Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!! Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę: [U][/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] [B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!! za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]
  2. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!! Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę: [U][/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] [B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!! za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]
  3. Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!! Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę: [U][/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] [B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!! za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]
  4. [quote name='Iza i Avanti']Tatankas! Transport może dałoby radę jakoś dograć. Mam koleżankę w Bydgoszczy, która dużo jeździ po północnej Polsce. Z Bydgoszczy do Ostrowite to raptem 94 km. Kapselku! A Ty z Konina jesteś, prawda? Masz jeszcze bliżej... 28 km! Może masz kogoś znajomego, kto mógłby dom sprawdzić?[/QUOTE] Oj tak tak,kapselku,byłoby super,ty byś do złego domku boksia na pewno nie oddała,inne boksiowe cioteczki też nie :) Oby tylko jutro dobre wiadomości przyszły 8)
  5. Super,żeby wszystkie wiadomości z nowych domków były tak dobre.
  6. Rozmawiałam przed chwilą z panem,który ma boksia,z tą panią z pod Torunia też już rozmawiał,mam nadzieję ,że będzie wszystko ok.Że się dogada pani z rodzinką.Pan czeka na wiadomość,boksio do dzieci idealny jest,pan ma córkę,żonę,znajomi przychodzą i jest wsio ok,tylko,że pies całymi dniami sam w domu :(
  7. W razie czego będziemy też szukać kogoś,kto podpisze z państwem umowę adopcyjną i sprawdzi domek,wioska Ostrowite koło Rypina.
  8. Dziewczyny,właśnie rozmawiałam z panią,która jest zainteresowana adopcją Bigosa,aż dreszcze mam na całym ciele.Pani opowiadała jak to Bigosik jest podobny do jej byłego bokserka,jej bokserek odszedł na raka jelita w wieku 7 lat,walczyli o niego do końca i był pełnoprawnym członkiem rodziny(podobno potrafił wszystko prócz jazdy na rowerze :) ).Mieszkają na wsi w domku z dużym ogrodem,piesek będzie miał gdzie biegać.Oczywiście jako domownik byłby w domu razem z nimi a nie na podwórzu.Pytała,czy piesek lubi dzieci,bo u nich zawsze prawie dzieci są,sami mają dwójkę dzieci-bliźniaki w wieku 19 lat,więc muszą to dzisiaj obgadać z całą rodzinką wieczorem i do mnie jutro zadzwonić.Martwią się już o dojazd psiaka do nich ,bo mieszkają w Kujawsko-Pomorskim jakieś 60km od Torunia.Czy dałoby się transport jakiś zorganizować?Jeżeli będzie trzeba to nawet płatny,jakoś się uzbiera.Mam dobre przeczucie po rozmowie,mam nadzieję,że się uda :)
  9. Dziękuję dziewczyny,jesteście niesamowite,niestety dalej żadnego telefonu :(
  10. tatankas

    Metamorfozy

    Jola_li ja mam znowu trzy córki,dwie w szkolnym wieku 1 i 3 klasa,trzecia od września do przedszkola ,jako wolontariuszka TOZ-u chętnie zaznajomię się z twoją pracą,może uda się zorganizować coś u nas w szkołach lub przedszkolu :)
  11. Zapożyczyłam banerek,jak na razie Szczecinek górą :)
  12. Dziewczyny SZCZENIAK BOKSERA-SUNIA DO ODDANIA W SZCZECINIE: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/38854/oddam-psa-pilnie/[/url]
  13. Bigosia ogłoszenia: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/10798941_znaleziony_5_letni_bokser_szuka_domu.html[/URL] alegratka.pl [URL]http://nk.pl/profile/28418584/gallery/album/2/274[/URL] Nasza Klasa-konto TOZ-u w Policach [URL]http://nk.pl/#profile/5697653/gallery/album/13/247[/URL] Nasza Klasa-moje konto [URL]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy&query=&page=3[/URL] Poczekalnia TOZ-u Szczecińskiego [URL]http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=106761#106761[/URL] Wirtualne Police [URL]http://szerlok.pl/oferta/znaleziony-bokser-5-letni-do-adopcji-ID4DH8.html[/URL] Szerlok.pl [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/zaginione-zwierzeta/ogloszenie/150680-znaleziony-bokser-5-letni-do-adopcji--oferta-zachodniopomorskie/[/URL] hiper ogłoszenia [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/43050/Znaleziony-5-letni-bokser-do-adopcji/[/URL] Morusek [URL]http://www.naszszczecin.pl/flora-i-fauna/inne/szczecin-znaleziony-5-letni-bokser-szuka-domu-szczecin.htm[/URL] nasz Szczecin.pl [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/znaleziony-bokser-5-letni-do-adopcji/26403[/URL] PetWorld.pl [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/znaleziony-bokser-5-letni-do-adopcji/26403[/URL] OLX [URL]http://www.adopcje.org/adopcja64787.html[/URL] adopcje.org [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,26083,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosemFjaG9kbmlvcG9tb3Jza2llLCxkdb95LHAwLmh0bWw=.html[/URL] adopcja psa [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Znaleziony-5-letni-bokser-do-adopcji-id17285.html[/URL] Ogłoszenia adopcyjne zwierząt [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=667[/URL] Fundacja SOS Bokserom [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/43050/Znaleziony-5-letni-bokser-do-adopcji/[/URL] do adopcji.pl [URL]http://www.boksery.pun.pl/viewtopic.php?id=495[/URL] Forum [URL="http://www.boksery.pun.pl"]www.boksery.pun.pl[/URL] [URL]http://www.fundacjabokserywpotrzebie**********/boksery-pozafundacyjne,15/pomorze-bigos,2870.html[/URL] Forum Fundacji Boksery w Potrzebie [url]http://allegro.pl/bokser-bigos-fundacja-boksery-w-potrzebie-i1431128422.html[/url] allegro wystawiły dziewczyny z fundacji :):):)
  14. Oby DT wypalił jednak,będę optymistką,choć ani jednego telefonu w jego sprawie :(
  15. Masakra jest z DT,też szukam dla boksia ze Szczecina DT,bo już raz trafił do schronu,ale namówiłam znalazcę,żeby go odebrał,nie wiem ile go jeszcze będzie trzymał :( Boję się,że go wywali.Trzymam kciuki za chłopaka.
