-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Czekamy na wieści!!!
-
10-letni bokser Mike uratowany od uśpienia-Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Moja staruszka była z nami na ostatnich swoich wakacjach,choć strasznie wychudzona,że wstyd było się z nią pokazać,bo raczysko ją zżerało,to nie wyobrażałam sobie,by ją gdzieś zostawić,albo uśpić.Podłość ludzka nie zna granic.Ja też bym nigdzie nie wyjechała,ale psa bym nie wyrzuciła.Trzymamy kciuki za staruszka. -
Mam nadzieję,że Atomowka się odezwie co tam w nowym domku.Ja na jej miejscu już siedziałabym u teściowej.
-
COś wiem na ten temat,miałam bokserkę 10 lat,teraz mam drugą już ponad rok,no i nie wyobrażam sobie,by mieć inne psiaki.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W tym miesiącu tylko podnoszę,w następnym się dołożę. -
On jest strasznie bojaźliwy,potrzebuje domku spokojnego,bez dzieci,najlepiej u jakiś osób starszych,które będą miały wiele cierpliwości,by go oswoić.Takich ludzi raczej nie będzie stać na leczenie go.Boi się podnoszenia na ręce,może wtedy ugryźć.Reszty trzeba by było się Izy wypytać,bo ona ma z nim najwięcej styczności,no i Sylwii,bo brała go na weekend do siebie.Jak będę wiedziała coś więcej,to dam znać.
-
Szczeniaczki to:dwa pieski czarne i jedna suczka biała w czarne łatki zostały.Sunię szczeniaczka ma podobno pani Julka wziąć do adopcji do Niemiec,taką wiadomość otrzymałam,ale nie wiadomo kiedy,trzeba byłoby się było z nią skontaktować. Zdjęcia pinczerka: Mam zamiar zrobić po weekendzie bazarek dla szczeniaczków i dla pinczerka na leczenia,szczepienia i utrzymanie.Może trochę się uzbiera.
-
Dziś rano złapałyśmy z koleżanką Izą dwa szczeniaczki,jednak czarnego z brązem i czarnego z brązem i białymi łatkami,obu chłopaków.Pieski pojechały z Moniką M. do szczecina,a potem do adopcji do swoich domków. Około 17.00 wsiadłyśmy z Izą do samochodu(wcześniej nie mogłam) i miałyśmy jechać wyłapać resztę szczeniaków,niestety padł akumulator w samochodzie(jak z kołtunkiem jechałam do lecznicy to poszło mi wspomaganie,wiecznie coś),zmokłyśmy,samochód zepchnęłyśmy na parking i musiałyśmy prosić o pomoc naszą panią prezes.Oczywiście pojechała z Izą i po godzinnym poszukiwaniu wśród tych śmieci na działce,w końcu dziewczynom udało się szczeniaki wszystkie złapać i zabrać wraz z sunią do siedziby.Mam nadzieję,że pani ze Szczecina weźmie wszystkie szczyle,bo sunia już nie chce ich karmić,ucieka od nich i je gryzie,te za nią latają i piszczą. Pinczerek chory i na antybiotykach,coś kaszle i ma katar.
-
Ale piękna kocica.Super przemiana.
-
Oplułam znów monitor,dziś już trzeci raz ze śmiechu,te PRAWIE mnie dobiło!!!
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
To lepiej,niż na wesołym miasteczku mieliście i jeszcze narzekacie hihihi -
Normalnie cię podziwiam,dosyć ,że miałaś na maxa sprzątania w domu,to jeszcze ci się zszywać zachciało.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie zapisuję.Pomóc finansowo mogę dopiero w grudniu,jak pisałam na wątku Tifika. -
Oj,żebym bliżej mieszkała to sama bym wam suńkę dostarczyła.Bardzo się cieszę razem z tobą [b]Atomowka[/b].
