-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
tatankas replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Gratuluję i aż jej zazdroszczę takiego urlopu!!! -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Oba psy mają swój wątek na stronie FBwP [URL]http://www.fundacjabokserywpotrzebie**********/boksery-pozafundacyjne,15/fifi-i-tina,2733.html[/URL] Dla tych, którzy nie mogą z racji braku rejestracji czytać wątków na forum, cytat: [quote]W sobotę miałam wątpliwą przyjemność odbierać i przewozić wraz z wolontariuszką z opolskiego TOZ dwie zabiedzone bidy, 6 letniego żółtaska, maluteńkiego bokserka Fifi i równie małą i wychudzoną suńke w typie cane corso Tinę. Psy przewoziłyśmy do kliniki w Mikołowie. Dzięki dobrym serduchom z SOS dla Zwierząt, są pod opieka tej fundacji, w klinice są obecnie diagnozowane i leczone. Pieseczki szalenie miłe, "doludne", buziaki rozdają ile tylko by się chciało, suńka jest tak mocno spragniona ludzkiej ręki, że głaskana zastyga w bezruchu, boks jak to boks, szalony, ciekawski, cudny. Psy były na "gospodarstwie", miały za zadanie pilnować posesji, miały nieocieplone budy, a jadły kasze z kośćmi, mięsa nigdy nie widziały, Pan zdziwiony, ze psy powinny jeść mięso, zapytał mnie, czy wszystkie. Kontakt do adopcji Kasia 609044083. Kasieńka będzie nam pisała co u piesków, szukamy domku.[/quote] Następne zdjęcia Fifka: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1148/10051350.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5755/1005136.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5158/1005142.jpg[/IMG] -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Wiem,niby gg włączone za chmurką tylko,ale też nic nie odpisuje,nie mówiąc że na połączenia z sekretarką jej już chyba godzinę zmarnowałam,ale dzwonię,niech mnie ma dosyć,bo w końcu odbierze na odwal się w końcu.hihihi. Rozmawiałam właśnie z panią Kasią z "SOS dla zwierząt" z Katowic.Pani ma bokserka pod swoją opieką.Piesek ma 5 lat,został nazwany FIFI,jest bardzo przyjacielski,lgnie do ludzi,sympatyczny,nie reaguje na psy,ani na koty.Może w klinice zostać spokojnie do końca tygodnia.Jest w Klinice małych zwierząt w Mikołowie.W środę zostanie odjajczony.Jego właściciel został zmuszony przez panią do podpisania zrzeczenia,czyli pies jest do adopcji.Pies jest wychudzony,ale ogólnie kochany,taki do przytulania. -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[B]Fundusze przelane na Fifka:[/B] [B]Awaria[/B] dla Fifiego-70zł z [URL="http://www.boksery.pun.pl"]www.boksery.pun.pl[/URL] [B]tatankas[/B] dla Fifiego-60zł z [URL="http://www.boksery.pun.pl%28bazarek"]www.boksery.pun.pl(bazarek[/URL] [B]maddy[/B]) [B]mama Awarii[/B]-50zł -awaria bardzo podziękuj mamie :) [B]dosia[/B] dla Fifiego-100zł z [URL="http://www.boksery.pun.pl%28bazarek"]www.boksery.pun.pl(bazarek[/URL] [B]maddy[/B]) [B]bigos[/B] dla Fifiego-45zł z [URL="http://www.boksery.pun.pl%28bazarek"]www.boksery.pun.pl(bazarek[/URL] [B]maddy[/B]) [B]Z bazarku od forumowiczów z [url]www.boksery,pun.pl[/url] [/B]-121zł _______________________________________________________________ [B]Razem: [COLOR=red]446zł[/COLOR][/B] -
Też już próbowałam się zarejestrować,ale nie mogłam,dzwonię do dziewczyny,która założyła tam temat,bo ona ma do innej dziewczyny kontakt,która jest bezpośrednio z psiakami,ale głucho. :(
-
Na CC napisali,że żadna fundacja nie jest skora do pomocy,nie uwierzyłam i zadzwoniłam do Germaine.Powiedziała,że nie ma problemu,tylko trzeba się dowiedzieć czegoś więcej,od 2 godzin jestem na telefonie i nic.Założyłam mu wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197257-Bokser-z-%C5%82a%C5%84cucha-w-klinice-pod-Katowicami-czy-kto%C5%9B-ma-wi%C4%99cej-informacji?p=15829458#post15829458[/url] Nie mam pomysła co dalej,czy jest ktoś na dogo,kto zarejestrowany na forum molosów?
-
Dostałam wiadomość,że na Forum Molosów jest wyciągnięty piesek boksiu strasznie wychudzony,wraz ze swoją towarzyszką niedoli sunią cane corso.Oba psiaki były w kojcach przy budzie na dworze.Z forum molosów sunią już się zajmą,ma jechać do DT do jednej z miłośniczek rasy,niestety na boksia nie ma chętnych.Jeżeli nic z tym nie zrobimy to trafi do schroniska.Od kilku godzin próbuję się czegoś dowiedzieć,ale nikt nie odbiera telefonów,na gg nie odpisują.Nie wiem co dalej? Tu wątej na forum molosów: [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?p=1122941#post1122941[/URL] Tu zdjęcia boksia: [IMG]http://i52.tinypic.com/1z146px.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/295rddy.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/nxvmrq.jpg[/IMG] Ze swoją towarzyszką niedoli: [IMG]http://i52.tinypic.com/2vhyvf7.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny,dostałam dziś zawiadomienie na innym forum o bokserku,tu: [url]http://www.boksery.pun.pl/viewtopic.php?pid=10369#p10369[/url] A wiedzą o tym z tego forum:[url]http://www.forum.**********/showthread.php?p=1122941#post1122941[/url] Zdjęcia boksia: [img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/1z146px.jpg[/img] [img]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/295rddy.jpg[/img] Podobno obie fundacje o nim wiedzą,ale nikt nie ma możliwości pomóc ,co można jeszcze zrobić?