  16. Super wiadomości :):):)
  17. Dziękuję w imieniu Pabla,już poprawiam,bo chyba więcej wyszło,wpis na pierwszej :)
  18. Aha,a to jest ogłoszenie,które było na Infoludku przez obecnego opiekuna wystawione: [B]oddam boksera w dobre ręce z powodu wyjazdu [/B]wiek psa 5 lat radosny lubi zabawy i dzieci tel 535 308 585 [IMG]http://ogl.infoludek.pl/pliki/zdjecia_ogloszenia/108/1293729833_DSC00072.JPG[/IMG] A to ze schroniska: [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/63330.jpg[/IMG] [B]16/2011[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]numer:[/B] 16/2011 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Pies trafił do naszego Schroniska 03.01.2011, został znaleziony 3 tygodnie wcześniej przy ul.Łubinowej. [B][COLOR=red]I tu i tu inny wiek,ale ogólnie nic nie potwierdzone.[/COLOR][/B]
  19. Ja też już jestem.Gadałam dziś z facetem,właśnie wymieniali mu drzwi do mieszkania,bo stare podobno zniszczył mu boksio.Mówił,że czeka na wiadomość cały czas ode mnie,ale jak mu pies coś zniszczy jeszcze to podejrzewam,że go wywali.Już kilka dni temu próbował oddać go do TOZ-u do Szczecina,ale dziewczyny były przeze mnie zaznajomione z tematem.Ale nie będę się powtarzać,tylko z wątku ogólnego skopiuję swoje wypowiedzi po kolei: Z 05.01.2011-"Zadzwoniłam dzisiaj do faceta,że chciałabym adoptować boksia,powiedział,że nieaktualne,że już boksio wydany.Jak przedstawiłam się,że jestem z TOZ-u i że taki sam bokser jest w schronisku,to to zaczął mieszać,że on go znalazł 3 tygodnie wcześniej i go przygarnął i szukał mu domu,ale jak w sylwestra pies został sam to zniszczył całe drzwi wejściowe i dlatego go oddał,choć mu szkoda było.Jak mu powiedziałam,że boksery w schroniskach umierają z braku człowieka,nie jedzą a w zimę na dokładkę odmrażają sobie wszystko,bo w Szczecinie nie ma boksów ogrzewanych dla krutkowłosych to facet wsiadł w samochód i przed 16.00 go odebrał ze schroniska.Obiecałam mu pomoc w szukaniu mu domu,jeżeli go przetrzyma.Gadałam z nim około 19.00-pies już u niego wykąpany i strasznie wychudzony,a był w schronisku tylko 3 dni,a co by było po 2 tygodniach?Ma mi przesłać maila do siebie,zadam mu pytania,na które odpowie,oraz prześle kilka zdjęć i będziemy działać.Chyba się facio trochę przestraszył hihihi.Trochę pokrzyczałam na niego.[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG]" 17.01.2011-"No to już wiem dlaczego facet wysłał dziś zdjęcia w końcu.Przed chwilą dzwonił,że nie może psa jednak trzymać dłużej niż do 25 stycznia.On musi pracować,a pies pod nieobecność dewastuje mu całą chatę.Zamówił sobie nowe drzwi do domu,stare rozwalone,nie będzie ryzykował,że następne mu rozwali.Macie jakieś pomysły???To tak mało czasu." 18.01.2011-"choleraa napisała piękny tekst do ogłoszeń: [B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Poszedłem na postój taksówek, chciałem wrócić do domu.. Nie miałem pieniędzy, nikt nie mówił w moim języku.. Samochody jeździły w kółko, kierowcy udawali, że mnie nie widzą.. Człowiek, który mi pomógł, też mnie nie rozumiał, choć próbowałem mu wytłumaczyć, co czuje.. Zresztą i tak nie uwierzyłby w moją opowieść o tym, jak najlepszy przyjaciel może zdradzić.. Chciałem powiedzieć, jak przez 5 lat kochałem, byłem wierny, pomocny, wdzięczny i zostałem sam, w deszczu, bezradny i samotny.. Szybko przekonałem się, że dobremu człowiekowi, który mi pomógł, nie odpowiada to, że nie mam pieniędzy, że musi znosić mnie