[b]Kapselku[/b] a zobacz tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197254-Metamorfoza-roku-2010-bazarek-do-21-grudnia[/url]
Jest tu psiak,amstaffik szary,który miał łapki strasznie zdeformowane,może warto zapytać,gdzie oni pieska operowali,bo teraz wygląda super.Pamiętam,że miał obie łapki w gipsie,ale dokładnie co i jak to nie pamiętam.