Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Figafiga']A ja tak skromnie napiszę, że dostałam wspaniały prezent od synka Antka - pierwsze porządne kopniaki na Dzień Matki!!!!!Ciesze się jak głupia cały Boży dzień.....;-)[/QUOTE] Cudny prezent !!! :)
  2. [quote name='Figafiga']Madallena własnie skończyłam czytac i jestem w okropnym szoku, ale od początku coś smierdziało u tej kobiety[/QUOTE] Dokładnie... A jeszcze gorzej jak hotel wydaje się od początku idealny, a potem wychodzą inne "kwiatki"... Figafiga, wyslałam Ci pw :)
  3. [quote name='mamanabank']Tola ma 300, 400 wejść na allegro, kurczę ludzie, dzwońcie![/QUOTE] Dzwońcie bo Tola czeka !!!
  4. [quote name='leni356']Strachulec Ines już u Mantis. Iga jedzie właśnie do ZuziM. Kropka zarezerwowana. Niedługo będą nowe wieści i zdjęcia ;)[/QUOTE] Suuuuuuper :D :D :D :D :D To Dafne dostała kolejnego zająca :D
  5. Megi ja się tak nieśmiało zapytam... Konsultowałaś z kims wyjęcie wenflonu i zalożenie obroży jako dodatkowej ochrony przeciwkleszczowej? Ja się nie znam, ale weterynarz odradziła mi jednocześnie używać jednego i drugiego... żeby nie przedobrzyć. A zdjęcia Mysiuni super - miło ją widzieć w domu, głaskaną, a nie na ciężkim łańcuchu...
  6. [quote name='UMilki']Mam właśnie gorąca linię, aż mi się telefon rozładował. Czeka nas kilka wizyt przed adopcyjnych :)[/QUOTE] oooo, czekam na wieści !!! :)
  7. Melduję się u cudnego szorściatego osiołka :) Genialna jest :) Z Bugim się bawią czy przeraża ją jego żywiołowość? ;)
  8. [quote name='kinia098']W Koszalinie. Transport załatwimy- od razu mówię ! :)[/QUOTE] Ok, podeśle jutro wątek i zdjęcia koledze :)
  9. Poldzio, trzymaj się!!!! I Ty Majuśka też !!! Będzie dobrze !
  10. Kinia, gdzie kotek teraz jest ? w jakiej miejscowości?
  11. O Boshe :( taka sama malizna i na takim samym wielkim łańcuchu :( :( :(
  12. Wyjeżdzamy w nocy ze środy na czwartek :) Cały czas się zastanawiam czy brać Rudolfa, ale znów wynajmujemy cały, ogrodzony domek, więc kocina też jedzie :) Będziemy w Blotach Karwieńskich, czy tam można spotkać Łazika ? ;)
  13. [quote name='mshume']Tiaaa my wszystkie lewe ;) Szefowa,co z ciastem?Robic? ;)[/QUOTE] Nie ma Madalleny, więc uznam, że to było do mnie ;) Robić, robić :D :D :D
  14. Romuś, pokaż się wielbicielom mikrostaruszków !!!!
  15. [quote name='Akrum']to już trzeba Szarotkę przywołać do tablicy, co by się wytłumaczyła o co chodzi z tymi rozliczeniami.[/QUOTE] Szarotka :D Proszona do tablicy :) Wczoraj zaczęły do mnie przyfruwać linki aktywacyjne do ogłoszeń dla Heniutka... ;) Jest ich... sporo :D Wklejam tylko kilka linków, żebyście miały dowód, że Heniutek lansuje się w necie ;) [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-162606.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=76530&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://zamosc.olx.pl/henio-szuka-domu-iid-96108926[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/henio-szuka-domu/16061[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=80672[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/12462/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/21920/Henio-szuka-domu/[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Henio_szuka_domu,165369[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1_Psy/34_Wielorasowe/7264_Henio_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://tlenek.pl/oferta/henio-szuka-domu-CF5549556592[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2970&title=Henio-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/697.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/34139.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.netbird.pl/adv/1650600__Henio_szuka_domu[/URL]_ [URL]http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl/www_45_29_48985/[/URL]
  16. [quote name='Paula03']Figa, będziemy się ścigać, kto pierwszy kupi i zeskanuje :D[/QUOTE] Hehe :) ścigajcie się dziewczyny, a ja tu sobie spokojnie poczekam na skan ;)
  17. [quote name='UMilki']Wygląda dużo, dużo lepiej. Oby tak dalej.[/QUOTE] Zgadzam się :) Leczenie i opieka w DT przynoszą super efekty :) Teraz jeszcze "tylko" takiej samej opieki w DS potrzeba...
  18. Jakiś czas temu szukając domku dla Fridka, wrzuciłam w intranet w swojej firmie prośbę o pomoc. Fridek znalazł cudowny dom ([url]http://www.dogomania.pl/threads/180554-Mia%C5%82em-sparalizowane-%C5%82apki-ale-mam-si%C4%99-ju%C5%BC-lepie!Mam-fantastyczny-domek-D-D/page44[/url]) z innego ogloszenia, ale dzis dostałam zapytanie o niego z Poznania, więc zaproponowałam,że poszukam innego kocurka. Pan mieszka w domku z ogródkiem, dom oczywiście do sprawdzenia (nie znam gościa, pracujemy tylko w tej samej firmie), poinformowałam go o warunku jakim jest wizyta przedadopcyjna, umowa itp. Jest na tak. Kocurek ma być zdrowy, raczej młody i wysterylizowany. Preferencji co do koloru - brak :) Może macie jakieś propozycje?
  19. [quote name='leni356'] Mia wygląda teraz jak siostra Czapiego, tak samo są obcięci :)[/QUOTE] Dokładnie !!!! [URL=http://img28.imageshack.us/i/mia6o.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3999/mia6o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/mia7.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2494/mia7.jpg[/IMG][/URL] dla porównania Czapi - kiedyś kudłacz, obecnie golas ;) [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1100935.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5039/p1100935.jpg[/IMG][/URL]
  20. Aneta, super, że się zalogowałaś i będziesz nas uszczęśliwiać wieściami o ślicznotce :D Zmniejszyłam zdjęcia, jak możesz to usuń je z postu, zanim się mod przyczepi ;) [URL=http://img375.imageshack.us/i/miaiw.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3179/miaiw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/mia1t.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8565/mia1t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/mia4.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2330/mia4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/mia5.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3461/mia5.jpg[/IMG][/URL]
  21. Qrcze... :) Też chciałabym tak spędzać dni... Rozumiem, że nikt się nie odezwał ?
  22. Azorku, pokaż się cudny psiaku!!!
  23. Mam nadzieję, że zainteresowani Arrakiem się odezwą... Mocno trzymam kciuki :)
  24. Aaaa !!!! To ona wróciła na Ukrainę??? Ale historia :D
  25. [quote name='Madallena']no to teraz to zostawie swoj slad u Mysi w subskrypcjach :) Mysia MAM CIĘ NA OKU :D[/QUOTE] Hehe ;) Madallena, nie spuszczaj z Mysi wzroku ;) w końcu to mikrosunia ;)
×
×
  • Create New...