Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Jaki serial,musiał mnie wywieźć 20 km od domu,żebym na kompa nie weszła hihihi
  2. Już piszę,dziś miałam dzień bez kompa,mąż mnie zmusił.Teraz śpi :)
  3. Zawiozłam dziś parę rzeczy dla szczyli do ageralion,mam nadzieję,że się przydadzą,tak jak kubraczek do noszenia dla suni po sterylce :)
  4. Kolejne bazarki na TTBS: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM%21%21%21-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489"]http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM!!!-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202562-ZAPRASZAM-Ciuch-dla-dzieciaka-psiaka-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-28.02?p=16338162#post16338162[/URL] I bazarek dla boksiów i nie tylko: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202667-WIELKA-WYPRZEDARZ-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-28.02?p=16349744#post16349744[/URL] Z drugiego i trzeciego bazarku można zrobić zakupki i pójdzie jedną przesyłką :)
  5. Kolejne bazarki na TTBS: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM%21%21%21-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489"]http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM!!!-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202562-ZAPRASZAM-Ciuch-dla-dzieciaka-psiaka-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-28.02?p=16338162#post16338162[/URL] [SIZE=4][COLOR=red][B]Wielka wyprzedaż:[/B][/COLOR][/SIZE] I bazarek dla boksiów i nie tylko: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202667-WIELKA-WYPRZEDARZ-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-28.02?p=16349744#post16349744[/URL] [SIZE=4][B][COLOR=red] Z drugiego i trzeciego bazarku można zrobić zakupki i pójdzie jedną przesyłką :)[/COLOR][/B][/SIZE]
  6. Zapraszam na kolejny bazarek dla boksiów i nie tylko: http://www.dogomania.pl/threads/202667-WIELKA-WYPRZEDARZ-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-28.02?p=16349744#post16349744
  7. Cały czas zaglądają do chłopaka i na bieżąco wszystko śledzą:) Zapraszam na kolejny bazarek dla boksiów i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202667-WIELKA-WYPRZEDARZ-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-28.02?p=16349744#post16349744[/url]
  8. Same dobre wiadomości.Powodzenia Fifuś.Wiedziałam,że będzie z ciebie psiak i to nie łańcuchowy :) Zapraszam na kolejny bazarek dla boksiów i nie tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202667-WIELKA-WYPRZEDARZ-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w-do-28.02?p=16349744#post16349744[/url]
  9. [quote name='ageralion']Sunia juz opatrzona[/QUOTE] To super,bo naprawdę ta rana mnie przeraziła,wyglądało,jakby miało jej tam zaraz coś ze środka wypaść :(
  10. Zaglądają i czekają na nowe wiadomości o chłopaku :)
  11. No weekend jest,pewnie ganiają po polach :)
  12. dwa zaczęłam i cztery zamykam,czyli w sumie sześć :)
  13. ageralion wykończysz mnie tymi bazarkami,ale proszę,oto następny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202562-ZAPRASZAM-Ciuch-dla-dzieciaka-psiaka-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-28.02?p=16338162#post16338162[/url]
  14. [quote name='Kapsel']Ale szczęściarz z Fifka. :p Widać, że dobrze mu nadmorskie powietrze służy ;););) Super, że udało mu się znaleźć domek z marzeń :):):):):):):) Tatankas, czas zmienić tytuł :cunao::cunao::cunao::popcorn::cunao::cunao::laola:[/QUOTE] Z miłą chęcią zmienię tytuł :) Ale Fifek ma teraz babek koło siebie,żyć nie umierać :)
  15. [QUOTE][COLOR=purple] "To jest do cholery nie podobne" - burknął i poszedł szykować psom śniadanie![/COLOR];-)[/QUOTE] No i właśnie tyle faceci mają do powiedzenia.Aż tyle i dobrze,że tylko tyle hihihi