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A nie ma problemu,wiem do kogo mogę w razie czego fanty podrzucić hihihi. -
Czyli uszczęśliwiłaś dwa domki i dwa boksie,jak na jeden weekend to bardzo dużo,życzę samych takich owocnych weekendów.
-
[quote name='Nutusia']Jak się ma psa uciekiniera, to jednak warto być obeznanym. Jak to mówią "był czas przywyknąć". Mi pies zginął raz w życiu (zresztą boksiowa sunia). Było to dobrze ponad 10 lat temu, gdy o dostępności sieci i jej możliwościach można było tylko pomarzyć. Poruszyłam nawet radio i telewizję - Nutka znalazła się dzięki temu już po niespełna 14 godzinach. Najgorszemu wrogowi nie życzę, by poczuł to, co ja czułam przez te kilkanaście godzin od niedzielnego wieczora do poniedziałku, do godziny 12-tej, gdy zadzwonił Pan, który dał jej schronienie dwie ulice od domu... Pies uciekinier bez adresówki... jak tu nie wpaść w irytację?...[/QUOTE] Miałaś szczęście,mi też wtedy(10 lat temu) roczna sunia( też bokserka zaginęła,poleciała za psem i nie mogłam jej dowołać.Nie było jej trzy miesiące.Już straciłam nadzieję,sama nie miałam jeszcze wtedy kompa,nie było chipów,o adresatkach w ogóle nie słyszałam.Ogłoszenia były tylko na kablówce regionalnej i w mieście,ale później się okazało,że pies został przygarnięty jakieś 10 km za moim miastem,czyli między Policami a Szczecinem,na Szosie Polskiej,od ludzia do ludzia poszła fama i się pies znalazł,nie wiem,czy miałam farta,czy po prostu mieli dość suczki z cieczką. Teraz mój następny rudzielec już ma chipa i dwie adresatki na dwóch obróżkach,które nosi.Do tego chodzimy na szkolenie,aby była posłuszna i by można ją było ładnie odwołać.Faktycznie wielu ludzi nie wie jak szukać i każdy zasługuje na drugą szansę.
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Strój mikołaja dodany,zapraszamy na link,który w poście wyżej,strój mikołaja-fant nr 24-cena wywoławcza 10zł.Dla ciotek boksiowych wszystko.Pozdrawiam. -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[B]Mysza2[/B] my mamy swój bazarek dla Bodzia-dziadzia,tam będzie strój,tylko,że ja nie umiem bazarków wystawiać i wystawiła za mnie [B]ageralion[/B].Wszystkie fanty ode mnie są,więc nie będzie problemu jeszcze jeden dołożyć.Zaraz się biorę za robienie zdjęć i dodam,mam nadzieję,że zdążę dzisiaj,bo mi moja gówniarka 2,5 letnia w samochodzie się wyspała i jeszcze nie śpi. Tu link: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12[/url]) [B]ZAPRASZAM!!![/B] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Do 5 grudnia jest bazarek na Bodzia z drogi,może uda się cosik dodać,czyli strój,do tego bazarku.Chyba się nikt nie pogniewa,muszę pogadać z [b]ageralion[/b] i dam znać. -
[quote name='agnieszka32']Fakt [URL]http://i56.tinypic.com/14wvspw.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i54.tinypic.com/2zoknfd.jpg[/url] Etna znów pięknie umaszczona :loveu:[/QUOTE] Ale śliczne psiaki,moja z języczkiem na wierzchu śpi sobie zawsze,też to słodko wygląda:[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/425/a2b130b25eb7a08amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
U mnie też zawsze wszystkie torby przetrzepane najpierw przez psa a dopiero przywitanie.Obiecałam,ja dotrzymuję słowa.Druga sprawa też ważna: Dziewczyny pomocy.Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url] -
Dziewczyny pomocy.Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A już miałam im strój mikołaja sprezentował,bo moje dziewczyny już rozpoznają w nim tatusia i od 2 lat leży w szafie.No trudno,na jakiś bazarek wystawię. -
Masz rację,ja uciekiniera nie mam a adresatka zawsze jest,no i chip wszczepiony tak na wszelki wypadek.No i mam suczkę,a te zazwyczaj wierniejsze i bardziej się pilnują.Co do samca niewykastrowanego,to 5 minut bym się nie zastanawiała i na pewno bym zachipowała,miałby też dwie obroże,w razie czego jakby jedną zgubił to druga zostaje.I oczywiście na każdej adresatka.Może przesadzam,ale moja ma tak.Bardzo się cieszę,że psiak nie trafił do boksu ani do schronu,wielkie gratki dla was.A teraz z innej beczki: Dziewczyny pomocy.Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url]
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny pomocy.Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z ageralion bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:http://www.dogomania.pl/threads/197185 -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url] -
Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
To wspaniałe wieści i wspaniały domek dla Totika.Oby był taki na zawsze i spełnienie marzeń.Trzymamy kciuki. -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny-nie zapomnijcie o drugim,a raczej pierwszym bazarku dla naszego Bodzia-Dziadzia: http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12) ZAPRASZAM!!!