-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='Anastazja&Aleksander']ja ciut z innym tematem, mam do oddania trochę rzeczy na bazarki, komplet krzywych kubków wazony figurka ozdobna maselnica, duży nie pajac ale coś takiego(piękny) biżuteria srebrna, myślę ze trochę można z tego uzbierać pieniążków dla psów, chce to oddać jeśli ktoś jest chętny to proszę o wiadomość najlepiej z zachodniopomorskiego Świnoujście i okolice.[/QUOTE]Tu dziewczyny ze Szczecina,ja z Polic,chętnie bym przyjęła i zrobiła bazarek dla jakiegoś psiaka,ale to dostć daleko,mam koleżankę z innego forum ze Świnoujścia,może ona by zgodziła się przyjąć rzeczy na bazarek dla boksiów,bo sama takie na tym forum bazarki organiizuje,albo porobi zdjęcia-zrobi się bazarek na dogo,ja jej prześlę pieniądze na przesyłki,coś można wykombinować,jak myślicie dziewczyny?
-
Ma obrożę,więc co za problem byłoby mu przypiąć adresatkę do niej.Szlag mnie trafia na bezmyślność ludzką.Moja choć nigdy mi nie zginęła to zawsze ma obrożę z adresatką,o ile nie dwie.A chipa swoją drogą.
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No co wy gadacie,tak szybko,bardzo się cieszę,że nie wiem,w końcu udany weekend będzie.Kapselku zobacz na Bokser Forum,jest ogłoszenie,że sunia bokserka zaginęła w Warszawie,masz o wiele lepsze dojścia informacyjne ode mnie,może wiesz czy ktoś ją nie znalazł? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja jak ze swoją wychodzę rano,po południu i wieczorem to jest ok.Jak nie daj boże muszę gdzieś wyjść dwa razu po południ np: o 12.00 raz,a potem około 16.00 drugi to tylko podnosi głowę z poduszki i ani myśli wstawać,muszę ją na smycz i wyciągać prawie na siłę.W lato nie ma problemu,jak ktoś tylko buty ubiera to pierwsza przy drzwiach,a teraz to z taką łaską,że czasami po prostu ją zostawiam,bo zrobi taką minę"daj mi spokój w końcu",że nie mam serca.Fakt,że po południu to spacerek co najmniej godzinny ma.a zmarźluch z niej okropny. -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze,że będzie już w domku pod dobrą opieką,taka chudzinka z niego. -
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[b]toska_latte[/b] tak jak obiecałam,zapraszam na bazarek,na którym dla psiaków maskotki do zniszczenia(leżący piechu między innymi): Zapraszamy na kolejny bazarek na boksia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12[/url]) -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boksiowe ciotki Zapraszamy na kolejny bazarek na boksia: http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12) -
10-letni bokser Mike uratowany od uśpienia-Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
A my tym razem,żeby odciążyć fundację naszą kochaną mamy: Zapraszamy na kolejny bazarek na boksia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12[/url]) -
Sabcia ma już dom,teraz pomóżcie uzbierać pieniążki na tą bidę bokserkopodobną-staruszek z drogi: Zapraszamy na kolejny bazarek na boksia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196920-Dla-malych-i-duzych-babeczek-cos-dla-domu-i-pluszaki-na-boksiowego-Bodzia-(do-5.12[/url])
-
No jaka sunia rozbrykana,dobrze,że nie tęskni,pewnie nie ma za kim.Cieszymy się z tobą [b]atomowka[/b],że wszystko ok.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ageralion już mi pomaga wystawić bazarek dla dziadziusia,jak obiecałam,jak będzie wszystko to damy link,może będzie też coś dla ciotek boksiowych. hihihi -
Superaśne zdjęcia,super że się dogadali wszyscy na dzień dobry,teraz będzie już tylko lepiej.Cieszymy się razem z wami.
-
[quote name='marta0731']Niewygodnie się siedzi "na szpilkach" ;) Czekamy na wieści od Sabci :)[/QUOTE] Święte słowa Martuś.Czekamy niecierpliwie.
-
Sunia jest u nas w siedzibie,wszystkie szczeniaczki poszły do adopcji do Niemiec,sunia wychodzi na spacerki z nami 3-4 razy dziennie,kuleje na lewą przednią łapkę,możliwe,że miała ją kiedyś złamaną i źle się zrosła.Gdy przychodzimy do siedziby to wita nas głośnym szczekaniem z radości,na spacerku spokojna,na krótkiej smyczy ciągnie trochę,ale jak ją wzięłam na Flexi to odchodziła na 2-3m i zatrzymywała się i czekała na mnie.U naszego weta będzie miała sterylizację najwcześniej w następnym tygodniu,chyba,że nasza pani prezes załatwi gdzie indziej wcześniej.
-
Boziu on taki,jak moja staruszka boksia,nawet z tym jedzonkiem zaschniętym,moja też tak miała na nosku. Ostatnie zdjęcie w październiku 2009: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images47.fotosik.pl/319/4cf6ab73f874e393med.jpg[/img][/url] Moja chudzinka odeszła 3 listopada 2009 roku.Brakuje mi jej bardzo :( :( :(
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
A co tam pokarm dla rybek,moje koszatniczki zostawiają kilka razy dziennie wysyp swoich "rodzynek" wokoło klatki,mimo,że się kilka razy dziennie zamiata,jak niezdążę to moja boksia zamiata mordką za mnie,a że jej to smakuje a FUUUU -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Brawa dla was,Totik widocznie u was czuje się świetnie. -
10-letni bokser Mike uratowany od uśpienia-Fundacja SOS Bokserom
tatankas replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Zatłukłabym takiego gada,moja też właśnie strasznie się mężczyzn boi,też musiała mieć przykre doświadczenia.Trzymamy kciuki za kolejnego dziadzia. -
Agnezia-głosik wysłałam. Atomowka i co tam,Sabcia dojechała już?