-
[quote name='Anastazja2009']Rocky tez wstal rano taki glodny zjadl jesc i zaczal na mnie szczekac bo chce sie bawic i juz!!Aj od soboty tyle nerwow a tu nasze zuchy zachowuja sie jak zdrowe szczeniory!!:)[/QUOTE] Super,bardzo się cieszę:multi::multi::multi:,choć temu imię przyniosło szczęście;).A więc walcz maluszku:loveu:
-
[quote name='Agmarek']Ja chcę zobaczyć!!! Ja chcę zobaczyć!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE] No co ty,każesz jej w śmieciach grzebać.hihihi
-
Jutro mam spotkanie o 8.00 rano z panią,która przyjedzie po dwa pieski,muszę wcześniej wstać i je złapać.Do domków trafi piesek czarny z białym krawacikiem i sunia biała w czarne łatki.Dzięki [b]Szczecinianka[/b],z tego co rozmawiałam to zajedzie do was z rana z nimi. Jeszcze pytanie,czy ta pani,która ma wziąć też dwa szczeniaczki na DT do Szczecina w piątek nie wzięłaby tych trzech,już by można było sunię też zabrać do sterylizacji wtedy od razu???Sunia będzie sterylizowana na koszt TOZ Police i po sterylizacji będzie prawdopodobnie pod naszą opieką przez parę dni.
-
[quote name='agnieszka32']Kopiuję z wątku Trewora pod opieką szczecińskich TTB, który jest na DT u Ani ([B]toska_latte) [/B]- Ania ma też adoptowaną ze szczecińskiego schroniska suczkę amstaffkę Enigmę - a takie były grzeczne pieseczki :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='toska_latte']Dzisiaj do moich drogich pieseczkow przyszla paczka z bazarku. Znajdowaly sie w niej same przyjemne rzeczy - przytulne pluszaczki do natychmiastowego zagryzienia :diabloti: W tym misiu z serduszkiem, przy ktorym nieco mi kolana zmiekly, bowiem nie przyjrzalam sie wczesniej jego wymiarom - niecale pol metra, bagatelka. Oczywiscie pieseczki prawie natychmiast stwierdzily, ze to wlasnie TA zabawecka bedzie od tej pory ich najukochansza. I zaczely okazywac jej czulosc :roll: Trwalo to jakies 5-10 minut. Kiedy wyszlam do przedpokoju zobaczyc jak pieseczkom idzie zabawa, oczom mym ukazal sie widok nastepujacy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/16112010071-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/16112010073.jpg[/IMG] [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/16112010072-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/16112010075.jpg[/IMG] [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/16112010077.jpg[/IMG] Jak widac, nie do konca przemyslalam takze kwestie tego, CZYM pluszak tych rozmiarow moze byc wypchany :roll::evil_lol: A misiu skonczyl z wielka dziura... na tylku:diabloti:[/QUOTE] [b]DLA UZUPEŁNIENIA DODAM ZDJĘCIE,JAKI MISIO BYŁ PIĘKNY:[/b] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/357/9683a111fd795e82med.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczeniaki zostały dzisiaj odrobaczone,cała piątka z działki,zbieramy pieniądze na szczepienia. Psiak pinczerek dostał imię Lucky.Jest bezproblemowy.W domku siedzi grzecznie na swoim miejscu,nie kręci się,nie przeszkadzają mu inne zwierzęta-koty,króliki,do innych psów łagodny.Załatwia się tylko i wyłącznie na dworze. Oto parę zdjęć,gdy dziewczyny przywiozły go ze schroniska,pierwszy dzień w DT: Po wizycie u weterynarza okazało się,że psiak ma zapalenie dziąseł,zapalenie jamy ustnej i wszystkie ząbki w górnej szczęce mu się ruszają.To był powód,dlaczego psiak nie mógł jeść i był agresywny.W domu tymczasowym teraz staramy się najpierw wyleczyć zapalenia a potem psiak będzie musiał przejść zabieg usunięcia ząbków.Nie wykazuje oznak agresji,jest wręcz przeciwnie,psiak jest potwornie wystraszony.Po otrzymaniu antybiotyku i leków przeciwbólowych rzucił się na miskę z jedzeniem.
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Masz załatwione jak w banku,że dam znać.[b]Ageralion[/b] mi pomoże ,jak ją poproszę,bo chcę bazarek dla moich szczyli na szczepienia i na innego tymczasowicza na jedzonko i leczenie szczeny,psiak 2 letni pinczerek,a wszystkie zęby w górnej szczęce do wyrwania a dziąsła do leczenia.No i na ttb też jakiś będzie grosik napewno.