-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Zaraz zapytam,dam ci znać :) -
[b]Kapselku[/b]-jest na pierwszej.Biedny Pablunio,ile on się musiał wycierpieć w swoim życiu,pewnie budzi się i myśli,że to jakiś sen,że mu tak cieplutko i miska codziennie,po prostu boi się to stracić.[b]Anastazja2009[/b] wielki szacun dla ciebie i trzymaj się,on zrozumie w końcu,że jego złe dni się skończyły.
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Właśnie przesłałam pieniążki na Fifka z bazarku na boksery.pun.pl -225zł.Proszę o potwierdzenie [b]Kapselku[/b] jak pieniążki dojdą i tu na dogo i na boksery.pun.pl.Na zdrówko. [B]tatankas[/B]-60zł [B]od mamy awaria[/B]- 50zł [B]awaria[/B]-70zł [b]bigos[/b]-45zł -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
No super,to czekamy na wiadomości!!! -
Ojej jak fajnie,że już bezpieczny,a o koszta się nie martwcie na razie,ja już mam parę stówek na koncie dla Pabla i Fifka,bo wspólnie zbieramy,czekam jeszcze na kolejne przelewy i wtedy całość wyślę.Bazarek się rozkręca i też powinno być następne parę stówek dla chłopaków,bazarek trwa do końca tygodnia a ja już mam kilka rzeczy na następny.Nie damy mu zginąć.[b]Kapselku[/b] bądź optymistką,jakoś wszystko się ułoży.
-
Sunia jest u ludzi,którzy ją znaleźli już ponad 5 tygodni,Próbowali znaleźć jej dom. Ogólnie piesek jest wesoły, lubi koty lecz jeden z nich nie lubi jej. Jest przyjazna dla wszystkich. Nie chcą jej oddać do schroniska.Kontakt: [email protected] Właściciele już raczej się nie znajdą,ogłoszenia od dwóch tygodni są na internecie,szukamy nowego domku dla suni,może macie szczecinianka kogoś,kto przygarnie z chęcią tą śliczną kruszynkę.Dziś był ten pan u nas w siedzibie i prosił o szybki kontakt,bo naprawdę dużej nie może się nią zajmować. tel:791509212 lub 791509212
-
Maron86 ja już od ponad roku walczę z jego właścicielką.Piesek jest cudny:zero agresji do innych psów czy ludzi.Tamta zima taka mroźna była a pies notorycznie latał u mnie na Wróblewskiego,mieszka dwie ulice dalej.Tamtej zimy dodatkowo siusiał krwią.Właścicielka tłumaczyła się na naszej klasie,że sąsiadka jej psa wypuszcza za bramkę,PIES JEST LECZONY I MAM SIĘ ODW****ale on przeważnie zimą najwięcej jest widziany,wydaje mi się,że po prostu nie chce iść im się w takie zimno na spacer z psem niestety.Pies jest zadbany i niegroźny na pewno,do mnie już podleci czasami i mogę go pogłaskać spokojnie,ale zaraz leci dalej,wczoraj mieliśmy wspólny spacerek z nim zaraz po 22.00.Inne psy,które go atakują olewa i ucieka,z moim rudzielcem lata i się bawi,a raczej to ona za nim leci i gryzie go po uszach a on ucieka hihihi. Druga sprawa: Forest ma ok.10 miesięcy, zaginął 06 listopada br. w Trzebieży, jest BARDZO łagodnym psem, przyjaźnie do wszystkich nastawionym, nie nosi obroży, nie ma chipa. Owczarek niemiecki (mieszaniec) długowłosy. Telefon kontaktowy 605-545-030
-
[quote name='eufrazyna']O, to super :) kurczę, pewnie każdy z nas po cichu marzy, że jakby miał wielki dom z jeszcze większym ogrodem, to dawałby dt i ds co i rusz :) Miałby kojce i budy ocieplane i mógłby tabuny zwierząt u siebie trzymać. I do tego jeszcze masę kasy na koncie coby na dobrą karmę i weta starczyło...ech!pomarzyć dobra rzecz ;)[/QUOTE] Oj na pewno,cały hotelik od razu,co się rozdrabniać.
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super dziadziu,jak już ładnie się zaczyna zaokrąglać,tekst moim zdaniem też super. -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy z niecierpliwością. -
Na drugim zdjęciu wścieklizna,a na trzecim jakie zadowolenie z siebie hihihi.
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
tatankas replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Super wieści,no i jednak łóżkowy chłopak.hahaha.A tak się martwiłyście! -
Dziewczyny pomóżcie tym dwóm boksiom przeżyć metamorfozę-zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
To zapraszamy na zakupy świąteczne,na pewno cosik na prezenty będzie nie jedno.Na boksery z sos Bokserom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])