-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Jak dojdą wszystkie przelewy z trzech bazarków,które robiłam,to wyjdzie 170zł,z czego: [B]Dla BOKSI LILI 38ZŁ [/B]dla TTB Szczecińskich 85zł na transport dla polickich zwierzaków 38zł dla Bajki-szczeniaka z krzywicą-47zł To tak na dobry początek,ale to nie koniec.Zaraz będzie nowy i Lili też uwzględnimy :)
-
No i wyszło szydło z worka,stara dlatego chuda-brednie,nie będzie jadła od obcych-brednie,dbali o nią-brednie. Trzymaj się mała,teraz już tylko lepiej będzie [B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG][/B][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG][/B][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG][/B]
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
No to tak jak się domyślałam.Biedny Bigosik vel Apacz,jak on się może czuć teraz.Pewnie strasznie zdezorientowany zastanawia się,gdzie jego rodzinka.Miejmy nadzieję,że szybko się oswoi :(:(:( -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Super,ja już przelew Ani zrobiłam,jutro do realizacji :) Ciekawe jak wypadnie pierwsze przywitanie boksia z nową rodzinką,Ola będzie go wiozła do nich?Jak tak,to czekamy na obszerną relację od niej,zresztą sama zadzwonię,bo nie usiedzę na miejscu spokojnie pewnie :) -
Bokser Bigos już bezpieczny,dziś w domu tymczasowym będzie,we wtorek już w swoim nowym domku stałym :) Pudel ze schroniska niestety nie przeżył kwarantanny :( To teraz możemy zająć się tą sunieczką: [B]oddam psa pilnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Szczecin[/B] Data dodania: 2010-12-09 Miasto: Szczecin [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:schowek%2838854%29;"] [/URL] Zobacz też opis i zdjęcia - [URL="http://www.psy.elk.pl/rasypsow/32,opis-rasy-bokser.htm"]Psy rasowe Bokser[/URL] Oddam pieska szczeniaka rasy bokser z powodu choroby, piesek nie może ze mną zostać dlatego tez musimy go oddać Dane kontaktowe Adres e-mail ogłoszeniodawcy to : [IMG]http://www.morusek.pl/0img/imgtxt.php?tekst=rhun512Avq/qm[/IMG] Imię / hodowla: Bokser Strona WWW: brak Telefon: [IMG]http://www.morusek.pl/0img/imgtxt.php?tekst=415810254[/IMG] file:///C:/Users/Karina/Pictures/Oddam-psa_Bokser_20101209123810.jpg
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Eeee to spokojnie-20zł jeszcze potrzeba i transport spłacony.Aniu podaj na pw nr.konta to od razu przeleję pieniądze-całość,a Kapselkowa i ktosik dołożą już się na moje konto :) Dziękujemy cioteczkom dogowym za pomoc,nieoceniona. Rozliczenie transportu:(koszt 120zł): tatankas-50zł Kapsel-50zł z bazarku-2zł [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201451-ZAKO%C5%83CZONY-Bi%C5%BCu-do-domu-na-boksi%C4%99-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w/page2[/URL] z bazarku-18zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/202667-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-Na-operacj%C4%99-boksi-LILI-boksia-Bigosa-i-Polickich-zwierz%C3%B3w/page5[/url] -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
No i udało się,Bigosik już w Pile,spędzi tam parę godzin a wieczorkiem do Bydgoszczy do Oli,pani z Piły na numer do Oli,więc będą się kontaktować.Koszta transportu jak na razie nie znane. tu_ania_tu jutro zatankuje i weźmie fakturkę na fundację,to będziemy wiedzieć koszta dowozu do Piły,z Piły do Bydgoszczy może transport darmowy,ale jak wpadnie Ania to jeszcze napisze co i jak.Najważniejsze,że Bigos już bezpieczny.Pan podobno ok,dzieci płakały jak pan psa oddawał(tak mówiła Ania),Podróż minęła spokojnie,Bigosik rozłożył się i spokojnie w samochodzie leżał.Umowę zrzeczenia będę musiała spisać z panem przy okazji,wtedy wyślę poleconym do fundacji razem z rachunkiem za paliwo,które ma mi przesłać Ania. -
Boksio Bigos ma swój wątek na dogo. Tak,dzisiaj tu_ania_tu zawiozła go do piły,jej koleżanka z Piły będzie go wiozła do Bydgoszczy,gdzie spędzi dwa dni u wolontariuszki z SOS Bokserom,a potem do już sprawdzonego domku pod Toruniem.Domek z ogrodem,pańcostwo zakręceni już na jego punkcie,bo to kopia ich starego boksia.
