Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. A co to znaczy,że jednak nie chce go do siebie?Dobrze chociaż,że wspomoże,nie każdy by się odezwał.
  2. Zaraz zapytam,dam ci znać :)
  3. Bidula taka,aż mi łzy w gardle stają jak o niej myślę.Nie może tej słodyczy rozdawać,bo nie może biegać jak inne psiaki.
  4. Marion to jest pies z Trzebieży,więc wątpię,ale dzisiaj lub wczoraj z posesji w Siedlicach zaginęły DWA PSIAKI,JEDEN WILCZUR WŁAŚNIE,DRUGI KUNDELEK KREMOWY,właściciele dostali cynk,że latają gdzieś po Policach i ich szukają,później mam od pani dostać zdjęcia to też tu wkleję.
  5. Wszystko zależy od tego kiedy pierniczki do mnie dotrą,zrobię najwyżej bazarek na same pierniczki,bo mam jeszcze inne fanty,jak mi się uda to je też dorzucę.Może akurat coś pójdzie.
  6. [b]Kapselku[/b]-jest na pierwszej.Biedny Pablunio,ile on się musiał wycierpieć w swoim życiu,pewnie budzi się i myśli,że to jakiś sen,że mu tak cieplutko i miska codziennie,po prostu boi się to stracić.[b]Anastazja2009[/b] wielki szacun dla ciebie i trzymaj się,on zrozumie w końcu,że jego złe dni się skończyły.
  7. Właśnie przesłałam pieniążki na Fifka z bazarku na boksery.pun.pl -225zł.Proszę o potwierdzenie [b]Kapselku[/b] jak pieniążki dojdą i tu na dogo i na boksery.pun.pl.Na zdrówko. [B]tatankas[/B]-60zł [B]od mamy awaria[/B]- 50zł [B]awaria[/B]-70zł [b]bigos[/b]-45zł
  8. Trzymamy kciuki.W weekend każdy zajęty przed mikołajkami,może jutro się coś ruszy!!!
  9. No super,to czekamy na wiadomości!!!
  10. Ojej jak fajnie,że już bezpieczny,a o koszta się nie martwcie na razie,ja już mam parę stówek na koncie dla Pabla i Fifka,bo wspólnie zbieramy,czekam jeszcze na kolejne przelewy i wtedy całość wyślę.Bazarek się rozkręca i też powinno być następne parę stówek dla chłopaków,bazarek trwa do końca tygodnia a ja już mam kilka rzeczy na następny.Nie damy mu zginąć.[b]Kapselku[/b] bądź optymistką,jakoś wszystko się ułoży.
  11. Sunia jest u ludzi,którzy ją znaleźli już ponad 5 tygodni,Próbowali znaleźć jej dom. Ogólnie piesek jest wesoły, lubi koty lecz jeden z nich nie lubi jej. Jest przyjazna dla wszystkich. Nie chcą jej oddać do schroniska.Kontakt: [email protected] Właściciele już raczej się nie znajdą,ogłoszenia od dwóch tygodni są na internecie,szukamy nowego domku dla suni,może macie szczecinianka kogoś,kto przygarnie z chęcią tą śliczną kruszynkę.Dziś był ten pan u nas w siedzibie i prosił o szybki kontakt,bo naprawdę dużej nie może się nią zajmować. tel:791509212 lub 791509212
  12. Maron86 ja już od ponad roku walczę z jego właścicielką.Piesek jest cudny:zero agresji do innych psów czy ludzi.Tamta zima taka mroźna była a pies notorycznie latał u mnie na Wróblewskiego,mieszka dwie ulice dalej.Tamtej zimy dodatkowo siusiał krwią.Właścicielka tłumaczyła się na naszej klasie,że sąsiadka jej psa wypuszcza za bramkę,PIES JEST LECZONY I MAM SIĘ ODW****ale on przeważnie zimą najwięcej jest widziany,wydaje mi się,że po prostu nie chce iść im się w takie zimno na spacer z psem niestety.Pies jest zadbany i niegroźny na pewno,do mnie już podleci czasami i mogę go pogłaskać spokojnie,ale zaraz leci dalej,wczoraj mieliśmy wspólny spacerek z nim zaraz po 22.00.Inne psy,które go atakują olewa i ucieka,z moim rudzielcem lata i się bawi,a raczej to ona za nim leci i gryzie go po uszach a on ucieka hihihi. Druga sprawa: Forest ma ok.10 miesięcy, zaginął 06 listopada br. w Trzebieży, jest BARDZO łagodnym psem, przyjaźnie do wszystkich nastawionym, nie nosi obroży, nie ma chipa. Owczarek niemiecki (mieszaniec) długowłosy. Telefon kontaktowy 605-545-030
  13. [quote name='eufrazyna']O, to super :) kurczę, pewnie każdy z nas po cichu marzy, że jakby miał wielki dom z jeszcze większym ogrodem, to dawałby dt i ds co i rusz :) Miałby kojce i budy ocieplane i mógłby tabuny zwierząt u siebie trzymać. I do tego jeszcze masę kasy na koncie coby na dobrą karmę i weta starczyło...ech!pomarzyć dobra rzecz ;)[/QUOTE] Oj na pewno,cały hotelik od razu,co się rozdrabniać.
  14. Pierwsze zdjęcie świetne "śpiewa duet".
  15. Super dziadziu,jak już ładnie się zaczyna zaokrąglać,tekst moim zdaniem też super.
  16. Super,my też bardzo się cieszymy w takim razie.Dziękujemy Eufrazynie:)
  17. Czekamy z niecierpliwością.
  18. Na drugim zdjęciu wścieklizna,a na trzecim jakie zadowolenie z siebie hihihi.
  19. Super wieści,no i jednak łóżkowy chłopak.hahaha.A tak się martwiłyście!
  20. Mam nadzieję,że nigdy Pablo ani inny pies nie trafi w ręce tego ujmijmy delikatnie półmuzga.
  21. tatankas

    Metamorfozy

    Dziewczyny pomóżcie tym dwóm boksiom przeżyć metamorfozę-zapraszamy na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
  22. To zapraszamy na zakupy świąteczne,na pewno cosik na prezenty będzie nie jedno.Na boksery z sos Bokserom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
  23. Zapraszamy na bazarek dla boksiów z sos bokserom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
  24. zapraszamy na bazarek dla sos bokserom i ich podopiecznych: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!(koniec-12.12.2010[/url])
×
×
  • Create New...