  16. [B][SIZE=5][COLOR=red]Rozliczenia: [SIZE=2][COLOR=black]Transport suczki+2 półroczne sunie do Szczecina [COLOR=red]-20zł[/COLOR] Transport suczki+5 szczeniaków do Szczecina- [COLOR=red]-20zł[/COLOR] Z bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200376-DO-USUNI%C4%98CIA-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/200376-DO-USUNI%C4%98CIA-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011[/URL] [COLOR=red]+38zł[/COLOR] Z bazarku:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201451-ZAKO%C5%83CZONY-Bi%C5%BCu-do-domu-na-boksi%C4%99-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w[/URL] [COLOR=red]+2zł[/COLOR] _____________________________________________________________________ [COLOR=red]Byłyśmy na zero[/COLOR]:smile:-długo się nie pocieszyłyśmy.Właśnie dostałam wiadomość,że WSZYSTKIE KOCIAKI W NASZEJ SIEDZIBIE MAJĄ GRZYBICĘ.Aby zapewnić im jak najlepszą opiekę i leczenie dziewczyny pojechały do Niemiec po tabletki Koszt tabletek [COLOR=red]-112zł [COLOR=black]Potrzebne będą jeszcze szczepionki na grzybicę dla kotów Koszt szczepionek [COLOR=red]-250zł [COLOR=black]Transporty kotów i psów w ostatnim tygodniu wyniosły [COLOR=red]-100zł [COLOR=black]Mamy aktualnie w siedzibie suczkę z wysypiska śmieci ciężarną,trzeba wykonać sterylizację aborcyjną [COLOR=red]-250zł [COLOR=black]A także wykonać operację bezdomnej kotki z ropniem,której koszta wyniosą [COLOR=red]-100zł [COLOR=black]______________________________________________________________________ Stan konta to [COLOR=red]-812zł Będę organizować kolejne bazarki,dzięki którym mam nadzieję uda nam się wyjść na prostą. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [quote name='ageralion']Mam bardzo nietypowa i pilna sprawe. Rocky - ten rasowy psiak znaleziony ostatnio w parku, ma bardzo zle wyniki badan krwi. Powinien miec 4x wiecej czerwonych krwinek niz ma i jesli nie przejdzie transfuzji, nie przezyje do konca tygodnia :placz: [COLOR=red][B]Szukamy pilnie asta, ktory moze zostac dawca krwi dlo Rockiego!!![/B][/COLOR][/QUOTE] Mam sąsiadkę z astem,ale nie wiem gdzie mieszka,na pewno zdrowe bydle.Jak spotkam ją to się zapytam.Dzwoń do Diany,ja dzisiaj jadę na szkolenie,to się jej zapytam,czy nie miałaby jakiegoś dawcy.A ze szkolenia mam labradora,który by też się nadawał,no bo właśnie nie rozumiem dlaczego musi być ast???
  18. To teraz już tylko lepiej będzie.Bądź grzeczny młodziaku.
  19. :multi::multi::multi:Miłej i spokojnej nocy pierwszej życzymy:multi::multi::multi:
  20. Nutusia musiała wziąć drugą boksię,bo przecież tytuł by musiała zmieniać,no i nikt by nie trafił tu do niej :):):)
  21. Prawie 70 osób-niezły wynik,mamy drugie miejsce :)
  22. No niestety tak to jest z głosowaniami,już przewaga 33 głosów,o ile dobrze liczę.Niestety ciężko. A jak tam nasz Dylanek,młodziak?
  23. kolejny bazarek na TTBS: http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM!!!-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489 ZAPRASZAM!!!
  24. kolejny bazarek na TTBS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM!!!-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489[/url] ZAPRASZAM!!!
  25. Jak bym z nią przyszła do domu,to by mnie mąż razem z nią wywalił to raz.Druga sprawa to parwo w domu.Do maja muszę się powstrzymać z przygarnianiem szczeniaków.Zresztą dziewczyny mi tyle pracy przy bazarkach dają,że już dla swojej gromadki mi czasu brak :):):) No właśnie-kolejny bazarek na TTBS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAPRASZAM!!!-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin-28.02.?p=16330489#post16330489[/url] ZAPRASZAM!!!
×
×
  • Create New...