Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Wspaniałe prezenty pod choinkę,coś dla ciebie i dla psiaka,dzieciaka: Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]
  2. Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]
  3. Super,że z Lusi wszystko ok.Teraz: Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]
  4. Boziu jakie cudo. Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]
  5. Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]
  6. Jutro koniec bazarku dla Bodzia,więc zapraszamy po raz ostatni: http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12
  7. Oj ciekawa jestem jak mu podróż minęła czy mija?
  8. A który boksio nie je śniegu,bo ja takowego nie znam!!!
  9. Pieniążki się znajdą,trzeba leczyć tego naszego małego Księcia.
  10. Cwana bestia-nasłuchuje czy dalej może,czy nie.Moja robiła podobnie.Najpierw łepek i patrzała na moją reakcję,potem łapki i znowu jak kamień,jak nic nie mówiłam to dawaj całą resztę i już na łóżeczku leżała.
  11. [b]POSZŁO PROSTO NA KONTO FUNDACJII:[/b] [b]dosia[/b]-100zł(z bazarku maddy i dołożone od dosi do równego) [b]U MNIE NA KONCIE:[/b] [b]tatankas[/b]-60zł(z bazarku maddy i dołożone ode mnie do równego) [b]od mamy awaria[/b]-właśnie doszło 50zł-podziękuj bardzo mamie.:D [b]awaria[/b]-70zł
  12. Poryczałam się czytając twoją wypowiedź,Musisz być wspaniałą osobą.Witamy na wątku!!!
  13. Super wieści,szkoda mi tylko tocca_latte,będzie miała tak pusto w domu,ale zaraz można jej znaleźć jakąś nową bidę na DT.hihihi
  14. Już jutro Titik będzie miał własny domek!!!!Hura!!!
  15. tatankas

    Metamorfozy

    [b]Figa[/b] jestem pod ogromnym wrażeniem metamorfozy twojego psiaka.Druga sprawa to taka,że zatłukłabym gołymi rękami gada,który do takiego stanu psa doprowadził.A trzecia sprawa-ale superaśne szeleczki mają twoje psiaki(VIP,BODYGUARD)gdzie można takie zakupić?
  16. Najlepiej skontaktować się z [b]Germaine[/b] albo zadzwonić bezpośrednio do pani Kasi,pod jej opieką jest teraz boksio.
  17. To moja sunia waży 26kg-SUNIA podkreślam,jest mniej więcej w jego wieku,ma 15 miesięcy,toż to 10kg niedowagi co najmniej,choć jako piesek powinien ważyć więcej jeszcze. [b]Kapselku[/b]-zrobione,wpłaty w pierwszym poście.
  18. [b]Kapselku[/b] a zobacz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197254-Metamorfoza-roku-2010-bazarek-do-21-grudnia[/url] Jest tu psiak,amstaffik szary,który miał łapki strasznie zdeformowane,może warto zapytać,gdzie oni pieska operowali,bo teraz wygląda super.Pamiętam,że miał obie łapki w gipsie,ale dokładnie co i jak to nie pamiętam.
  19. IVV wysłałam ci zaproszenie na FB,sosom też.Do góry Pablunio.
  20. Piesek został odebrany przez właściciela.
  21. [quote name='hecia13']Nie wyświetla się :( A SOS jest na FB[/QUOTE] Germaine jest na pewno,Sos nie widziałam.
  22. Z chęcią bym przyjechała,ale akurat w tą sobotę mój pracuje do 13.00 no i nie mam z kim dzieciaków zostawić.Pech to pech.
  23. Oj jak się cieszę,wczoraj cały dzień mi na sercu siedziała.
  24. Tak jak mówiłam [b]Kapselku[/b] ciocie boksiowe nie dadzą takiej słodyczy i biedakowi zginąć.Tak myślałam,że nie ma więcej jak 1,5 roku.Moja sunia bokserka ma 15 miesięcy,mordka taka sama dziecinna.[b]Germaine[/b] jesteś wielka.
×
×
  • Create New...