w swoim domu.. Nie spytał nawet jak mam na imię.. Nawet, gdyby spytał, nie znałem jego języka... Mam mało czasu, jeśli nikt mi nie pomoże ten człowiek też mnie wyrzuci.. Szare, metalowe kraty, zamiast okna z firankami, zimny beton zamiast kanapy, krople deszczu zamiast kocyka.. Tak rysuje się moja przyszłość.. Zrobiłam boksiowi kilkanaście ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych,różnych forach i stronach tozowskich Szczecina i Polic,oraz na naszej klasie." [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]22.01.2011-"[/FONT][/COLOR]dostałam informację z TOZu Szczecińskiego,że pan był wczoraj z nim u nich i chciał oddać,one ode mnie znały już sprawę,więc zaproponowały panu,by opłacił na 2 tygodnie hotelik,jak chce się psa pozbyć,w tym czasie one będą mu domku szukać.Jeżeli nie znajdą przez ten czas to pies przejdzie pod opiekę TOZu,a on będzie czysty.Nie zgodził się i sobie poszedł.Tak się boję,by go gdzieś w lesie nie zostawił[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" [B][COLOR=red]No i to cała jego historia.Ani jednego telefonu!!![/COLOR][/B]
  20. No pewnie,że podrzucimy,przecież ktoś musi pilnować LILUCHNY.
  21. Boziu,a tak się wszystko ładnie układało.Bardzo mi przykro Juniorku :(:(:(
  22. Masz rację,z boksera to on niewiele ma,a mordka typowo astkowa :)
  23. [quote name='Kapsel']Bigos na stronie Fundacji [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=667[/URL] Aduś Państwo się zastanawiają nad wzięciem boksia. Boją się o to jego niszczenie. Mam nadzieję, że dadzą mu jednak szansę :roll::roll::roll:[/QUOTE] Niestety państwo się nie zdecydowali,dalej bardzo przeżywają odejście swojego boksia i na razie nie chcą nowego :(:(:(DALEJ SZUKAMY DOMKU DLA BIGOSA!!!
  24. Pani Diana nigdy nie używa prądu.Chodzę tam od kilku miesięcy,mój pies jak tylko ją z daleka widzi to leci jak szalony się przywitać,gdzie poszłam na szkolenie ze względu na to,że pies jest lękliwy,boi się obcych.Na pierwszych zajęciach pierwsze jej(Diany) słowa to takie,że nie używamy kolczatek ani prądu,to co dopiero ty pier...... Szkolenie nie polega na pokazywaniu psu kto rządzi,ale na współpracy i to jest główna różnica.Pan Stasiu pokazuje jak psa ułożyć,jak pokazać psu,że to my rządzimy.Pani Diana uczy właścicieli jak odczytywać psie zachowanie,jak ma właściciel się zachować w danej sytuacji,by pies zrobił to czego oczekujemy.WSPÓŁPRACA TO SUKCES SZKOLENIA A NIE SIŁA.
  25. Dokładnie tak jak pisze Alicja-[b]SZARPANIE NIE JEST NAUKĄ TYLKO ZASTRASZENIEM PSIAKA,SZCZEGÓLNIE NA DŁAWIKU LUB KOLCZATCE[/b].Ja teraz chodzę ze swoją sunią na szkolenie pozytywne u pani Diany.Można psa dociągnąć do nogi,czyli szarpnięciem lekkim skorygować psa chód,ale ja psa prowadzę na zwykłej parcianej obroży.U mnie bardzo ważne jest,by pies nie ciągnął,bo czasami zdarza się,że jedną ręką prowadzę psa i wózek z niespełna 3 letnim dzieckiem.I udaje mi się to bez dławików i kolczatek.Nie zdecydowałabym się nigdy pójść na szkolenie do pana Stasia z tego względu,że moja suczka bardzo boi się obcych,szczególnie mężczyzn.Nikt poza mną i mężem nie może jej prowadzić na smyczy,ona by sobie prędzej łeb urwała,niż poszłaby z kimś gdzieś,raz pani Diana próbowała ją wziąć na smyczy to mało sobie karku nie złamała próbując się od niej wyrwać i uciec do mnie,więcej nie próbowałyśmy,a chodzimy na szkolenie już kilka miesięcy i moja ruda już dobrze panią Dianę zna.
×
×
  • Create New...