-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Musiałam to wrzucić, chociaż jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia - widzicie ten skok??? :D Moja kochana malutka Nela zen z depresja ;) [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1100025s.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1236/p1100025s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1100026.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8986/p1100026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1100027.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9820/p1100027.jpg[/IMG][/URL]
-
Z Uboczową Misiunią to dopiero są fajne spacery :D [URL=http://img534.imageshack.us/i/p1090762.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6506/p1090762.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/p1090771.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7430/p1090771.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/p1090753.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5490/p1090753.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziś spędziłyśmy ponad 3h w Kabackim... Ulubiony punkt spaceru wg Nelki - WOOOODA :D [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1090689i.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8019/p1090689i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/p1090968t.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7766/p1090968t.jpg[/IMG][/URL] Dla niewtajemniczonych (chociaz chyba wszyscy wtajemniczeni;) ) - obok Nelki prezentuje się piękny tył łowickiej Misiuni :)
-
[quote name='halcia']Dlatego/ta pogoda/skoczyłam do Mielca i wymiziałysmy z Kasia Twojego Gustawa Andzike,tak całkiem nadprogramowo......:evil_lol::eviltong:A te Wasze cuda miziam wirtualnie....;)[/QUOTE] Dziękuję za wirtualne wymizianie Nelki i realne wymizianie moje ulubionego szorsciatego faceta :D
-
A na koniec potwierdzenie jak mój pies uwielbia wodę... ;) Misiunia, to prawdziwa dama i nie bedzie sobie moczyła łapek... A ten moj wodołaz - ehhh ;) [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1090968.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/922/p1090968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1090689i.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8019/p1090689i.jpg[/IMG][/URL] Ufff :) To na tyle :) Można się zachwycać ;)
-
I nie ma się co dziwić, bo pies naprawdę piękny... chociaż tak sobie myślę, ze do Misi i Nelki to trochę mu brakuje;) [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1090954.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2870/p1090954.jpg[/IMG][/URL] Spotkałyśmy też Korka :) [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1100014y.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/663/p1100014y.jpg[/IMG][/URL] Z którym Misia poszalała ;) [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1100033.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2154/p1100033.jpg[/IMG][/URL]
-
Buldożek Borysek :) [URL=http://img256.imageshack.us/i/p1090869j.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8227/p1090869j.jpg[/IMG][/URL] I berneńczyk o nie zapamiętanym imieniu ;) [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1090982z.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1299/p1090982z.jpg[/IMG][/URL] ... który wpadł w oko obydwu dziewczynom... ;) [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1090976.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1733/p1090976.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1090957.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7527/p1090957.jpg[/IMG][/URL]
-
No to się bawimy !!!! [URL=http://img408.imageshack.us/i/p1090924.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/50/p1090924.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/p1090903.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8666/p1090903.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1090912.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1719/p1090912.jpg[/IMG][/URL] No dobra, chwila przerwy... [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1090920e.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8787/p1090920e.jpg[/IMG][/URL]
-
Misia, pobawimy się ?? [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1090771.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7430/p1090771.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img337.imageshack.us/i/p1090762.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6506/p1090762.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1090694.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1619/p1090694.jpg[/IMG][/URL]
-
Wspólne obwąchiwanie ;) [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1090822.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6052/p1090822.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1090877.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2804/p1090877.jpg[/IMG][/URL] A może by tak... [URL=http://img266.imageshack.us/i/p1090830.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4406/p1090830.jpg[/IMG][/URL]
-
Ciąg dalszy spaceru :) [URL=http://img697.imageshack.us/i/p1090753.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/5490/p1090753.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/p1090943.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6817/p1090943.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/p1090892.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1722/p1090892.jpg[/IMG][/URL] Misia wygląda zza drzewka ;)
-
Łowicko-warszawskie kumpelki ;) [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1100059.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1038/p1100059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1090717.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7619/p1090717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1090745.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8961/p1090745.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1090751.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1197/p1090751.jpg[/IMG][/URL]
-
No to jedziemy :) Na początku trochę pięknej odważnej Misiuni :) [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1090728.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7482/p1090728.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1090811o.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3000/p1090811o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/p1090805.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4711/p1090805.jpg[/IMG][/URL]
-
Jestem :D Zaraz przejrze fotki i coś powrzucam :) Mam nadzieję, ze Uboczom się też powiedzie, bo wysłalam szczegołową instrukcję ;) Moja łowiczanka padla - po spacerku z Misią i z Uboczami skoczyłysmy na szybki obiad do babci, a potem... z powrotem na Kabaty i kolejne 1,5h spędziłysmy razem z Czapim na spacerze ;) Myślę, ze dawka tlenu na dziś wystarczająca ;) Ale pogoda - cudowna :) I tylko czekam, az się zazielenią Kabaty... PS. Bernenczyk nazywał się Manto, Mando albo Mango :D
-
Mantis, jak się trzymasz ? ;)
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Fiziulka już niedługo będzie grzała dupinkę na kanapie :D :D :D -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Wyślę Ci pw![/QUOTE] Ja juz wysłałam :) -
Oj, w Warszawie wiosna ;) Dlatego ładujemy baterię w aparacie bo za 1,5 godziny kolejny Misiowo-Nelkowy spacer po Lesie Kabackim :D
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O, ale ona ma bazarek do 31 to potem nie bedzie robic chyba ?? jest jeszcze drugi bazarek ktory robi i tam nie ma tlumu.[/QUOTE] Nie, no zrobi ogłoszenia dla wszystkich psiaków, dla których zostały zamówione na tym bazarku:) Masz linka do tego drugiego bazarku? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']super, ciekawe, czy ktoś się w nim tak po prostu ZAKOCHA jak my :)[/QUOTE] Na pewno, bo w Heniutku nie można się nie zakochać :D Zuza napisała na wątku, że w święta postara się ogarnąć wszystkie ogłoszenia... Rozumiem, że poczekamy? :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Madallena się nie odzywa, to ja napiszę, bo mnie z radości skręca :D :D :D Kropka pojechała do domu, więc miejsce na kanapie u Madalleny czeka na Fizię :D :D :D -
[quote name='leni356']Podobny do Dafne Aronek - też ma tyle energii co Dafne :) I taką samą grzywkę :) Biedak błąkał się samotnie po ulicach :([/QUOTE] No to może Aronka do Mantis ??:evil_lol: byłaby taka piękna parka ;)
-
Cudny kudłaczek :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Przyznac sie , kto sie zglaszal do sponsorowania ogloszen ? ! Prosze sie nie wstydzic :) :) :)[/QUOTE] Ja się zgłaszałam :)