Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Boże jaka chudzinka,no ale teraz to już tylko lepiej będzie,oby się właściciel nie znalazł...
  2. No w sumie skorpionik ze mnie pełną gębą,do tego urodzona 13-tego i od najmniejszego jajeczka :):):) musiałam walczyć o swoje,bo mam siostrę bliźniaczkę hihihi
  3. No coś ty Aguś-nikt tu cię o nic nie oskarża,te osoby,które były już w takich sytuacjach,wiedzą,że nerwy na wodzy do czasu,ja tam bym szybciej zaczęła niemiło gadać,ale do mnie o dziwo grzecznie się odezwał.Nie wiem,za jaką to sprawą,ale jak do niego dzwoniłam w sprawie odbioru psa ze schroniska to od razu tego samego dnia go odebrał,może się mnie boi hihihi.Już napisałam Kapselkowi,że poczekamy do czwartku,ma czas aby podejść i podpisać,jak nie to w piątek bombarduje go telefonami i zażądam zwrotu pieniędzy za transport,zagrożę,że oddam psa,bo bez papierów nie możemy go oddać do adopcji a jak to go nie przekona,to podam go do sądu,ludzie no,mam jego maile z prośbą o znalezienie domu,mam jego telefony.Może na weekend się wyrwę do Szczecina,to mu zaproponuję,że podjadę gdziekolwiek będzie,no i nie będzie miał wymówki już.Wykopię go spod ziemi jak będzie trzeba.
  4. Ja mam trzy córki,ale co za różnica czy chłopiec,czy dziewczynka,ważne że zdrowe.To za 4 lata następne i będzie taka sama różnica wieku jak między moimi :) No właśnie,a co tam u dziewczynek i chłopaków czworonożnych :)
  5. No i co tam,właściciel przyjechał,czy Aniu odebrałaś go ze schronu i jest w DT???
  6. Ja też gratuluję ci eloise ślicznego młodego dogomaniaka :)
  7. Byłyby lepsze zdjęcia,gdyby był lepszy aparat,niestety teraz na bezrobociu siedzę,to szkoda kaski wydawać na takie rzeczy,trzeba kisić na czarną godzinę,puki się nie wykombinuje,co się chce robić.Plany sa ,ale trzeba poczekać do września aż najmłodsza pójdzie do szkoły,bo opiekunki to sobie teraz liczą :(
  8. Rozmawiałam z facetem,stwierdził,że to Aga na niego nawrzeszczała,w co nie uwierzę.W każdym bądź razie spokojnie jeszcze z nim porozmawiałam,żeby podszedł do Agi w tygodniu,bo to mu zajmie 5 minut,no i powiedział,że podjedzie,czekam do piątku a potem już taka miła nie będę.Szlag trafia jak człowiek tyle wysiłku włożył,żeby facetowi pomóc w szukaniu nowego domku,a dla niego problemem jest tylko złożenie podpisu :(
  9. No to w sumie dobre wieści,tylko wszystko zależy od współpracy psiaka.Trzymamy kciuki :)
  10. Bidulek będzie dobrze,musi się tylko oswoić :(:(:(
  11. Ja tam bym poszła,nawet jak będzie to mandat tak niski,w co wątpię,jak za kupy można nawet 500zł dostać,to chociaż będą mieli problem,zgłoszenie będzie twoje i następne zgłoszenie już nie potraktują tak pobłażliwie,jeżeli ktoś stwierdzi,że zagrażają psy ludziom i innym zwierzętom.Pozdrawiam.
  12. Reaktywacja bazarków: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  13. Pabluś co z tobą,że nic nie słychać??? Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  14. Na Malwinkę i inne: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. [b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  15. No i następne bazarki między innymi dla Białaska Albina: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. [b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  16. Bokser Bigos już we własnym nowym domku-wszyscy zakochani,został dług za transport: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  17. Dla ślicznotki następny bazarek na pół: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. [b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  18. Piękna sunia,śliczną ma mordeczkę,co do boksiów: Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  19. Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  20. [b]Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  21. Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. [b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  22. A myślałam,że dobra wróżka :(:(:( Zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. [b]Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą:[/b] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  23. Alinko dziękuję,pieniążki już doszły,jeszcze 20zł brakuje,ale stwierdziłam,że nie ma co płakać,zrobiłam bazarek dla boksi LILI na operację,pół na pół z pokryciem transportu boksia Bigosa i Polickich zwierzaków,ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201451-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-oraz-na-transport-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-13.02[/url]. Jest też drugi bazarek,który organizuję dla TTB Szczecińskich i Bajki-szczeniaka z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011[/url] Poza kilkoma rzeczami,które są u innych,większość rzeczy jest u mnie,więc za przesyłkę płacisz tylko raz :)
  24. Ja już zrobiłam następny na TTB z twoich rzeczy ageralion,choć jeszcze poprzednich nie zamknęłam,połączyłam dwa w jeden,no bo czasu nie ma na czekanie i latanie z jednego na drugi :)
×
×
  • Create New...