-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Wysłałam przed chwilą maila do fundacji,pies jest też na allegratce i na OXL-ogłoszeniach.Muszę jeszcze go gdzieś umieścić,ale wiecznie brak czasu. Jego ogłoszenie jest też na forum Polickim,u mnie na naszej klasie i na koncie tozu na naszej klasie.
-
Już wpisałam kwoty z mojego i Mysza2 bazarku i jest 2200 prawie,do tego jeszcze z bazarku Maruda666,tylko nie wiem,jaka dokładna kwota.Wiem też ,że wpłacone zostały pieniądze od dziewczyn z [url]www.boksery.pun.pl[/url] od razu na konto dla Pablita.Jest już spłacona operacja,wizyta weterynaryjna,surowica.No ale dalej zbieramy,bo jeszcze rehabilitacja w planach,no i pewnie nie jedna wizyta go jeszcze czeka.
-
Wszystkie wpłaty,które Kapselkowa potwierdziła zostały wpisane,te które jeszcze nie zostały potwierdzone,a o których wiem,że powinny być,to około 12 stycznia z bazarku Mysza2-223zł,oraz z bazarku Maruda666-około 120zł,no i mój,jeżeli jest więcej,to Kapselkowa musi potwierdzić od kogo i ile i kiedy doszły.
-
Składam ogłoszenie.Zdjęcie będzie te: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/374/063b77af46cfde8fmed.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Poszedłem na postój taksówek, chciałem wrócić do domu.. Nie miałem pieniędzy, nikt nie mówił w moim języku.. Samochody jeździły w kółko, kierowcy udawali, że mnie nie widzą.. Człowiek, który mi pomógł, też mnie nie rozumiał, choć próbowałem mu wytłumaczyć, co czuje.. Zresztą i tak nie uwierzyłby w moją opowieść o tym, jak najlepszy przyjaciel może zdradzić.. Chciałem powiedzieć, jak przez 5 lat kochałem, byłem wierny, pomocny, wdzięczny i zostałem sam, w deszczu, bezradny i samotny.. Szybko przekonałem się, że dobremu człowiekowi, który mi pomógł, nie odpowiada to, że nie mam pieniędzy, że musi znosić mnie w swoim domu.. Nie spytał nawet jak mam na imię.. Nawet, gdyby spytał, nie znałem jego języka... Mam mało czasu, jeśli nikt mi nie pomoże ten człowiek też mnie wyrzuci.. Szare, metalowe kraty, zamiast okna z firankami, zimny beton zamiast kanapy, krople deszczu zamiast kocyka.. Tak rysuje się moja przyszłość.. 1)Imię-Bigos 2)płeć-pies 3)wiek-około 5 lat 4)Umaszczenie brązowe z białym krawatem 5)szczepienie przeciw wściekliźnie 2 tygodnie temu 6)wielkości do kolana(37kg) 7)Lubi obcych i znajomych ludzi i dzieci,przyjazny do suk,jak i do psów 8 )pod nieobecność aktualnych opiekunów w domu niszczy,ale może to być spowodowane niewybieganiem psa.Pies siedzi po kilka,a nawet kilkanaście godzin dziennie sam w domu,wychodzi na spacer na kilka minut tylko dwa razy dziennie. 9)Ładnie chodzi na smyczy 10)Zna podstawowe komendy:siad,łapa,leżeć 11)Dla osoby,która większość czasu spędza w domu i potrzebuje kompana do towarzystwa,lub dla osoby,która może zapewnić psiakowi odpowiednią dawkę ruchu(sporą dawkę). 12)Pies został znaleziony na postoju taksówek w Zdrojach w stanie dobrym.Przygarnięty przez pana,który większość czasu spędza poza domem,nie może zapewnić psu odpowiedniej dawki ruchu i uwagi,dlatego pies demoluje mu mieszkanie.Pies trafił do schroniska,po mojej telefonicznej interwencji i ofiarowaniu pomocy w znalezieniu psu domu,pies został odebrany ze schroniska po trzech dniach,już po tak krótkim czasie sporo wychudzony.Mamy trzy dni na znalezienie mu domu stałego lub domu tymczasowego,bo znów trafi do schroniska.POMOCY!!! [/FONT][/COLOR][/B]
-
Kurcze,taki im tekst odwaliłam,tyle się napisała,no i wyskoczyło,że komentarz za długi.Później znów napiszę,ale tym razem skopiuję tekst na wszelki wypadek.Jak bym tego gnoja dorwała,który tak oczernia fundację,a broni właścicieli,to bym go rozszarpała.