-
[quote name='tu_ania_tu']No więc rozmawiałam juz z chetnymi na tymczas dla Niuńka i bez dwóch zdań i na 100% mogę ogłosić, ze Niuniek ma tymczas!!! Umówiłam się z Małgosia na spotkanie we wtorek, ale w sumie tylko po to żeby poznać fajnych ludzi osobiście, bo wątpliwości nie mam żadnych. Pies będzie musiał zostawać sam w ciągu dnia pracy... obiecałam, ze jeśli tylko okaże się że niszczy, czy nie wie że siq robi sie na dworze, zabierzemy go do hotelu. Aga, nie wiem w jaki sposób zgadałaś się z Małgosią na temat Niuńka, ale jestem ci niesamowicie wdzięczna za pomoc.[/QUOTE] Super,to teraz jeszcze DS.
-
[quote name='Equus']Dzięki za odzew ale dowiedziałyśmy się że podobno pudelek nie przeżył kwarantanny... :( Jakbyś była w schronie to mogłabyś jeszcze to sprawdzić?[/QUOTE] Dostałam takie same informacje od szczecinianki(dziewczyna pracuje w TOZie w Szczecinie).
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Dalej nie mamy jeszcze transportu z Piły do Bydgoszczy!!! Może jeszcze się uda z koleżanką skontaktować,czy ktoś jest z Bydgoszczy,kto mógłby po psiaka do Piły podjechać.Tu w Szczecinie z Anią i z panem aktualnym Bigosa mamy już wszystko dograne,tylko od Piły znak zapytania.W Bydgoszczy Ola może psiaka o każdej porze odebrać,już do niej dzwoniłam. -
[quote name='tu_ania_tu']Chyba mamy tymczas dla chłopaka. Ale jeszcze nie sprawdzony, więc cieszę się ostrożnie[/QUOTE] Trzymamy kciuki :)
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
tu_Ania_tu zawiezie nam boksia jutro do Piły,musi się tylko skontaktować ze swoją koleżanką,która przejęła by boksia w Pile i zawiozła bezpośrednio do Bydgoszczy.Jestem z nią w kontakcie,wieczorem ma dzwonić,czy wszystko dograne.Transport za zwrot kosztów,chciałam jej zapłacić przed,ale powiedziała,że rozliczymy się później.Tak więc ZBIERAMY KASKĘ NA TRANSPORT.Mamy już 100zł ode mnie i od Kapselka,potrzeba jeszcze 200zł około.Kto się dołoży,każda złotówka się przyda!!! -
Shira - astkowy dzieciak ma dom! Zamieszkała w Gdańsku :)
tatankas replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości,a tak z innej beczki,ale mamy domek dla boksia ze Szczecina,potrzebna dowózka do Bydgoszczy,albo chociaż do Piły,za zwrot części lub całości kosztów paliwa jak będzie trzeba.Czy nikt nie jedzie na weekend w tamte okolice???Lub na początku tygodnia.Trzeba boksia z tego domu szybko zabrać,bo facet chce się go pozbyć,już boksio wylądował raz w schronisku,facet chciał go też oddać do Tozu,chwyta się wszystkich możliwych dostępnych środków.Oby go nie wywalił gdzieś w lesie.Jutro sprawdzany domek przez Fundację SOS Bokserom,jeżeli będzie ok,to może jechać od razu do nich. -
I ja też przeproszę za offa,ale mamy domek dla boksia ze Szczecina,potrzebna dowózka do Bydgoszczy,albo chociaż do Piły,za zwrot części lub całości kosztów paliwa jak będzie trzeba.Czy nikt nie jedzie na weekend w tamte okolice???Lub na początku tygodnia.Trzeba boksia z tego domu szybko zabrać,bo facet chce się go pozbyć,już boksio wylądował raz w schronisku,facet chciał go też oddać do Tozu,chwyta się wszystkich możliwych dostępnych środków.Oby go nie wywalił gdzieś w lesie.Jutro sprawdzany domek przez Fundację SOS Bokserom,jeżeli będzie ok,to może jechać od razu do nich.
