-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Szybkie zerknięcie na fretki :D Sziszu i Szusza? Szaszu i Szuszu? Jakoś tak ;) Ktoś dziś stwierdził, że są do mnie podobne:evil_lol: [URL=http://img97.imageshack.us/i/p1100201l.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5404/p1100201l.jpg[/IMG][/URL] Fiziunia, jeśli nie możesz miec od razu DS, to trafil Ci sie najlepszy mozliwy DT :D Bardzo się cieszę, że trafiłaś do Madalleny, oj rozpieści Cię Fiziulcu ciotka, rozpieści ;) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wyciągamy ryjka po parówkę (Madallena ostro przekupywała:evil_lol:) [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1100198t.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7716/p1100198t.jpg[/IMG][/URL] widzicie ten różyk z tyłu? To jedno z posłanek Fizi ;) [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1100199m.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4601/p1100199m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1100200.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/949/p1100200.jpg[/IMG][/URL] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Prawda, że to dla niej idealne miejsce??? :D [URL=http://img229.imageshack.us/i/p1100195m.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3184/p1100195m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1100196.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2159/p1100196.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/p1100197.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5272/p1100197.jpg[/IMG][/URL] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Obwąchiwanie z potencjalnym kolegą... [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1100178.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4403/p1100178.jpg[/IMG][/URL] A teraz UWAGA, UWAGA !!! Pierwsze zdjęcia Fiziulca na kanapie :D [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1100191x.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6748/p1100191x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1100192.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8971/p1100192.jpg[/IMG][/URL] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
I nadal spacerujemy po ciemaku... [URL=http://img440.imageshack.us/i/p1100151.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6885/p1100151.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1100154w.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/200/p1100154w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1100155.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3990/p1100155.jpg[/IMG][/URL] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ja już jestem :D wlasnie zrzuciłam fotki i zaraz będę wrzucać :) Fiziunia jest przepiękna :) śliczna, puchata maleńskość. Z potencjalnym DS chemii nie bylo, za to u Madalleny będzie miała jak pączek w maśle ;) Najpierw będzie trochę wąchania na spacerku :D Ciemno... [URL=http://img138.imageshack.us/i/p1100137.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1002/p1100137.jpg[/IMG][/URL] Fizia z nową koleżanką - Naną :) [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1100140p.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6996/p1100140p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1100141.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3830/p1100141.jpg[/IMG][/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To chyba ciotka Andzike obiecywala wykupic bazarek ???[/QUOTE] Tak, tak to ja i nie zamierzam się z tego wycofywać ;) Zaraz się cofnę na poprzednie strony, czyzby był jakiś tekst ? -
Nasze cudne dziewczynki :) [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1030481.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3195/p1030481.jpg[/IMG][/URL]
-
Ubocze, udało się :D :D :D A już zaczęłam pisać posta, że może nie tego linka skopiowałes - powinien być "kod forum" (zaczyna się i kończy od URL). Mi tak przynajmniej hula pod Firefoxem :) [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1030476oa.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9848/p1030476oa.jpg[/IMG][/URL] Fotki piekne :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Patrz na swoje sygnature :D mozna Cie tam wsadzic ;)[/QUOTE] Buhahahhaa ;) no fakt :D bo ja serce oddałam Łowiczowi, jak to pisałam na którymś wątku ;) I nie mówie tu o mleku i dżemach ;) -
Mamanabank i pamietajcie o tych puszkach, co kiedyś rozmawialyśmy :D Zawsze to jakiś grosz ;)
-
[quote name='malawaszka']no to chwal się który pięknotek zostanie szczęsliwcem??? :)[/QUOTE] Czekamy na wieści !!! :D
-
Trzymam mocno kciuki...
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaa :D czyzbym awansowała do łowickiej ekipy???:multi::multi::multi: -
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Tapi w górę![/QUOTE] Czy ludzie są ślepi??? Nikt nie chce takiego pięknego psiaka?? -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Niestety nie, no chyba, że do spacerku można zaliczyć przejście z boksu do boksu![/QUOTE] Zawsze to coś ;) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Pytałam dzisiaj p.Marka, dwa znalazły dom w zeszłym tygodniu :-)[/QUOTE] Ufff :) mi też ulzyło :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A ja już czekam na znak od mamanabank :D :D :D A to jeszcze tyle czasu ... Ale dziś poznam Fiziunie ;) I dobrą kobietę Madallene :D -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Andzike replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam zaprotestować przeciwko tytułowi tego wątku :D :D :D Jaka to z Matyldy parówka??? Może kiedys ;) Teraz to super laseczka z idealna figurką ;) Florentynka, pokaż ją u Balbiny :D -
Jestem na zaproszenie :) przeczytalam 100stron (ale przyznam się, ze zaczełam od tej jak po nieudanej wyprawie do nowego domu Leopold trafil do Ciebie - nóż się w kieszeni otwiera na takich ludzi, ale to w sumie najlepsze co się Poldziowi mogło przydarzyć:D :D :D ) Reszta lektury jutro :) I jeszcze do Łucji muszę zajrzeć... :) A Twój Rogal to cały mój Rudolf :D :D :D
-
[quote name='majuska']No nie mogę się nadziwic, Czaputek to po prostu wypisz wymaluj moja Maja, jeszcze nigdy nie spotkałam tak podobnego psiaka, myslałam, że może też Czaputek z Kielc ( jak Maja ) i od tej samej mamusi, ale jedanak nie...cudne te stada szorściaków i widzę, że jeszce rudy kocur u Ciebie rezyduje :) u nas też:)[/QUOTE] Dawaj zdjęcia Majki - porownamy :D
-
[quote name='UBOCZE']Nelcia bardzo dziś mnie też rozbawiła podnoszeniem tylnej łapki przy załatwianiu się, zupełnie jak piesek... A w ogóle jest to wulkan energii, sunia bardzo pogodna i pełna wigoru - i trudno dziś uwierzyć w to, że kiedykolwiek miała depresję...[/QUOTE] Tak, tym podnoszeniem nogi rozbawila dziś też wlaścicieli Czaputka;) No nie wiem, co jej się stalo, od paru dni się tak zalatwia... zapatrzyła się na jakiegoś psa??:shake: Może po tym obcięciu kudełkow, stwiedziła, ze jest chłopcem??? ;) Jak na nią teraz patrze - szczególnie na spacerach, to też mi się nie chce wierzyć, ze ona kiedyś mogła być smutnym psem...
-
Czaputek to... "baset bretoński", ale w książeczce jakieś wredoty wpisały "mix" :D Czaputek to pies moich przyjaciól i najlepszy kumpel Neli - wyciągnięty z brodnickiego schroniska :) Czaputek jest częstym gościem u Nelki, więc jak przesledzisz wątek to będziesz go sobie mogła dokładnie obejrzeć :D
-
[quote name='majuska']Nie mów , że ich tam jeszcze nie było:shake: toż to jedne z najoptymistyczniejszych wątków na dogo:) Andzike to zajrzyj też do mojego Poldzia jak nadążysz, bo Ubocze zagląda: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122083-Leopold-zostaje-u-majuski-aaaaaaaa-D-juA-nie-bAE-dzie-sam[/url] ..no i wogóle wszystkich zapraszamy:)[/QUOTE] Jasne, że zajrzę :) Ja w ramach poprawy humoru czytam wątki psiaków w nowym domu... ;) No to jak już sobie jedziemy prywatą u Miski na wątku to i ja zaproszę do siebie i mojego kocio-psiego towarzystwa ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-juA-w-domu[/url]