-
Oczywiście,że [b]choleraa[/b] napisała tekst,jak mogłabym do kogoś innego zwrócić się o pomoc,jak mamy taki pisarski dar na miejscu.
-
Mamy tekst: [b][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Poszedłem na postój taksówek, chciałem wrócić do domu.. Nie miałem pieniędzy, nikt nie mówił w moim języku.. Samochody jeździły w kółko, kierowcy udawali, że mnie nie widzą.. Człowiek, który mi pomógł, też mnie nie rozumiał, choć próbowałem mu wytłumaczyć, co czuje.. Zresztą i tak nie uwierzyłby w moją opowieść o tym, jak najlepszy przyjaciel może zdradzić.. Chciałem powiedzieć, jak przez 5 lat kochałem, byłem wierny, pomocny, wdzięczny i zostałem sam, w deszczu, bezradny i samotny.. Szybko przekonałem się, że dobremu człowiekowi, który mi pomógł, nie odpowiada to, że nie mam pieniędzy, że musi znosić mnie w swoim domu.. Nie spytał nawet jak mam na imię.. Nawet, gdyby spytał, nie znałem jego języka... Mam mało czasu, jeśli nikt mi nie pomoże ten człowiek też mnie wyrzuci.. Szare, metalowe kraty, zamiast okna z firankami, zimny beton zamiast kanapy, krople deszczu zamiast kocyka.. Tak rysuje się moja przyszłość..[/b][/FONT][/COLOR]
-
Czytam właśnie komentarze pod artykułem.Masakra.
-
Kochana choleraa już kombinuje ogłoszenie.Robocze imię dla psiaka to [b]Bigos[/b].Taki ciapkowaty jest psiak.
-
[quote name='ageralion']A w schronisku go nie zaczipowali? Przeciez maja taki obowiazek...[/QUOTE] Nie mam pojęcia,trzeba byłoby wypytać w schronisku.
-
Mnie się wydaje,że nie ma,był trzy dni w schronisku,gdyby miał,to raczej w opisie by napisali,zresztą już sama nie wiem.
-
Martuś zaproś [b]choleraa[/b]-chlera nie wiem jak ją się odmienia :) na wątek boksiowy,ona takie piękne teksty pisze :) Kapselku podaj maila do sosów to prześlę,jak będzie test!!!
-
Martuś jak zgłosić go do sosów???Kapselku pomóż!!! Kto ładne ogłoszenie może mu napisać???
