-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='toska_latte']I Czarnula [IMG]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/P2160084.jpg[/IMG] [/QUOTE] A to moja miłość,rudzielca już mam w domu,Czarnula piękna jest.
-
Brakuje zdjęć profilowych dwóch szczeniaków :) Czekam,na nie by uzupełnić ogłoszenie ... Z tego co wiem,to najpierw powinny zostać odrobaczone,po 2 tygodniach znowu,a dopiero potem szczepienia!!! Tak się robi ze wszystkimi szczeniakami,powinny dostać pastę od razu u weta.Zarobaczone szczeniaki to szczepienia nie będą działać jak powinny,szczeniak osłabiony po szczepieniach jest,a jak jest dodatkowo zarobaczony to zagrożenie już.
-
Śliczne maluchy,a zostały odrobaczone już?
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Super, mamy wreszcie optymistkę :lying: wśród boksiowych cioteczek :-D:-D:-D[/QUOTE] Oj Kapselku,chyba o kimś zapomniałaś :) -
No dawaj dawaj zdjęcia to na Polickie Forum wkleję :)
-
No i podnosisz i nas denerwujesz :) Ja też tu już czekam z niecierpliwością
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Super-gratuluję-to już pewne?Bardzo się cieszyłabym,bo i nowe wiadomości z domku byłyby na bieżąco :) No bo nowy domek się zalogował na dogomanii -
No to czekamy na nowe zdjęcia,by zobaczyć Alfreda,tłuściocha może jeszcze nie,ale bez tych strasznie wystających gnatów z każdej strony :)
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
A gdzie FIFI jedzie,czyżby do DS :) -
Zbieramy na operację boksi,dałam zdjęcie swojej na bazarek fotograficzny,może się uda,my mamy nr 6 :)-oczywiście bokserka-latające fafle [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]
-
Zbieramy na operację boksi,dałam zdjęcie swojej na bazarek fotograficzny,może się uda,my mamy nr 6 :)-głosujcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]
-
[quote name='tatankas']Ja mam szelki po króliku,w nich przyjechała moja mając ponad 2 miesiące,ale ona niedożywiona była,mam też drugie szelki po jamniku,ale też takie mniejsze,no i Nikity jak miała z pół roku wzwyż.Miałam wystawić na bazarku,ale mogę ci przekazać przy okazji,tylko muszę znowu połówkę prosić,by ci to zawiozła,on będzie w czwartek jechał.Mam też kolczatkę po psie mojej siostry(zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach hihihi),nie wiem,czy jeszcze ktoś ich używa,też mogę dać wam,ale to już dla dorosłego psa.[/QUOTE] Mogę jeszcze dorzucić jakieś miski.Tylko napisz czy chcesz i czy we czwartek wieczorem(późnym)będziesz mogła zejść??? Aga dlatego pytam,u siostry też już nie używają,a w domu leży,więc się pytam.Szkoda wyrzucić,już taki chomik ze mnie :p
-
Ja mam szelki po króliku,w nich przyjechała moja mając ponad 2 miesiące,ale ona niedożywiona była,mam też drugie szelki po jamniku,ale też takie mniejsze,no i Nikity jak miała z pół roku wzwyż.Miałam wystawić na bazarku,ale mogę ci przekazać przy okazji,tylko muszę znowu połówkę prosić,by ci to zawiozła,on będzie w czwartek jechał.Mam też kolczatkę po psie mojej siostry(zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach hihihi),nie wiem,czy jeszcze ktoś ich używa,też mogę dać wam,ale to już dla dorosłego psa.
-
Ja już o domu tymczasowe na swoim Forum Polickim napisałam,do mnie już tylko 20km jest,może akurat się uda,ale jak by były zdjęcia to by lepiej wyglądało ogłoszenie.Czekamy na zdjęcia :)
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Wszyscy trzymamy za niego kciuki i nadal zaglądamy :) Za ciebie też :) -
Zapisuję szczyle.Już rozmawiałam z Martą,żeby zadzwoniła do agulindy,ona mówiła coś,że może wziąć szczyla na DT,coś też wspominała o swojej koleżance.
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Super :):):) -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url] Zapraszam na bazarek fotograficzny do głosowania.Moja ruda też tam jest,jak wygram to oczywiście na boksie pójdzie :)
-
Sorry za offa,ale jest bazarek zimowych fotografii psiaków,moja boksia występuje,może się komuś spodoba :) Jak wygram,to pieniążki idą na operację boksi LILI: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02/page4[/url]