-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Filmik z kąpieli piątkowej po szkoleniu.Lało strasznie,a musiała się kłaść w błocie,więc czarna od spodu była strasznie.Muszę się też pochwalić,że pierwszy raz wykonywała wszystkie polecenia NIE NA SMYCZY.Jako pierwszy psiak.Jestem z niej bardzo dumna :):):) [video=youtube;ZYQfVC3qSIo]http://www.youtube.com/watch?v=ZYQfVC3qSIo[/video]
-
Piątkowa kąpiel po szkoleniu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/559/fcf81dfa4ac20439med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/596/cb7eb9eef71a48b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/598/32a546888c730458med.jpg[/IMG][/URL] Z kąpieli będzie jeszcze filmik później. I dzisiejszy spacerek niedzielny.W końcu same się wyrwałyśmy,mogłyśmy trochę pobiegać po górkach :) Też będzie później filmik :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/604/623c89b7a91441b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/604/6b867991800b975cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/604/c429e2d5bb70f3b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/586/301f29f40ad638d5med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/602/88af191e6605518dmed.jpg[/IMG][/URL] Dziamdziak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/596/ce642941ab5518f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/586/faad055bf766483fmed.jpg[/IMG][/URL] Pod blokiem: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/419/3a24262538e6cb0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/586/831d44d3ee11a1b5med.jpg[/IMG][/URL]
-
Nikita śpioch-jęzorek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/604/6486064f807d7a4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/419/0de6b34f53b538a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/586/a7bd5050623ab481med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/602/f753dac0a1b762abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/559/77036f64f09883damed.jpg[/IMG][/URL]
-
Piękne bydlaczki :)
-
Do adopcji!!! 1. IMIĘ: Różyczka 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: mała 5. UMASZCZENIE: cała czarna 6. WIEK: 3,5 m-ca 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie ( po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Różyczka jest drobniutką, przepiękną czarną koteczką. Ma śliczną, błyszczącą sierść. Mimo to, że jest bardzo wesoła w zabawach jest bardzo delikatna, gdyż nie drapie ludzi. Uwielbia towarzystwo człowieka, podąża za nim krok w krok. Dopomina się o głaskanie i pieszczoty mrucząc przy tym głośno jak traktorek. Koteczka jest odpchlona i odrobaczona. Korzysta z kuwetki. Do szczęścia brakuje jej tylko troskliwego domu, w którym będzie czuła się kochana i potrzebna. Może taki dom stworzysz jej właśnie Ty? Zaginął!!! 18.10.2011 Zaginął kremowy pies rasy golden retriever w okolicach miejscowości Brzózki pomiędzy Nowym Warpnem a Trzebieżą . Pies ma tatuaż . Jeśli widziałeś tego psa lub wiesz, gdzie się obecnie znajduje, prosimy o pilny kontakt się z właścicielem pod nr. tel. kom. 728 790 543
-
[quote name='"tatankas"']Dwie małe dziewczynki znalazły w okolicach Wróblewskiego pieska,na moje oko młody,około 1-2 lata max,piesek do kolana,mieszanka wilczurka,na łapkach białe skarpetki w czarne kropki.Piesek wychudzony,dałam mu jeść i pić,niestety nic innego zrobić nie mogłam.Hycel już nie pracuje,hotel w Sierakowie zamknięty.Piesek bardzo łagodny,daje się spokojnie obejrzeć,musiałam sprawdzić łapkę,bo dziewczynki twierdziły,że ma zranione.To tylko zaczerwienienia między poduszkami były,pies lekko odmrożone łapy ma. Zdjęcia wkleję później,jak komuś zaginął piesek,który choć trochę pasuje do opisu to proszę o kontakt:Ada:502-350-461 Właśnie wróciłam ze spacerku ze swoim rudzielcem,piesek latał po dworze,dostał ode mnie znów paróweczkę,którą zawsze w małych kawałeczkach mam w kieszeni i resztę spaceru nie odstępował mnie na krok.Co jakiś czas popiskiwał,by zwrócić na siebie uwagę.Jest wyższy od mojej,ma około 60-65cm w kłębie.Nie chciał się z moją bawić,a jak go zaczepiała to powarkiwał,ale na moje eee od razu się uspokajał i patrzał niewinnymi oczkami.Raczej te jego warkoty oznaczały,że nie chce się bawić po prostu,nie był agresywny.Bardzo wpatrzony w człowieka i pilnujący się,więc raczej został wyrzucony,niż się zgubił :( .Tak mi szkoda było go zostawiać pod blokiem,zobaczcie jakie cudo:
-
W tym mieście to jedna wielka klika,chciałam napisać komentarz o treści: "Moja suka w wieku 10 lat chorowała od roku na białaczkę(schudła ponad 10 kg w rok),kilka dni później musiałam ją uśpić-ważyła 24kg.Nie wiem jak bym musiała długo ją jeszcze trzymać bez jedzenia,bo z tego powodu została uśpiona,że przestała jeść,żeby jej waga spadła do 16kg.Wiek na takie wychudzenie psa to żaden argument." Niestety dostałam wiadomość,że w mojej wypowiedzi są wulgaryzmy i takie tam i nie może on być zamieszczony.Powiedzcie gdzie,bo ja już zgupiałam???
