-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Rozmawiałam - nie ma nic przeciwko pod warunkiem, że może osobiście decydować o tym kogo przyjmujemy do przedszkola ;)
-
[quote name='Paula03']Jak bym słyszała moich rodziców... Już kończę :)[/QUOTE] Hihihihihi :D
-
[quote name='leni356']A tak w ogóle Kasia planuje mieć własne schronisko - psiaki chce ratować[/QUOTE] Super, że takie fajne dzieciaki rosną :D
-
Paula :calus: zdrowiej !!! Sio od kompa!!! :)
-
Ona się super bawi z innymi psami, dlatego w miare możliwości zapewniam jej psie towarzystwo :D A gdybym tak otworzyla przedszkole... 8-10h dziennie, na czas pobytu właścicieli w pracy, raczej nieduże sztuki (najchętniej kudlate), przyjaznie nastawione do innych psów :D Zapewniam karmienie, mizianie, spacery, kota do towarzystwa i czasem kąpiel (z tego akurat dzisiejszy "przedszkolak" zadowolony nie jest... ;) [URL=http://img510.imageshack.us/i/p1090670.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2483/p1090670.jpg[/IMG][/URL]
-
Ok i wszystko jasne :D człowiek uczy się całe życie ;)
-
[quote name='Mantis']Namiary poleciały, dziękuję :) Aha, do ciasteczek doszło uwielbienie dla rabek :cool3:[/QUOTE] Mam, dzięki :) Mantis, kobieto oświeć mnie - co to są rabki??? :D
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Chyba kudłaty Elmo wpadł Leni w oko ... :D [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsc1001.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/162/dsc1001.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180916-ELMO-z-ulicy-Sezamkowej-w-A-owiczu[/url] -
[quote name='leni356']Eee zostaw ją, co to szary kolor brzydki? :-D[/QUOTE] Obiecałalam mamie, ze ją wykapie ;) pelen zakres usług, jak SPA ;)
-
[quote name='mamanabank']A Nela gdzie? Szlaban ma za to błoto z Czapim?[/QUOTE] Dziś tylko Shibe trochę przeciągneła po trawie, ale liczyłam się z tym ;) muszę wstawić Shibę do wanny, ale nie mam serca jej budzić, bo cała trójka spi padnięta ;)
-
Dziewczyny patroluja teren... [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1090623v.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5035/p1090623v.jpg[/IMG][/URL] I wypatrzyły towarzystwo do zabawy :D [URL=http://img227.imageshack.us/i/p1090641l.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/618/p1090641l.jpg[/IMG][/URL]
-
Dawaj patyczka !!!! [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1090598m.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4800/p1090598m.jpg[/IMG][/URL] Nie, to Ty dawaj kasztanka !!!! [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1090657.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7691/p1090657.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiejszy spacer - wiosna, wiosna, wiosna !!! [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1090664d.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1671/p1090664d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/p1090607z.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6308/p1090607z.jpg[/IMG][/URL]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Cuuudna jest !!! Nie dziwie Ci się Jasza, ze Misia tak podbiła Twoje serce ! -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A jeszcze jak cioteczki będą mu co sobotę podtykać różne przysmaki ...:diabloti: -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Podobna, podobna... miała "szczęście" ze trafila do schronu, bo stąd ma większe szanse znaleźć swojego dobrego ludzia - nie takiego na jakiego trafił Bryś :( -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Oj, jaka chudzina... :( Balbina, podziel się sadełkiem z Rudolfem! -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie musi, nie musi :D my z Nelka kibicujemy łowiczanom :) -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Wszystkie Rudolfy to fajne chłopaki :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']To co bierzemy się za ogłoszenia? Czy jest ktoś uzdolniony w pisaniu ładnych tekstów? Ja zrobię mu: 1. adopcje.org, 2. alegratkę 3. gumtree 4. eoferty 5. kupię psa 6. cafeanimal Rozdzielmy między siebie ogłoszenia to będzie ich sporo - proponuję aby każda pani Heniutkowa która mu kibicuje na wątku wzięła na siebie po 6 ogłoszeń. - 5 takich pań i mamy 30 ogłoszeń!!!! :)[/QUOTE] Ja mu bardzo kibicuje, ale robienie ogłoszeń to dla mnie czarna magia:shake: ale jak ktoś wie kto robi pakiety ogłoszeniowe na bazarku to chętnie dorzucę grosik :) -
Bianka do domu!!!
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leonku piękności, Ty musisz trafić w idealne miejsce... -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Super futrzak szuka idealnego domu :)) Wszystkie odpowiedzialne kandydatury zostaną rozpatrzone !!! :) -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nelutku, buziak w ucho :)