-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Zakończyłam trzy bazarki,ale żeby nie tracić czasu,bo kaska potrzebna,to wystawiam nowy,łączony jeden,bo roboty kupę przy kilku i mi się mieszają już: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011?p=16232669#post16232669[/url] Zapraszam!!!
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Spoko czekam.Niuniu trzymaj się. -
Bez serca są ci ze schroniska dosłownie,przecież można spisać umowę na DT,można jak się chce wiele,no ale po co się wysilać :(
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Dostałam około 11.00 smsa od Oli,że Bigos już w domku i jest super,no ale mi tylko takie wiadomości nie wystarczyły,więc od razu oddzwoniłam.Ola mówiła,że zapomniała wczoraj do nowych właścicieli zadzwonić,by ich zawiadomić,tak samo dzisiaj z rana,zadzwoniła do nich dopiero z drogi,że będzie za 10 minut.Odebrał syn pani,który tylko stwierdził,że leci po mamę.Jak dojechała to już wszyscy stali przed domkiem i na nich czekali.Pani od razu zabrała Bigosa i zaczęła z nim biegać,bawić się,ściskać i wycałowywać go,zawołała sąsiada,że ich Bigosik jest już w domu,gdy Ola napomknęła,że Bigos to Apacz,to pani stwierdziła,że czekali na Bigosa i będą mieli Bigosa.hihihi.Wszyscy pytali,dlaczego takie mu dałam imię,ale to imię właśnie przyniosło mu szczęście :):):) Bigos też cieszył się jak głupi,a kuperek latał mu na wszystkie strony.Okazało się,że jest tam też mała dziewczynka,która najprawdopodobniej jest z porażeniem mózgowym,Ola martwiła się trochę,że Bigosik może jej krzywdę zrobić,ale jak na prawdziwego gentelmena przystało-podszedł do dziewczynki spokojnie,położył jej swój łepek na kolankach i już było wiadomo,że się wszystko ułoży.Pan zabrała go do domku i mówiła:"Tu Bigosku będziesz spał,tu są twoje miseczki a tu będziemy robić pranie hihihihi".Zaraz chciała dzwonić do męża,który był w pracy właśnie,niestety nie mogła się dodzwonić.Okazało się,że z drugiego pokoju z ojcem rozmawia już syn,ojciec miał się zwolnić z pracy by przyjechać do domu zobaczyć nowego członka rodziny.Jeszcze słyszała jak pani dzwoniła już umawiać się do weterynarza,czy z Bigosem wszystko ok-no bo trzeba sprawdzić.Pani stwierdziła,że już go nie odda i nie mamy na co liczyć,że go już nie dostaniemy spowrotem,nawet jak się znajdą właściciele psiaka:"On zostaje z nami już do końca swoich dni."Ola stwierdziła,że uwielbia takie domki i groźby,oby więcej takich gróźb słyszała i będzie wniebowzięta.Jak wypytywała o zdjęcia i wiadomości,żeby pani im przesyłała,to pani stwierdziła,że teraz jest najważnejszy Bigosik a zdjęcia nie uciekną i jak będzie miała czas to wyśle,a teraz musi się zająć psiakiem. [B]No i to tyle z tego,co pamiętam,co opowiadała mi Ola,może troszkę pomieszałam,Ola będzie wieczorem to sprostuje,w każdym razie i ja i Ola już sobie popłakałyśmy-ze szczęścia oczywiście :):):)[/B] -
W dniu 30.01.2011 r. z hotelu dla psów w Sierakowie zaginął piesek -kundelek. Kolor czarny z jasnymi łapkami, miejscami podpalany, lekko siwy pyszczek. Wiek 5 lat, wysokość około 30-40 cm. Wabi się "Pitek". Piesek jest przyjazny do ludzi ale nie zna okolicy, może czuć się zagubiony i być w ciągłym ruchu. Ktokolwiek widział pieska proszę o kontakt pod nr 602-44-55-22. Za pomoc w odnalezieniu przewidziana GODZIWA NAGRODA !