-
Inka juz w Nowym Wspaniałym DS,cała i szczęsliwa!:)
tatankas replied to Uru's topic in Już w nowym domu
Boziu,jaka ona piękna,jak na razie mam za dużo wydatków,więc nie pomogę,ale chociaż hopsnę :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Dlatego ta dogomania tak wciąga,raz kryminał,raz komedia,są i romanse :):):) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi:MAMY ZRZECZENIE:multi::multi::multi::multi: Trułam tyłek facetowi od rana telefonami,jak już moich nie odbierał,to dzwoniłam z córki,tego nie znał,więc odebrał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Powiedziałam,że dziś koniecznie musi być,bo Aga dziś tylko do 15.00 pracuje.Jak by dzisiaj nie przyszedł do niej(a przyszedł o 14.45,czyli na ostatnią chwilę),to miałam zamiar jechać tam i czatować pod mieszkaniem nawet cały dzień,miałam już adres i kody do domofonu,bez podpisu bym nie wróciła:mad::mad::mad: Można się cieszyć już pełną gębą:razz: -
[quote name='Alicja']a jednak są ludzie którym zależy ... [url]http://toz.wroclaw.pl/705.xml[/url][/QUOTE] Zatłukłabym tą babę gołymi rękoma.Moja boksia też uwielbiała spać na balkonie,ale w lato,zimą nawet wyjść na niego nie chciała :)
- 78403 replies
-
[quote name='andegawenka']czekaj, czekaj, gdy Ci to trio podrośnie:p wiem co mówię. mam dwie siostry:evil_lol:[/QUOTE] No to możemy sobie przybić piątkę,ja też mam dwie siostry,mamę moją uroczyła Bozia dwoma braćmi,ale mamy mama,czyli babcia też miała dwie siostry.Rodzinna tradycja prawie :) Nutusia szaleje,odpoczywaj kochana,bo po powrocie kupa roboty będzie cię czekać,wiem,co mówię.Ja nie zapomnę,jak poszłam rodzić trzecią córkę,trzy dni w szpitalu,a mąż z dwiema córkami w domu sam,no i z psem.Jak wróciłam z niemowlakiem do domu,to musiałam sprzątać z nim na rękach,bo nie było gdzie dziecka położyć,a mieszkanie nie małe,bo ponad 60m2.Takiego syfu nie widziałam,nie mówiąc o tym,że wtedy średnia 4 latka przyszła w ciuchach 6 latki,a 6 latka w ciuchach 4 latki po mnie do szpitala.No i obie nawet przez te trzy dni się nie czesały.Takie dwa strachy na wróble hihihi :):):)
-
To ja tak w skrócie napiszę,że moja mniej więcej w wieku Pablita jest,też mam bokserkę.No i niestety,też lubi sobie podgryzać,nawet jak jesteśmy w domu,to chodzi i kombinuje,co by tu pochrupać.Zabawki dzieci moich już prawie wszystkie popodgryzane,ale przynajmniej dzieci nauczyły się pilnować i sprzątać swoje zabawki :) Moja też śpi w łóżku,ale dzieci :)
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/587/58a8f60c7f8c4108med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/594/6204257b00e19fa8med.jpg[/IMG][/URL] [b]I zabawa z Pancią,wiedziałam,że będzie dobrze:[/b] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/555/42e689318c81331dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia mówią wszystko.Bigosik w nowym domku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/555/d04024929ace34a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/588/08b64264f29300ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/594/671c35f84b199f4dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='tu_ania_tu']Niesamowite, Ada ja też jestem z 13.11. Dziewczyny okropnie mi przykro że zapomniałam o tym cholernym zrzeczeniu, nie byłoby sprawy w ogóle bo by mi na 100% podpisał. Boksio mnie tak zakrecił...[/QUOTE] No widzisz,to na pewno mamy dużo wspólnego ze sobą-miłość do boksiów i dogów tak na początek. Aniu ty robisz tak jak ja,łapiesz psa i ucieszona,że udało się uratować zapominasz o papierkach,dlatego ja zawsze zabieram ze sobą koleżankę,ja z psem zwiewam a ona zostaje i zajmuje się papierkami :p Agnieszko,jak już pisałam wcześniej,w piątek będę go nękać,jak nie podpisze,kuffa tylko zapomniałam,że to już jutro :) Jakoś mi tydzień zleciał nie wiadomo kiedy.Będę jutro od rana do niego dzwonić. -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki agulinda za ogłoszenia :) A ja Zapraszam na bazarek na TTBS: http://www.dogomania.pl/threads/201539-Srebro-ciuch-gry-Xbox360-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-do-13.02.2011-do-godz.22.00?p=16244238#post16244238 -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Tereski: Zapraszam na bazarek na TTBS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201539-Srebro-ciuch-gry-Xbox360-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-do-13.02.2011-do-godz.22.00?p=16244238#post16244238[/url] -
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na TTBS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201539-Srebro-ciuch-gry-Xbox360-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-do-13.02.2011-do-godz.22.00?p=16244238#post16244238[/url] -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle miesięcy na smyczy jak już,nie wychodziła z domu ostatnie kilka miesięcy,to się nie dziwię.Sama bym chyba ziemię całowała po kilku miesiącach w domu.Jeden dzień posiedzę w domu,bo dzieci chore,to wieczorny spacerek około godziny trwa,bo tak świeżego powietrza brakuje,a na wakacje to tylko do domku z działeczką co roku jeździmy i na działce całe dnie spędzamy-nawet jak pada,by od murów odpocząć :)