Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='toska_latte']I Czarnula [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/P2160084.jpg[/IMG] [/QUOTE] A to moja miłość,rudzielca już mam w domu,Czarnula piękna jest.
  2. Brakuje zdjęć profilowych dwóch szczeniaków :) Czekam,na nie by uzupełnić ogłoszenie ... Z tego co wiem,to najpierw powinny zostać odrobaczone,po 2 tygodniach znowu,a dopiero potem szczepienia!!! Tak się robi ze wszystkimi szczeniakami,powinny dostać pastę od razu u weta.Zarobaczone szczeniaki to szczepienia nie będą działać jak powinny,szczeniak osłabiony po szczepieniach jest,a jak jest dodatkowo zarobaczony to zagrożenie już.
  3. Śliczne maluchy,a zostały odrobaczone już?
  4. [quote name='Kapsel']Super, mamy wreszcie optymistkę :lying: wśród boksiowych cioteczek :-D:-D:-D[/QUOTE] Oj Kapselku,chyba o kimś zapomniałaś :)
  5. No dawaj dawaj zdjęcia to na Polickie Forum wkleję :)
  6. No i podnosisz i nas denerwujesz :) Ja też tu już czekam z niecierpliwością
  7. Super-gratuluję-to już pewne?Bardzo się cieszyłabym,bo i nowe wiadomości z domku byłyby na bieżąco :) No bo nowy domek się zalogował na dogomanii
  8. [quote name='Kapsel']Nie damy się walczymy!!! :lmaa::lmaa::lmaa::lmaa:[/QUOTE] No i chyba się nie uda,już przewaga 27 głosami :( Marley-śliczne imię :)
  9. No to czekamy na nowe zdjęcia,by zobaczyć Alfreda,tłuściocha może jeszcze nie,ale bez tych strasznie wystających gnatów z każdej strony :)
  10. A gdzie FIFI jedzie,czyżby do DS :)
  11. Ale super wiadomości z Domku Dory :)
  12. tatankas

    Bokseromaniacy

    Zbieramy na operację boksi,dałam zdjęcie swojej na bazarek fotograficzny,może się uda,my mamy nr 6 :)-oczywiście bokserka-latające fafle [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]
  13. Zbieramy na operację boksi,dałam zdjęcie swojej na bazarek fotograficzny,może się uda,my mamy nr 6 :)-głosujcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]
  14. [quote name='tatankas']Ja mam szelki po króliku,w nich przyjechała moja mając ponad 2 miesiące,ale ona niedożywiona była,mam też drugie szelki po jamniku,ale też takie mniejsze,no i Nikity jak miała z pół roku wzwyż.Miałam wystawić na bazarku,ale mogę ci przekazać przy okazji,tylko muszę znowu połówkę prosić,by ci to zawiozła,on będzie w czwartek jechał.Mam też kolczatkę po psie mojej siostry(zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach hihihi),nie wiem,czy jeszcze ktoś ich używa,też mogę dać wam,ale to już dla dorosłego psa.[/QUOTE] Mogę jeszcze dorzucić jakieś miski.Tylko napisz czy chcesz i czy we czwartek wieczorem(późnym)będziesz mogła zejść??? Aga dlatego pytam,u siostry też już nie używają,a w domu leży,więc się pytam.Szkoda wyrzucić,już taki chomik ze mnie :p
  15. Ja mam szelki po króliku,w nich przyjechała moja mając ponad 2 miesiące,ale ona niedożywiona była,mam też drugie szelki po jamniku,ale też takie mniejsze,no i Nikity jak miała z pół roku wzwyż.Miałam wystawić na bazarku,ale mogę ci przekazać przy okazji,tylko muszę znowu połówkę prosić,by ci to zawiozła,on będzie w czwartek jechał.Mam też kolczatkę po psie mojej siostry(zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach hihihi),nie wiem,czy jeszcze ktoś ich używa,też mogę dać wam,ale to już dla dorosłego psa.
  16. Ja już o domu tymczasowe na swoim Forum Polickim napisałam,do mnie już tylko 20km jest,może akurat się uda,ale jak by były zdjęcia to by lepiej wyglądało ogłoszenie.Czekamy na zdjęcia :)
  17. Wszyscy trzymamy za niego kciuki i nadal zaglądamy :) Za ciebie też :)
  18. Zapisuję szczyle.Już rozmawiałam z Martą,żeby zadzwoniła do agulindy,ona mówiła coś,że może wziąć szczyla na DT,coś też wspominała o swojej koleżance.
  19. Dziękuję za głosy,mam nadzieję,że się uda,malaszawianka jednak wygrywa 10 głosami jak na razie,też ma duże poparcie :( A LILUCHA tak mi na serduchu siedzi,jak ktoś mógł się jej pozbyć,tylko dlatego,że go na operację nie stać,ja bym na głowie stanęła.
  20. Dziękuję za głosy,a dzieciaczki super.Ja w albumie Nikitki swojej też dodałam zdjęcia całej swojej czwóreczki córeczek na jednym fotelu-a dwie kanapy puste stoją :)
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url] Zapraszam na bazarek fotograficzny do głosowania.Moja ruda też tam jest,jak wygram to oczywiście na boksie pójdzie :)
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url] Zapraszam na bazarek fotograficzny do głosowania.Moja ruda też tam jest,jak wygram to oczywiście na boksie pójdzie :)
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url] Zapraszam na bazarek fotograficzny do głosowania.Moja ruda też tam jest,jak wygram to oczywiście na boksie pójdzie :)
  24. Sorry za offa,ale jest bazarek zimowych fotografii psiaków,moja boksia występuje,może się komuś spodoba :) Jak wygram,to pieniążki idą na operację boksi LILI: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]
×
×
  • Create New...