-
Zadałam facetowi pytania w punktach: 1.Imię psa 2.Płeć 3.Wiek. 4.Umaszczenie i cechy charakterystyczne. 5.czy ma chipa. 6.Ogólny stan zdrowia,szczepienia i odrobaczenia. 7.Sterylizacja/kastracja(czy ma jajka) 8.Wielkość(przed kolano,do kolana,powyżej kolana,jaka waga) 9.Zachowanie psa do: -obcych -dzieci -do innych psów i suk 10.Czy zachowuje czystość w domu? 11.CZY NISZCZY ALBO HAŁASUJE POD NIEOBECNOŚĆ WŁAŚCICIELA(potrzebne nam,by wiedzieć,czy mogą być ludzie,którzy pracują,czy lepiej by adoptowali go ludzie niepracujący,lub ludzie u których zawsze ktoś jest w domu,by pies nie wrócił po paru dniach z adopcji) 12.Jak chodzi na smyczy? 13.Czy zna podstawowe komendy? 14.Dla kogo to pies polecany? 15.Historia psa:gdzie został znaleziony,w jakim stanie? 16.Inne obserwacje. 17.Podsumowanie. 18.Kontakt,jaki możemy podać na ogłoszeniach. Odpisał: 1.nieznane 2.pies 3.kolo 5 4 brązowy biały krawat 5.niewiem 6.szczepiony przeciw wsciekliżnie 2 tyg temu 7.ma 8do kolana 37 9.Zachowanie psa do: -obcych radosny -lubi -do innych psów i suk przyjazny 10.Czy zachowuje czystość w domu? nie 11.CZY NISZCZY ALBO HAŁASUJE POD NIEOBECNOŚĆ WŁAŚCICIELA(potrzebne nam,by wiedzieć,czy mogą być ludzie,którzy pracują,czy lepiej by adoptowali go ludzie niepracujący,lub ludzie u których zawsze ktoś jest w domu,by pies nie wrócił po paru dniach z adopcji) niszczy 12.Jak chodzi na smyczy? spokojnie 13.Czy zna podstawowe komendy? siad lapa lezec 14.Dla kogo to pies polecany? dla osoby ktura potrzebuje konpana 15.Historia psa:gdzie został znaleziony,w jakim stanie? znalezony zostal na postoju taxi w zdrojach stan ok 16.Inne obserwacje. 17.Podsumowanie. 18.Kontakt,jaki możemy podać na ogłoszeniach. 793308585
-
Już napisałam temat na forum Tozu Szczecińskiego,tam mają dużo wolontariuszy,może jak się komuś spodoba to pojedzie do adopcji do Niemiec???!!!Zobaczymy.Nie dam mu trafić do schronu ani na ulicę.
-
Chcesz,żeby mnie mąż z domu wyrzucił.On na stówę się nie zgodzi na psa,szczególnie na dorosłego,boi się o dzieci,szczególnie tą najmłodszą.Wiesz co by się stało,gdyby 3 letnie dziecko weszło między dwa bawiące się boksery-nie mówiąc co by było,gdyby się gryzły :(:(:( niestety mogę zapomnieć.
-
No to już wiem dlaczego facet wysłał dziś zdjęcia w końcu.Przed chwilą dzwonił,że nie może psa jednak trzymać dłużej niż do 25 stycznia.On musi pracować,a pies pod nieobecność dewastuje mu całą chatę.Zamówił sobie nowe drzwi do domu,stare rozwalone,nie będzie ryzykował,że następne mu rozwali.Macie jakieś pomysły???To tak mało czasu.
-
Super,miejmy nadzieję,że wszystko da się wyleczyć.Jak zwykle trzymamy kciuki :)
-
Mam zdjęcia od faceta,w końcu dostałam na maila,zaraz mu posłałam kilkadziesiąt pytań w punkcikach,mam nadzieję,że odpowie i będzie można robić ogłoszenia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/532/47bdea4c0f0ea80bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/539/d2e87a0c38f1c608med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/534/0c9ae0c4062192a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/374/063b77af46cfde8fmed.jpg[/IMG][/URL] Czy on nie jest cudny :) Czy te oczy mogą kłamać???
-
1. IMIĘ: Badi 2. PŁEĆ: kot 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: duży 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 1,5 roku 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Badi jest dorodnym, 1,5 rocznym kocurkiem. Jest ogromnym pieszczochem, podczas głaskania kładzie się na grzbiecie i daje brzusio do miziania. Jest delikatny, nie wystawia pazurków. Nie wybrzydza przy jedzeniu i doskonale wie do czego służy kuweta. Ma dobry apetyt. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. Czeka na powrót właściciela przy drzwiach jak pies i wita miaukaniem. Szukamy dla Badiego domku, w którym będzie kochany i rozpieszczany. DANE ZGŁASZAJĄCEGO: IMIĘ I NAZWISKO: Izabela ADRES: TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843