-
A tu z wakacji z Długich.Nie mogę znaleźć innych zdjęć: [url]http://images41.fotosik.pl/313/70e6e7f0c5271f2cmed.jpg[/url]
-
Tu zwiewa,bo moja najmłodsza w wiaderku wodę niosła,by ją oblać [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images49.fotosik.pl/337/3cabb0a0ba3bd1eemed.jpg[/url][/url] Zabawa z panem i kijaszkiem [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images43.fotosik.pl/337/23a1759a040e0bdbmed.jpg[/url][/url] Zmachana po lataniu za freesbe [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images43.fotosik.pl/337/d4b1a8af9937c512med.jpg[/url][/url] Schowana w trawie [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images36.fotosik.pl/195/99d76b76f7cac02fmed.jpg[/url][/url] Wieczorny spacerek [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images43.fotosik.pl/337/e208c471a7bd92ccmed.jpg[/url][/url] I moje ulubione zdjęcie,Nikita na mostku nad jeziorem [url=http://www.fotosik.pl][url]http://images36.fotosik.pl/195/3ada926170de1453med.jpg[/url][/url]
-
Tak zimową porą dobrze robią zdjęcia letnie,więc nasze wakacje w Siecinie: No a teraz kilka zdjęć mojej rudej,jak sobie na tych wakacjach dogadzała: [URL]http://images49.fotosik.pl/337/33a78556eadd093bmed.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/333/aeceb4083be502eamed.jpg[/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/337/2355ed6a64355438med.jpg[/URL] [URL]http://images50.fotosik.pl/337/87ceed563c8b2f6amed.jpg[/URL] A to jej reakcja na pytanie:"Nikitka idziemy na spacerek?":D [URL]http://images45.fotosik.pl/338/84cff239d4e02475med.jpg[/URL]
-
Imię: Tosia > > Płeć: kotka > Rasa: europejska > Wielkość: adekwatna do wieku > Umaszczenie: szaro-białe > Wiek: 6 miesięcy > Stan Zdrowia: ogólny dobry, > Kastracja / Sterylizacja: wkrótce, na koszt TOZ > Upodobania i nawyki: Jest śliczną, filigranową kotką. Ma olbrzymi apetyt i na wyścigi z drugim kotem pucują do połysku miseczkę. Świetnie znosi towarzystwo innych kotów, ciekawi ją cały świat, jak to młodego kotka. Jest bardzo czysta, ze starannością wylizuje sobie każdą część ciała. Powoli odzywa się w niej mały psotnik, lata za piłeczką i papierkami od cukierków, choć nie pogardzi także kilkugodzinnym soczystym snem w ciemnym miejscu. Od razu pojęła gdzie jest kuweta i do czego służy. Spokojnie znosi noszenie na rękach i głaskanie, widać iż od początku jest przyzwyczajona do obecności człowieka. Jazda samochodem - bez problemu. > Miejsce pobytu: dotychczasowy dom > Uwagi: Oferta TOZ, > Kontakt: 501264932 tel kontaktowy do Gapcia - 501 264 932 Oferta TOZ Gapcio od zawsze przy budzie. Takiego psa ze świecą szukać. jest takim psim dżentelmenem:) Kiedy do niego podchodzimy to siada i podaje łapkę:) lubi się bawić zabawkami, chowa je sobie do budy. załatwia się w jednym miejscu jak najdalej od budy. Lubi być głaskany i strasznie cieszy się kiedy nas widzi. Nic dodać nic ując jest czarujący! Od paru miesięcy chodzimy z nim na spacery. bardzo je lubi:) spuszczamy go ze smyczy, nie ucieka. > > Moze Ty go pokochasz i dasz szanse na lepsze życie?
-
[quote name='Agmarek']No właśnie! Rzadko się zdarza żeby łowczarkowi tak się ucho łamało ;) Muszę zdobyć nazwę tych kropelek. Mojej once by się przydały :razz: mnie zresztą też :evil_lol:[/QUOTE] A komu one by się nie przydały ;)
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
No i to są super wiadomości.Treworku gotuj się na długa podróż. Oj dziewczyny,wam to nigdy nie dogodzi się-jak trza płacić to marudzą,jak nie trza to tez nie dobrze.Ja tam bym się cieszyła,że nie wyszłam biedniejsza :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Super psiak,wiedziałam,że warto go stamtąd zabrać i znaleźć wspaniały domek.Warty każdej nieprzespanej minuty,każdej pracy i pieniędzy.Tak się cieszę :):):) -
Fakt,metamorfoza super,albo dodawała do jedzonka jakieś kropelki młodości :):):) Gdyby nie te lewe ucho,które łamie mu się w ten sam sposób na drugim i trzecim zdjęciu,to bym nie uwierzyła ;)
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='tu_ania_tu'] Pieniążki dotarły, jutro wysyłam fakturę[/QUOTE] Aniu,to może od razu na adres fundacji,bo zrzeczenie Aga tez od razu na adres fundacji wysyła,żeby wszystko miała Germaine jak najszybciej.No i prosiłabym listem poleconym,tak na wszelki wypadek,żeby nie zginęło nic :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
I ostatnie,wybrałam takie ładniejsze,na których go widać :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/578/2715a10eef3c3b43med.jpg[/IMG][/URL] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/576/449fb193266223f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/584/2626cdf3b6a93c11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/584/33ca6c69280afebamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/583/2b9cc6633df5bc30med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/585/78f5e63a634529f0med.jpg[/IMG][/URL] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Fafluna kochanego: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/576/12e568909c07b4d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/578/8d274003b3d442bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/583/620a0189d4205b95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/578/faee55e15d5cf3bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/578/1f94190e558c00famed.jpg[/IMG][/URL] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Enigma79 facet mieszka w domu z dziewczyną i dzieckiem,więc raczej nic ci nie grozi,ale może Anię poprosimy o wypowiedź,bo ona Bigosia odbierała od niego.tu_ania_tu możesz się wypowiedzieć??? Dostałam zdjęcia Bigosa od Kapselka,a ona od Oli,zaraz wstawię :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Super,to zaciskamy kciuki do jutra,żeby wszystko się udało. -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
tu_ania_tu potwierdź,że doszły do ciebie pieniążki za transport,bo ode mnie już wyszły z rana :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[FONT="][COLOR=#000000][CENTER][CENTER][B]COŚ TAKIEGO,RESZTĘ DANYCH PODAM NA MAILA: [/B] [B]OŚWIADCZENIE O ZRZECZENIU SIĘ PSA[/B][/CENTER] [/CENTER] [COLOR=#4a442a][FONT="]Oświadczam, iż jestem właścicielem niżej opisanego psa i dnia 30.01.2011 zrzekam się go bezpłatnie na rzecz:[/FONT][/COLOR] [/COLOR][/FONT][FONT="][COLOR=#000000] Fundacji "SOS Bokserom" ul:Mrowcza 77a 04-857 Warszawa [COLOR=#4a442a][FONT="] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="]Dane psa:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="] Płeć:Samiec W typie rasy:bokser Chip/tatuaż/rodowód:brak Wiek, data urodzenia-około 5 lat Maści żółtej z białymi znaczeniami i czarną maską Dane i podpis właściciela psa:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="] Imię………………………………………………………………………………… Nazwisko………………………………………………………………………… Nr dowodu tożsamości ……………………………………………………………… Nr PESEL…………………………………………………………………………………… Adres kontaktowy…………………………………………………………… Telefon kontaktowy………………………………………………………………………… E-mail………………………………………………………………[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="]Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku i danych psa zawartych w Oświadczeniu dla potrzeb Fundacji "Sos Bokserom" zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002r. Nr101 poz. 926 ze zm.)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="]Data i podpis Właściciela[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4a442a][FONT="]........................................[/FONT][/COLOR] [/COLOR][/FONT] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[b]Enigma79[/b] zaraz ci napiszę co i jak na pw i na pocztę.tylko adres muszę się od Ani dowiedzieć,bo nie znam. -
Dziewczyny przepraszam za offa,ale potrzebuję pomocy,a tu najwięcej Szczecińskich dziewczyn.Boksio Bigos pojechał już do domku tymczasowego do Bydgoszczy,jutro może być już w swoim,ale dziewczyny zapomniały o zrzeczeniu się faceta na fundację.Potrzebne dzisiaj.Czy ktoś mieszczka lub może podjechać na Pomorzany do faceta i spisać z nim umowę ??? PLISSSSSSSSSS Boksio jest cudowny i boimy się,że facet się rozmyśli :(
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Kurcze dziewczyny potrzebne natychmiast zrzeczenie od faceta na Bigosa-Apacza,bo Ani umknęło,czy ktoś mieszka na Pomorzanach w Szczecinie i mógłby się przejść i spisać z nim umowę.Plissssss -
Jak dojdą wszystkie przelewy z trzech bazarków,które robiłam,to wyjdzie 170zł,z czego: [B]Dla Bajki-47zł [/B]dla TTB Szczecińskich 85zł na transport dla polickich zwierzaków 38zł dla boksi Lili 38zł