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Coś ty odpada,jeszcze siostra zapowiedziała,że zostaje do poniedziałku :( Padam na pysk.Zaraz północ,a ja nawet w przygotowaniach do impry w połowie nie jestem.Najbliższa rodzinka i kilku znajomych i małe wesele na 30 osób :( Dziś łeb mi pękał,musiałam tablety sobie zapodać i odpocząć od kompa,jutro zacznę dzwonić za transportem :) -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Namawiam męża,ale my jutro imprezę mamy,a tyle godzin w samochodzie nie wydołamy :( -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Atomowka dzięki,że jesteś.Wsparcie duchowe jak najbardziej się przydaje.Trzymajcie kciuki,by wizyta przedadopcyjna też wyszła ok. -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Państwo nie mogli się zdecydować ze względu na wiek boksia,niedawno stracili swojego na raka jelita w wieku 7 lat.Chcieli boksia młodszego.Zaproponowałam,że dziewczyny wpadną pogadać o innych boksiach do adopcji,bo w różnym wieku są i na tym się zakończyła pierwsza moja rozmowa.Już myślałam,że dalej będziemy szukać mu domku,a tu po 10 minutach dzwoni znowu do mnie pani,że jednak mąż stwierdził:"pal licho jego wiek,jest tak piękny jak nasz stary boksio i chcę tego i żadnego innego".No więc dziewczyny i chłopaki załatwiamy transport.Platny to około 250zł-300zł.Ja od razu deklaruję 50zł dla Bigosika-kto da jeszcze??? To taka deklaracja,na wypadek,gdyby nie znalazł się darmowy transport. -
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Jeszcze do mnie nie dzwonili,jak zadzwonią to na pewno dam znać,jeżeli nie zadzwonią do wieczora to ja zadzwonię do nich i zapytam.Denerwuję się jak diabli. -
Ja zaproszę po sąsiedzku,bo cioteczka Alicja i boksiowa i astkowa,nawet naszym Polickim zwierzakom pomagała: Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!! Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę: [U][/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/url] [B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!! za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
A ja zaproszę na bazarki,Pablo jak na razie bezpieczny,ale inne psiaki nadal potrzebują pomocy:moje Polickie,asty Szczecińskie,Bajka-szczeniak z krzywicą,nawet boksia LILI jest: Zapraszam na bazarek na psiaki z TTB Szczecin,oraz dla Bajki-6 miesięcznej suni z krzywicą: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/200646-Zapraszam-na-bazarek-dla-TTB-Szczecin-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/URL] Prowadzę też drugi bazarek dla bokserki Lili,TTB Szczecin i na transport dla Polickich zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200376-ZAPRASZAM!-na-boksie-ttb-Szczecini-i-transport-dla-Polickich-zwierzak%C3%B3w-do-30.01.2011[/url] Oba bazarki prowadzę ja i większość rzeczy u mnie w domu,więc za przesyłkę zapłacisz tylko raz.ZAPRASZAM!!! Doszedł trzeci bazarek na TTB i Bajkę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201130-Ciuszki-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-30.01.2011[/URL] [B][COLOR=red]Wszystkie trzy bazarki prowadzę ja i wszystkie kończą się w tą NIEDZIELĘ 30 stycznia 2011-ZAPRASZAM!!! za przesyłkę płacisz tylko raz,a możesz zakupy zrobić na trzech bazarkach!!![/COLOR][/B]