza sunia została oddana do adopcji przez DT,niestety dziś z rana już dostaliśmy wiadomość,że pani musiała szczeniaczka oddać,ponieważ ma silną alergię.Coś nie chce mi się wierzyć,by pełnoletnia babka wcześniej nie wiedziała,że ma alergię.Na szczęście DT uprzedził panią,że może psiaka oddać,gdyby coś było nie tak.Sunia nadal szuka domku. I następna sprawa to taka,że DT tych dwóch szczeniąt napisał mi:"Dzień dobry,z ogromną przykrością stwierdzam,że będą państwo musieli poszukać innego domu dla piesków,już nie wspomnę o adopcji.Razem z dziećmi mieliśmy nie przespaną noc,nasz pies robi się coraz bardziej agresywny w stosunku do szczeniaczków.Szczeniaczki nie chciały spać same w drugim pokoju,a gdy zbliżały się do sypialni nasz pies szczekał i biegał po pokoju.Nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za życie tych szczeniaczków,gdy mój pies robi się agresywny.Bardzo mi przykro." Nie wiem,co w ogóle mam o tym sądzić,wczoraj jak zawiozłam szczeniaki,to piesek faktycznie szczekał na początku,ale później już się uspokoił.A agresji do maluchów w nim żadnej nie widziałam.Szukamy następnego domku tymczasowego,który zdaję sobie sprawę,że to jest duży obowiązek,a nie zabawka.
-
ALFA - 8 mies. CUDNA sunia BOKSERA - pojechała do Wrocławia :)
tatankas replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Najlepiej do [b]Germaine[/b] chyba by było. -
ALFA - 8 mies. CUDNA sunia BOKSERA - pojechała do Wrocławia :)
tatankas replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Mój rudzielec stary był karmiony karmą biedronkową,chapi było jako przysmaki.Teraz nigdy bym swojej młodej nie dała tych świństw,chyba,że innym psiakom z miski ukradnie(u znajomej,albo u siostry).Bokserka moja odeszła w wieku 10 lat na białaczkę,tak to wcześniej nie było z nią żadnych problemów,a 10 lat dla boksera to i tak dużo.Dobrze chociaż,że karmią suchą zbilansowaną(byle jaką ale jednak)a nie jak niektórzy resztkami ze stołu lub najtańszymi kośćmi. Też bym nie skreślała takiego domku. -
Dziś (12.11.2010)o 8.30 rano już dostałam wiadomość,że jest pani chętna, weźmie na dom tymczasowy,dopóki im nie znajdziemy domku.O 11.00 już byłam odebrać psiaki od pani,która znalazła je,przed 12.00 były już w nowym domku.Pani otrzymała od nas karmę dla psiaków i zwrócimy za wizytę pierwszą u weterynarza(pieski zostaną odrobaczone,odpchlone,założą im książeczki zdrowia).Mam nadzieję,że szybko znajdą się chętni,bo pani też nie może ich trzymać w nieskończoność.Jutro jadę na interwencję z panią prezes do pani,która podobno te szczeniaki wyrzuciła,są podobno na działce [B]jeszcze trzy[/B].Wieczorem jutro napiszę co i jak.
-
Młoda BOKSERKA ze schronu w Puławach...czeka na swojego człowieka!
tatankas replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Super!!! -
Dziś zadzwoniła do mnie babka,że już nie może się nimi zająć,ubłagałam ją do jutra do 12.00.O 12.00 jadę po psiaki i weźmie je koleżanka,załatwiłam,ale tylko do niedzieli,bo potem na studia idzie,w tygodniu jej w domu nie ma ,mamy czas do niedzieli,żeby im domki znaleźć.Masakra.Ci ludzie myślą,że my cudotwórcami jesteśmy. Żeby nie te J..... parvo to by już dupki u mnie grzały i Nikitce towarzystwo dotrzymywały.
-
Młoda BOKSERKA ze schronu w Puławach...czeka na swojego człowieka!
tatankas replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: