-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Cudna jest :D i jakie ma uśmiechnięte pyszczydlo :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam z Madallena - internet jej padł bo pada deszcz ;) Pańciostwo zapowiedzieli się jutro o 9 ;) zgadnijcie kogo przekonała Madallena, żeby zjawił się u niej też o tej chorej porze w sobotę ??? Mamy niecny plan, a co dwie głowy (i cztery łapy więcej), to nie jedna ;) Tak czy siak fotorelacja z początku nowego życia Fizi już jutro !!! Zostańcie z nami !!! :D mamanabank - nie płacz !!! namówimy Pańciostwa, żeby się zalogowali na dogo i będziesz miała wieści z pierwszej ręki :) -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Ślicznośći !!!! -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Jutro ciąg dalszy oswajania Grety![/QUOTE] Super, czekam na relacje i fotki PS. Dziewczyny jesteście wielkie, że nawet w święta jezdzicie do schroniska... Nie zapomnijcie o jajeczku !!! :D -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Madallena dzwon do Pańcostwa i umawiaj się na jakąs normalna godzinę, co bym się mogła z Fiziulcem pożegnac :D :D :D Matko jak się cieszę !!! -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Aaaaa !!!! Jestem z dobrymi wieściami !!!! Skopiuje z gg, bo za bardzo mi się łapy trzęsą, zeby napisać coś sensownego :D Soboz4 20:34:22 cześć dopiero wróciłam, byłam na 2 wizytach przedadopcyjnych, dobrze że mnie mąż zawiózł bo bym bardzo bładziła Soboz4 20:34:27 domek jest super Soboz4 20:34:34 tylko wymarzyć taki dla sa Soboz4 20:34:44 pies będzie miał królewskie warunki Soboz4 20:34:57 mile wcześniej bardzo podobną sunię która nagle zmarła Soboz4 20:35:08 wszyscy wciąż jeszce mają łzy jak o niej mówia Fizia, szykuj sie !!! Bedziesz święcic jajeczka w nowym domu :D :D :D :D Madallena nie płacz !!! -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ja jestem... ale soboz4 sie do mnie nie odezwała, więc nie wiem co i jak :( miałam nadzieję, że napisała coś na wątku :( Już do niej pisze ... -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
MAAAAAAAAAAAAAAAM !!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Boska [B]soboz4 [/B]z Katowic zrobi wizytę jutro po południu !!!! :D :D :D Dziękujemy soboz !!!! :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Andzike! Dzieki! Moze wpadniesz do mnie, sasiadko, w piatek na fajny spacer po moich fajoskich terenach, albo w sobote jak panciostwo przyjedzie ;)[/QUOTE] W piątek odkurzam, myje okna, zmieniam firanki, robie pranie i wszystkie inne mile rzeczy, które mnie obrzydzają :( Uwierz, spacer z Tobą zdecydowanie bardziej do mnie przemawia, ale obowiązki... ehhh... Ale sobota :D poświęce jajeczka (na Sadybie) i mogę się zjawić :D -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Andzike jestesmy Ci winne po prostu mnóstwo czasu, który poświęcasz dla naszych psiaków, dzięki!!![/QUOTE] Mamanabank, nie wygłupiaj się :D Postawisz flaszkę i po sprawie ;) w końcu nam wszystkim zalezy na tym, zeby Fizia trafiła do DS, do swojego idealnego człowieka :) Mam kogoś, kto mógłby to zrobić jutro po poludniu, o ile będzie blisko :) Poproszę adres na priv:) Ta dziewczyna jest z Katowic, więc jeszcze popyta po znajomych :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Nadal szukam... zaraz napiszę do tych osób wyżej :) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Już piszę !!! -
Dziewczyny, pamiętajcie o tych puszkach !!! :D
-
Widzę Romka, że myślimy jednotorowo :D Trzeba jeszcze Madallenie ten pomysł przedstawić :D
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Madallena masz adres i telefon pani z Katowic? Napisałam do MOniki z Katowic, może któraś z dziewczyn będzie mogła szybko pomóc[/QUOTE] Edit: dałam info na wątku katowickiego schroniska - mialam dla nich robić wizytę przedadopcyjna dla jamniczka i umówilysmy się, ze będziemy w kontakcie :D mam nadzieję, ze ktoś się szybko znajdzie :D [quote name='Andzike']Cioteczki na CITO potrzebuję kogoś do wizyty przedadopcyjnej dla Fizia (z lowickiego schroniska, obecnie na DT w Warszawie). Fizia ma szanse świecic jajka juz w nowym domu, więc pomóżcie proszę !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/178837-FIZIA-potrzebna-osoba-z-KATOWIC-do-wizyty-na-juA[/url] Dajcie znać na PW do mnie lub do [B]mamanabank [/B]- to naprawdę bardzo ważne !!! Z góry dziękuję !!![/QUOTE] -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Tolek, pokaż się domkowi !!! -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jestem :D szlag mnie trafiał w pracy cały dzień, bo tylko podczytywalam a nie mogłam nic napisać !!! (cholerny IE) Zgadzam się uczestniczyć w eksmisji Glowna, napisałam już do soboz4, która się kiedyś zaoferowała, ze jak będziemy potrzebować pomocy w Katowicach to pomoże :D Jak tylko odpisze dam znac:) Madallena jestem zachwycona Twoimi psiurami :D :D :D jeden lepszy od drugiego :D :D :D A Fiziulec??? czy to ten sam pies wpatrzony w mamenabank i nie odstepujący jej o krok??? Nie wierzę... :D :D :D -
[quote name='Mantis']Szkoooda, bo "zajączek" trochę wyrośnięty ;)[/QUOTE] Aaaa :D :D :D już się nie mogę doczekać newsów :D
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ale Fizi już tam nie ma :) I Rudolf też się musi wydostac! Rudolf do domu!!! -
Ja mam taki dla kota tylko...
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Tak właśnie czekam ,tylko po mnie przyjedż![/QUOTE] O mamo, jaki biedny psiaczek :( Muszą po nią przyjechać, MUSZĄ !!!:mad::mad::mad: -
No wiecie, w Niemczech raczej byloby mi cięzko mieć Dafne na oku ;) [B]Mantis[/B] "aluzyju poniał" ;)
-
Ja mogę sprawdzić w Wielką Sobotę po poludniu (Leni mi podesłała namiary). Zadzwonię jutro i zapytam czy domkowi to odpowiada :)